Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karola z tym brakiem czasu to rozumiem Cie doskonale, ja byłam ostatnio u gina w październiku tzn. na kontrole poporodową i od tamtej pory nie byłam jeszcze, wiem ze powinnam ☺️ ale tu w tej "dziurze" graniczy z cudem żeby dostać się państwowo do lekarza 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mimi83 napisał(a):
Karola z tym brakiem czasu to rozumiem Cie doskonale, ja byłam ostatnio u gina w październiku tzn. na kontrole poporodową i od tamtej pory nie byłam jeszcze, wiem ze powinnam ☺️ ale tu w tej "dziurze" graniczy z cudem żeby dostać się państwowo do lekarza 😲


u nas ja czekam 2 miesiace aby dostac się do porządnego lekarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Póki co bede obserwowała swój organizm 🙂
Tylko zastanawia mnie czemu taki skąpy ten okres 🤢
A i jeszcze jedno wydaje mi się, ze dokładnie dwa tyg temu ,mialam dni płodne, bo zmienił mi się śluz, więc pewnie teraz to miesiaczka w wersji mini 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał(a):
Póki co bede obserwowała swój organizm 🙂
Tylko zastanawia mnie czemu taki skąpy ten okres 🤢
A i jeszcze jedno wydaje mi się, ze dokładnie dwa tyg temu ,mialam dni płodne, bo zmienił mi się śluz, więc pewnie teraz to miesiaczka w wersji mini 😁 😁


ja własnie nie mam zadnych takich oznak...
tak jak zawsze miałam uplawy lub delikatny sluz tak teraz zero...
tylko boli mnie brzuch coraz częsciej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak mi sie wydaje, choć pewna nie jestem, ze moje złe samopoczucie czyli bóle głowy, handra i ból brzucha to wina tego, ze od 6miesiecy brałam tabletki non stop i dopiero teraz miałam 7dniową przerwę...a teraz na nowo organizm wariuje na hormonach...

takie same złe samopoczucie miałam jak zaczynałam brać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane!!!!
Ja juz od 6ej nie spie, bo mały ma chyba katarek 😞Tzn. chrzęści mu cos w nosku i w nocy jak się obudził na karmienie, to nie mógł pic i strasznie sie denerwował i płakał 😞
Teraz zaaplikowałam mu sól morską i jest troche lepiej i nie wiem czy iśc z nim do lekarza czy nie 🤨 Dziewczyny poradzcie, wiem ze robiłyście swoim szkrabom inhalacje, w jaki sposób???Może obyłoby się bez wizyty, bo u nas pogoda fatalna nadal 😠 😞 Pada cały czas i zimno jest,a ja do tego już dostałam, na domiar złego, okresu na dobre 🥴Tak szczerze średno chce mi się z domu wychodzić 🤨
Zmykam cos wszamac na sniadanko 🙂
Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć babeczki 🙂

Mimi ja mam pobudkę o 5.38 🤢
Ja państwowo nie chodzę do gina bo tam kolejki że ho ho 😞 i nie ma nawet dobrego lekarza.

co do inhalacji mi pediatra (dobry, doświadczony) zalecił taki sposób na litr wody 1 łyżka stołowa soli kuchennej, stawiasz garnuszek na stole i siedzisz z małym pod parasolem, tylko potrzebna do tego trzecia osoba, więc ja zostawiałam garnuszek na malutkim ogniu żeby parowało i kręciłam się z Łucją w pobliżu zeby wdychała, tak 3razy dziennie.
Mimi możesz poczekać np do piątku i jak małemu się nie polepszy to lepiej idź Go przebadaj bo u takich maluchów od zwykłego kataru może wyjśc zapalenie płuc jak za długo się ciągnie.
a i możesz mu dawać wit c (dostaniesz w aptece bez recepty) 5kropelek raz dziennie wymieszaj na łyżeczce z mlekiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski.
Mimi i Karola ja wstałam po 6tej 🙂
Mimi współczuje miesiaczki, choć dobrze ze dostałaś 🙂
ja już ogarnęłam całe mieszkanie, obiadki porobiłam osobno dla nas i osobno dla dzieci bo dziś mnie naszło na botwinkę 🙂
miłego dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brawa dla Natalci 🤪

Kurde dziewczyny mam doła 😞
niedość, że pogoda beznadziejna, to nam póki co nie uda sie chyba wyprowadzić 😞
bo jak sobie pomyślę, że mam komuś spłacać kredyt za mieszkanie to już wolę za swoje więc najprawdopodobniej będziemy kombinować z kredytami ale znając życie nic z tego nie wyjdzie 😞
jeszcze Łucja okrutnie marudzi przez cały dzien, a już się boję jak moja mamam wróci z pracy (jak wraca to nei ma dnia żeby na cos nei narzekała, wczoraj jak sie połozyłam żeby troche odpocząć to mnie obudziła żeby opowiedzieć jak to jej koleżanka kradła jajka od sąsiadów-brak słów 😠 oczywiście mała zaraz wstała i tyle było mojej drzemki)
sorrki, że Wam tak narzekam ale wiecie jak to jest 😞czasem trzeba się wygadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia, nam możesz narzekać kochana my Cie wysłuchamy i zrozumiemy zawsze 😘
To normalne, że chciałabyś być na swoim i położyć się, odpocząć i żeby nikt Ci nie "trajgotał" nad głową 🤢 Powiem Ci tak, przyjdzie czas i jeszcze będziecie z Arkiem i Łucyjką mieć swoje przytulne gniazdko 🙂 Trzeba byc dobrej myśli 😜 U mnie może jest fajnie, bo nikt mi nie mówi co mam robić i jestem panią samej siebie, ale z drugiej str. nigdzie nie moge sobie wyjść z mężem, bo Szymka nie ma z kim zostawić 😞 No i oczywiście brakuje mi moich bliskich..
Będzie dobrze głowa do góry 😜 Dla poprawy humoru weź sobie wieczorem kąpiel z duuużą ilością piany i na pewno sie zrelaksujesz i na wiele spraw spojrzysz inaczej 😜
Ja robie Szymkowi te inhalacje (już dwie były) i powiem Wam, ze mały ma ten katar (tzn. leci mu z jednej dziurki). Najgorzej jest jak wstanie ze spania, to ma ta dziurke zablokowaną 🥴 Pozatym goraczki niet i zachowuje sie normalnie 🙂 Zobacze jak będzie dalej, jak mu nie przejdzie to w czwartek lub piątek spadam do pediatry 😉
Karola miłego spotkania z kumpelami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Mimi, gratuluję miesiączki 🙂 😉 u mnie się właśnie na drugą zbiera...
Szymkowi jeszcze możesz smarować pod noskiem maścią majerankową 🙂 będzie mu się łatwiej oddychać 🙂

Karola83 rozumiem Cię doskonale, czasami w akademiku miałam takie momenty, szczególnie jak sobie organizowali imprezy w środku nocy kiedy rano miałam jakiś egzamin 😉 Życzę Wam żeby się udało z kredytem... Może nie będzie tak źle 😉

Karola - udanej imprezki! 🙂


Mojej Andzi idą górne zęby i maruder z niej straszny 😞 normalnie jakby mi ktoś dziecko podmienił... Prawie nie śpi, jeść nie chce... Biedna tak się męczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem, wiem Mimi w każdej sytuacji znajdą się dobre i złe strony.
Ty jesteś daleko od domu w innej miejscowości a ja bym chciała tylko ulicę zmienić 😉

i dostałam jakiegos mikro plamienia, jakby mi czop odchodził 😁
więc pewnei powinnammieć miesiączkę a w dodatku ciągle wcinam słodycze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia życze Ci jak najlepiej wiesz, ale nie gnaj tak za tym mieszkaniem na kredyt. Pamietasz jak niedawno było nie tak z A...jeszcze kochana daj czasu na wszystko 🙂ja wiem, ze chcecie byc sami , samodzielni 🙂to jest najlepsza szkoła zycia...dobrze przemysl wszytsko.

ja nagadałam sie za wszytskie czasu, pifffka się napiłam...ale ze mnie matka....mała na butli jest do jutra...ale mi tego brakowało... 😁
DOBRANOC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...