Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karola83 napisał(a):
u nas tez nocki dość ciepłe a w dodatku my we 3-ke śpimy w jednym pokoju wiec tym bardziej dośc duszno jest mimo otwartych drzwi ale nie mam odwagi Łucji bardziej rozebrać bo ona się strasznie rozkopuje w nocy i odkryta spi (a może jej za goraco i dlatego tak wierzga 🤢)
Kurka ja chyba przewrażliwiona jestem bo boje się jej rozebrac, wiem, że jej bardziej szkodze jak ją za ciepło ubiorę 😞
ehhhh...


Karolcia ja jestem drugi raz mamą, nawet nie wiesz jak ubrałam mała nad jezioro. Jednak jak zobaczyłam jak jej pot leci wszedzie, była marudna...jak ja rozebrałam zaraz był spokój. Moja tez sie rozkopuje, ale nie odkrywa się 🙂 uwielbia być rozebrana 🙂 narazie jest zdrowa, wiec chyba żle jej to nie wyszło 🙂
pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobietki!!!
My spowrotem już u siebie. Droga powrotna była cięzka, bo w tym upale wleklismy się 5, 5h 😲 🤢 Do tego doszły jeszcze korki 🤢 🤢 Wszyscy byliśmy umęczeni, a Szymon najbardziej 🥴
U nas dzisiaj zapowiada sie upalny dzień, na razie mały śpi, ale jak wstanie, to wyruszamy na miasto 😜
Karola, super że wypad nad jeziorko sie udał 🙂 Nareszcie się opaliłaś hehe 😎
Karola, może rzeczywiście Łucyjce jest za gorąco 🤨 Mój Szymek śpi w śpiochach i jak go przykryje kocykiem, to i tak się rozkopie 🤔 Jeśli obudzisz się w nocy, to sprawdź czy Łucyjka ma ciepły kark (ja tak zawsze robię) Jesli tak, to wg. mnie nie ma potrzeby jej przykrywać 😉
Wczoraj przyszedł nam fotelik z Allegro, nareszcie mały będzie wygodnie sobie jechał, bo w tamtym juz głowa mu wystawała 🤢
Zmykam po prasować troszkę 😉
miłego dnia kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi współczuje drogi w upale.Karolcia masz racje, klima rzecz swieta, choc przy małych dzieciach trzeba uwarzać 🙂
Ja wróciłam z miasta obkupiona, mała dostała legginsy białe z koronką, a ja sandały sobie lajsnełam za 18zł 🙂
niedawno dostałam wiadomośc, ze w poniedziałek mam sie stawic na rozmowe 🙂 do biura 🙂
ciesze sie, jutro ide na rozmowe, w czwrtekna druga a poniedziałek na trzecią 🙂 mam nadzieje, że bedzie szansa na fajna prace i godziwą kaskę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomniałam wam napisać, u Bartka nadszedł czas "nie chce isc do przedszkola" !!!
rozmawiałam z przedszkolanką, to mi powiedziała, ze on dopiero teraz może mieć taki bunt jak inne dzieci mają na poczatku jak zaczynaja chodzić....aleczy to mozliwe??

Toju co o tym myslisz??
pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łeee to ogromniaste brawa dla Natalki 🤪 😁
a za Ciebie trzymamy kciuki żeby sie powiodło po Twojej mysli 😉

Ja Łucje obkupiłam 😁 chociaż zabrakło spodni długich cieniutkich 😞
bedę polować albo może na allegro wynajdę jakieś 😉

a co do klimy to my jak jeździmy a tym bardziej w długą trasę to jest włączona non stop. oczywiście temp optymalna 23 stopnie a jak wiem, ze trasa ma się ku końcowi to stopniowo podwyższamy temp, przechodzimy następnie na nawiew i wysiadamy. żeby jakiegoś szoku termicznego dziecię nie dostało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

ja akurat letnich ciuszków dla Ani troszkę mam, bo co jakiś czas wyszperałam coś fajnego na lumpkach 😉 trochę dostaliśmy i na razie jest ok.
teraz rzucam się na każde koszulki, bo w żłobku będą potrzebne - nie chcą tam bodziaków...
M dzisiaj był na rozmowie. Nie wygląda to tam tak strasznie 😉

Karola, ja myślę, że wszystko jest możliwe, ale bardziej bym szukała przyczyny w konfliktach z rówieśnikami ewentualnie..
Gratuluję kolejnego ząbka u Natki - który to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toju dzięki. Ząbek dopiero trzeci, tak długo sie wyrzynał - dwójka górna.
My klimę uzywamy sporadycznie, gdyż po miescie nie ma sensu jak robie krótkie odcinki, jedynie jak gdzieś dalej smigamy 🙂
Od dziś wzięłam sie również za samodzielne zasypianie Natalki. Masakra istna, ale trzeba, bo noszenie odbija sie na moim kręgosłupie i bliznasie odzywa 😞 Trzy podejscia po godzinie, jak wyła i wzywała "mamu"...a wieczorem 5 minut i spała 🙂
Trzeci zebol wyszedł i zrobil dziurke az do krwi w brodawce. W ruch poszedł Maltan- mam nadzieje, że ukoi ból bo boli gorzej niz na poczatku karmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no laski widze, że dzis u każdej upał 🙂
my już zaliczylismy wizytę w urzedzie pracy, aże z dwójka dzieci, to miałam fory i wszedzie pierwsza wchodziłam 🙂
spacer i zakupy zrobione 🙂
teraz botwinka się gotuje na obiadek, a popoludniu zapewne działka 🙂
Miłego Dnia laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurka dziewczyny myślałam, że Łucje w kosmos wystrzele przy wieczornym usypianiu 😠
coś jej się porobiło ostatnio (tznod zawsze wierzga jak szalona małpka ale teraz to już niepokojące) podnosi nogi do pionu i wali o mayterac ale to z taka sila, że szczebelki w łózku aż trzeszcały,. Traciłam do niej cierpliwośc więc wyszłam, to wtedy zaczęłapełzać po całym łóżeczku 🤢 no ale jakoś udało misię ją wyciszyć i śpi - ufff
położyłam ją w rampersie i chyba tak jest jej ok mimo, że spi pod cienką kołdrą bo duchota straszna 😉

wiecie, co ja może tak siebie tłumacze ale zaczynam tracić do Łucji cierpliwośc chyba dlatego, że wszytsko przy niej robie sama, A. spędza z nią może 30 min dziennie, nawet woli iśc ze mna na zakupy i wziąć mała żeby tylko sam z nią w domu nie musiał zostawać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki!!!
U nas zapowiada się kolejny upalny i leniwy dzień 😁
Karolka, mój Szymek tak kopie nogami o podłogę już od 2 miesięcy 😁 😁 Az siniaki ma na nóżkach 😲 😲 Jemu jednak to nie przeszkadza i bawi sie przy tym doskonale 🤔
Wiesz rozumiem Cię kochana, mi tez czasami zdarzy się tracic cierpliwośc przy małym, czasem nawet na niego krzyknę 🥴 Jednak to dlatego, ze tak samo jak Ty kochana, wszystko ciagle robię SAMA przy nim..A najgorsze jest teraz dla mnie przewijanie, kiedy ja go kłade, a on wstaje i pełznie na drugi koniec łóżka z gołą pupą 🤔 😁 😁 🤪 Niestety macierzyństwo jest bardzo trudnym życiowym zadaniem..
Zmykam na śniadanko, miłego dzionka kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka.
Karolcia moja Natalka również tak uderza nózkami o podłoge i łózeczko. Ja sie tym nie martwie, bo mała się bawi, wygłupia a krzywdy żadnej sobie nie robi. Poprostu kolejny etap nadszedł.
Nasza zasuwa już na dobre po pokoju: dupka u góry, jedna noga ciągnie drugą 😁

my wczoraj popołudnie spedzilismy na działce 🙂 słonko, woda...sam raj 🙂 mloda spała tylko 15minut bo wolała skradac się za braciszkiem 🙂

zmykam ogarnąć mieszkanko i jade do Lidla po pampy 🙂
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To mnie uspokoiłyscie dziewczynki, dzięki serdeczne 😘

powiem Wam, że w rampersie dziecko mi spało spokojniej widac za ciepło ja na noc ubierałam 🤢 tylko, że teraz musze iśc do tesco żeby jeszcze ze 3 sobie kupic (A,na mnie się drze, ze ja mam jakiś problem, bo codziennie musze gdzieś iść na zakupy 😠 😜 ale co ja mogę jak jakoś tak wychodzi 😁)

to teraz będe się chwalic wyczynami mojej córki 😁 😜, otóż wczoraj Łucja 2 razy zrobiła siusiu do nocnika 🤪 😁

zrezygnowałam ze spaceru po poobiedniej drzemce małej bo tak strasznie duszno jest, że boje się z nią wychodzić, także póki co siedzimy w domu i lekko się chlodzimy wiatraczkiem 😉
spacerowac będziemy po 16 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...