Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my po wyprawie na miasto, dobrze, że A. szybciej wrócił z pracy to nas odebrał w połowie drogi bo Łucyji włączył się mały głód 🤢
na odiabek dostała zupke ze słoiczka i zjadła 🤪 w pogotowiu miałam przygotowany swój ale nie był potrzebny (i teraz nie wiem ile go moge trzymać , bo tak zawsze te mojeobiadki trzymałam 2-3 dni w lodówce dłużej chyba to strach)
butów nie kupiłyśmy bo jakoś mi ni eprzypadły do gustu więc jak A. będzie miał wolne popołudnia to podjedziemy do normalnego sklepu a nie takiego dzieciecego i może tam coś wybierzemy dla Łucyjki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi, ja też bym została 🙂

U mnie po ciąży w sumie zostało po kilka rozstępów na biodrach i ciemna kreska na brzuchu... nie smaruję się niczym... Nie chce mi się, a powinnam bo suchą mam skórę strasznie...
Poza tym piersi mam takie flaczki 😉 różniące się rozmiarem dość widocznie... czego wcześniej nie miałam... No ale cóż, takie życie... Koleżanka mi powiedziała że jak przestanę karmić to to się wyrówna, ale jakoś w to nie wierzę...

My jedziemy na weekend do Karpacza, ciekawe czy uda nam się z Anną wejść na Śnieżkę 😁 😁

Robię do niej śmieszne miny teraz i się śmieje ze mnie 😁 😁

a te oklaski to od momentu zmiany nie działają tak jak trzeba chyba, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki,
my właśnie wróciliśmy ze spacerku. Wyszłam z młodym , mimo że ma jeszcze ta wysypkę, chyba nic mu nie będzie 🤔 Na dworze jest super, śmigałam na krótki rękawek 🙂. Młody grzecznie spał, a jak wróciliśmy do domu to zjadł całą miskę obiadu 🙂
A my w sobote jedziemy z dzieciakami do Parku Dinozaurów w Rogowie za Gnieznem. Mam nadzieje tylko że pogoda dopisze 🙂

Kurka, Tojeczka jak ci zazdroszczę tego Karpacza. Ostatni raz byłam tam w maju jak byłam z w ciąży z młodym 🙂. Uwielbiam tam jeździć.

Karola, okalsk chyba doszedł bo mam o 1 więcej ale wyłączyłam je w cholerkę, widzę że Toja też 🙂

😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki, pakuje manatki małemu i sobie na cały tydzień i zostaje u mamy 🤪 A co tam, też mi się cos od życia nalezy 😜 😜 😜 Mąż powiedział mi że gotowac on potrafi więc z głodu nie umrze hehe 😁 😁
Moni, ja tez przy trzydniówce z Szymkiem wyszłam na spacer, już jak miał wysypkę i nic mu nie było, także nie masz się czym martwic kochana 😉
Toju, jaki fajny napis 🤪
Zmykam, bo mały zrobił kopę i czuć ją w całym domu 🤪 🤪
miłego wieczorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale fajnie wejść na forum i mieć wiele do poczytania 🙂

Toja ale Ci zazdroszce tego Karpacza 🙂ehhh
Mimi bardzo dobra decyzja 🙂
Monia napewno małemu nic nie bedzie 🙂 u Nas dziś też było ciepło 🙂 młoda na bluzie jezdziła 🙂
Karolka popatrz jeszcze w markietach na działach dla małych dzieci 🙂

a ja byłam na ostatniej już kontroli w poradni preluksacyjnej 🙂 ufff wszystko dobrze, już koniec 🙂
dziś byłam z malutką praktycznie cały czas na dworze 🙂 do domu wpadałysmy tylko na chwil pare, aby upiec naleśniki i zmienić odzież na lżejszą 🙂 nawet małą nakarmiłam w parku piersią 🙂
teraz znów sama z dzieciakami, a T na brzdękaniu...
miłego wieczoru 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja jaki fajowski wędrujący napis 🤪 😁

a jak tak o wyjazdach piszemy to ja pamietam jak Ata pisała, ze ciągle gdzieś zabierają dzieciaczki ija sobie tak marzyłam, że jak już Łucja będzie to tez bym tak chciała więc póki co jedziemy nad jezioro a kolejne weekendy będziemy starać się jeździć po rodzince na wsi 😉

ooo właśnie jak ubieracie dzieci na spacer?
u nas też było cieplutko i chyba za grubo ubrałam Łucyjke ☺️ 🤢
miała bodziaka na długi rękaw, bluzkę i kurteczkę bardzo cienką na podszewce-taką wiatrówkę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia z rozbieraniem dzieci nie ma co też przesadzać 🙂
u Nas był dziś 20 stopni 🙂 młoda miała ubrane body na kr. rekaw,bluzeczke i bluzę, rajstopki i sztruksiki, buciki, czapeczke azurkową 🙂
przewaznie jak jest zimniej zakładam jej wiatrówczkę jescze lub ponczo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jedziemy do Karpacza, ale ma padać... 🥴 ech...

Ania dzisiaj na balkonie spała w bodziaku z krótkim rękawem, bluzeczce, rajstopkach i była przykryta kocykiem ażurkowym, bez czapeczki ale buda była rozłożona w gondoli.. Tylko że u nas słońce daje na balkonie i nie wieje. No i mieliśmy 24 stopnie 🤪 🤪

wyłączyłam oklaski, bo w sumie dodać mi nie można było - wciąż miałam 127, a tu nagle 126. Nie żeby mi na nich zależało, ale uznałam to za niesprawiedliwe i się na oklaski wypięłam 😉

Moni dobrze że u Maksia to nic poważnego 🙂

buziam Was kobitki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂

Mam ciszę w domku , bo dzieciaczki już śpią a M w pracy 🙂 Uhhh jak dobrze 🙂.
Ja młodego ubrałam dokładnie dzisiaj tak jak Karola Natalkę 🙂, tylko potem bluzę ściągnęłam.
Brawa ogromniaste dla Dobrusi-zuch dziewczyna 🙂 🙂 🙂. Pewnie i Kubuś Inki tez już pięknie śmiga. A mój młody od paru dni stoi sobie przy oparciu od kanapy i sie bawi w najlepsze 🙂Nie podciągnie się sam ale jak się go postawi to stoi twardo.

Mimi , bardzo dobra decyzja! Wypoczywaj kochana ile się da tam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka.
Ja już od 6-tej na nogach 🙂oczywiście chłapaki wychodząć pobudzili Natalkę, a ona ani mysli spać.
Monia moja łapie się za raczki i sama staje na nózkach. W łóżeczku próbuje ale nie zawsze jej się uda /za to łózeczko całe opatulone, aby nigdzie nie gwizdnęła główka i buziolem/ 😆

u mnie słonecznie 😆może jednak bedzie ładny weekend 😆
musze po 8-mej mykać na targ po kwiaty na balkon i zakupy trzeba zrobić, bo 3 dni zamkniete sklepy 🙂

Karolka pytałam się, bo my będziemy napewno tam jechać moze w maju lub czerwcu- pomyslałam o Naszym spotkaniu, ale daleko troche masz- ja mam ok 100km 🙂

miłego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂

U nas zapowiada się piękny dzień.Pewnie spędzimy go na dworze. Teraz póki co spijam kawkę i przegryzam pączusiem 🙂.Potem też trzeba wyskoczyć na zakupy.
Nocke dzisiaj przespał młody całą, obudził sie po 6 i teraz właśnie zasnął.

Zmykam poskakać jeszcze po neciku i poćwiczyć z Olą do dyktanda , bo dzisiaj ma.

Buziol i miłego dnia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello!

ja się dziś dowiedziałam, że koleżanka będzie miała córeczkę i aż mi się łezka w oku zakręciła bo ja jakiś rok temu to wszytsko przeżywałam, ach...
a tu juz Łucyjka 7,5m-ca 🤪

Karolka ja kiedys jeździłam do Grudziądza do koleżanki ale się przeniosła do Hiszpanii 🤢

Moja córa ani nie raczkuje ani nie mysli o chodzeniu, żeby też jej nie wychodzą 🤢
ale ponoć lepiej jak dziecko nie raczkuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
ja juz obskoczyłam sklepy, zakupy zrobione teraz młoda zaseła, wiec mam trochę czasu na relax 😉
dziś muszę cv zawieść, bo dwie oferty mi wpadły w oko 🙂może się uda 🙂

Karolka masz racje rok temu juz w połowie byłyśmy, a tu teraz kilka miesiecy i roczek stuknie od porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!!
No i wykrakałam mężowi zwolnienie na cały tydzien 🤪 Wczoraj poszedł grac w piłkę i skręcil nogę w kostce 🤨 Dzisiaj poszedł do lekarza no i dostal tydzień wolnego, także nie będziemy musieli się rozstawać 🤪 Takie szczęście w nieszcześciu 🤔 Chociaz nacierpiał sie bidulek w nocy, bo wogóle spać nie mógł ani on ani ja 😞 Do tego Szymuś budził się i tez był jakiś taki niespokojny 🤨
Powiem Wam laski, ze wasze dzieciaki już raczkują, już stają, a mój Szymek ciągle jest tylko na etapie pełzania i ani myśli o raczkowaniu 😞
Dziewczyny uciekam, bo czas pakowac manatki 😉
Życze Wam wszystkim udanego weekendu majowego z Waszymi rodzinami 🙂 🙂 🙂
Ściskam Was mocno i odezwe się jak bede u rodziców 😉
Miłego piątku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...