Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kochane.Dzis dol totalny.Fatalna,nieprzespana noc...od rana sofia jest bardzo kaprysna i nie chce spac. Od 6 oka nie zmruzyla i caly czas placze.Juz nie wiem co robic. Poza tym znowu mam kwas z Mariano. Zupelnie mnie ignoruje, jest zimny i zupelnie jak obcy.Juz nie wiem o co mu chodzi. Wczoraj powiedzial mi,ze ma mnie dosyc... A mi kuzwa przykro jak cholera. Bo nawet jesli czasem jstem zmeczona i marudze, to moglby troche to zrozumiec i byc bardziej wyrozumialy. Ah...plakac sie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulka
popieram Beatkę w 100% ztym rakiem lokomotywo!,ja bym spirali nie założyła ale napewno nie ztego powodu-raka,ale z twoją częstotliwością kakao to wyjdzie ci taniej niz gumki,hihihi

Bichito
współczuje ,z Michała Zosi na twojego przeszło???Zamiast cię wspierac to ciche dni???TCHÓRZ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry babeczki:P:P:P

ja oczywiscie wpadam na chwilke bo laptopik w naprawie i u mamy korzystam nie moge dojsc do ladu piore sprzatam itp


mnie kochane wyszlo 1800zl na moje chrzciny w tym prosiak i cale zarelko trzy serwowania sa na ok 35-40 osob:P:P:P

wiec narazie malutko a i alkohol:P:P

kochane tesknie za wpadaniem tutaj ale juz kilka dni i bede nonstop heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki,

Pododnie jak Gosia spiralki bym nie załozyła i też nie z powodu raka. Jutro ide na przegląd bo brzuch mnie nadal boli. Coś czuje nadżerke 😞

Bichito nie rozumie Twojego Marino. Moze maruda Sofi się mu udzieliła. Czasm tak bywa ze dziecko marudzi bez powodu. Mój Kubek często tak miewa. Marude załączy na całego i ryczy non sto a nic mu nie było 🙂 i badź tu człowieku madry 🙂 spokojnie i cierliwie pewnie do wieczirka jej przejdzie.

Niebo rozjaśniaj 🙂

Ja mam taki sam dylemat, co z sobą zrobić 🤔 chce coś zmienić 🙂

A my znów nie mamy wody. Szlak mnie trafia bo prawie co bojler wody nagrzałam i znów ją zabrali. Chyba już 5 raz w tymm tygodniu 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do tego zdarzenia to pewnie ze dziewczyny i ja spękałam pedziłam do domku na łeb i szyje. Szybko wyleciałam do góry i mieszkanie na 4 spusty wyzamykalam. Rozsądek a moze i głupota kazała mi zapamiętać tablice rejestracyjne. I pamięć się przydała - samochód namierzyli i zakładają sprawe. Boje się tylko ze mnie targać beda po sądach jako swiadka. Musze dopytać sąsiadke czy podała mnie za swiadka bo tego mi nie powiedziała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello wpadłąm tylko na chwilkę bo zaczynamy przeprowadzke etapami bo tyle gramotów mamy.

dziś byłyśmy na szcepieniu Hania waży 5750:laugh: ale mamy problem bo podałam jej dwa razy troszkę jabłuszka i dostała biegunke najpier robiła zielona kubke a teraz bardzo zadka z kłaczkami krwi ma pić smecte i Cropoz G raz dziennie i o jabłuszku do 8 m-ca mozemy zapomnieć.

Pozatym diete mamy zaczynac od marchewki , dyni lub ziemniaczka a nie od owoców bo one uczulają a ja posłuchałam babci 😞 to teraz mam za swoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to widze ,że wy już wszystkie wprowadzacie coś nowego w diety waszych malców,tylko ja narazie cycuś???? 😞 Podobno ona nic więcej nie potrzebuje,tak mi powiedziała pediatra,ale na próbe to nawet herbatki nie chciała 😞 sama już nie wiem ,tak pisza mądre książki i lekarz powiedziała to chya posłucham ,żeby się nie skończyło jak u Hani 😞
kwiatuszek dla was na przeprowadzkę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gos ja tez nic nie dodaje, moj nie chce ani soczku malinowego ani wody, z herbatkami ciezko- plantex owszem ale tej hipp to jak mu sie zachce. a wiadomo,ze plantexu nie mozna za czesto podawac. wiec nie martw sie. ja jak zaczne to tez od młodej marchewki 🙂

pojde do fryzjerek i zobaczymy co one mi powiedza 🙂

paulinko normalnie nie wierze,z mariano znow fisiuje! kurka wodna. trzymaj sie kochana! nie moge zrozumiec tych facetow!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
margherita78 napisał:
niebo napisał:
gos i bardzo dobrze!

zapomnialam napisac, ze usg bioderek wyszlo poprawnie i Tymusiowe bioderka rosna prawidlowo. 🤪

nie mogło być inaczej 😎


🙂 i stokroteczka dla stokroteczki 😘

a u mnie w domu pranie sie wypralo na podloge 🤢 i dupa wolowa...trzeba nowa pralke kupic i od razu do gornej lazienki wiec musimy projekt zmienic i to raz dwa,bo pralka w domu potrzebna ! fuck .a juz na ta pralke psioczylam kilka razy i jakos chodzila ale teraz juz moje grozby wymiany jej na lepszy model nie zadzialaly 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj pralka siadla wspolczuje....ja mam wszytsko beko i wlasnie bardzo chwale juz 3 lata bez szwanku i jako jedna z lepszych cenionych sie marek 🙂 🙂 🙂

laptopik juz odebrany wiec smigam ...jutro mam szczepienie ale nie wiem czy go zaszczepie jak on ma jeszcze maly katarek zobaczymy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek a ja dzis otwieram dzionek pierwszy raz od niewiadomo jakiego czasu:P:P:P

a babulce i w koncu doczailam moje gryzaki bo te tt co byly w auchan to stage 2 dltaego maly nie chcial gryzc...ale jest stage 1 gdzie one wygladaja jak polksiezyc i male jak smoczek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

Bichito współczuję ci takiej atmosfery w domu aż nic się nie chce. Ja to miałam 3 miesiąca i byłam już na skraju deprechy. Kochanie jesteśmy silnymi kobietami i to co nas nie zabije to wzmocni i my damy radę ze wszystkim a oni tylko udawadniają namjakimi są mięczakami i tchórzami.
Buziol dla ciebie 😘
Zrób tak jak mi radziały koleżanki z forum 🙂 (ja ich nie posłuchałam i to był błąd) nie gotuj mu jak jest taki cwaniak!!! Olewa obiadki w domku to już ich nie będzie miał!!!

Ja spirali tez nie założę.

Zoltri ja bym nie szczepiła niech się do końca wyleczy bo najwięcej jest powikłań po szczepieniu właśnie z niedoleczonych przeziębień.

Ja dzisiaj znów sprzątam kuźwa nie mogę się zebrać żeby raz a porządnie posprzątać, ale dzisiaj piątek więc muszę.
Moja Niunia waży już ponad 7 kg 🤪 ale dokładnie będę wiedziała w środę bo idziemy na szczepienie 🙂
Wczoraj jej ugotowałam zupkę na cielęcince i wyszły mi dwa słoiczki z zupki Bobo Vita podałam jej jeden a ta jak nie wrzaśnie płakała jak by ją coś ugryzło więc musiałam iść po drugi słoiczek i zjadła go połowę 🤪
Kuźwa niezły smok z niej jest.

Wczoraj też byłam na zebraniu w szkole. Z Olcią jak na razie super tylko trochę gada na lekcjach za swoją kumpelą z przedszkola, ale ocenki supcio 🙂 Mamusia jest przewodniczącą rady rodziców w klasie Ib:laugh: Trzeba jakoś dziecku pomóż 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki.

Ja właśnie się wzięłam za gotowanie szczawiowej 🙂mała śpi,a Jessi w szkole więc też muszę posprzątać troszkę,a tak mi się nie chce bo pogoda przygnębiająca,ciemno i mrzawka 😞

Radzia moja też chodzi do Ib 🙂a w trójce klasowej byłam w tamtym roku 🙂

Radzia doczekamy się tego zdjęcia 😠

Niebo moja pralka też woła:"wymień mnie":laugh: ale jeszcze działa więc szkoda mi kasy.

No i wkońcu wczoraj dostałam @ więc byłam happy,bo już świrowałam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka kwiatek za @

jezeli chodzi o beko to tez wiem zeby tego nie kupowac.
jezeli chodzi o pralki to najlepsze robi wirpool ale my kupimy raczej candy, bo candy produkuje pralki o najmniejszych gabarytach. a ja chce pralke przeniesc z dolu do gornej lazienki a tam jezeli sie zmiesci to tylko mała. musimy na projekcie naniesc wiec z architektem czas sie znow spotkac a jak nie da rady do tej gornej lazienki to kupie wirpool 6th sense.

dzis dalam malemu pierwszy raz bebilon comfort i jest inne- bardziej geste i niesmaczne- jak to moj maz okreslił( on wypija to co tymek zostawi). nie wiem czy bedzie konieczny, bo tylko raz wtedy mial te problemy z kuponem a teraz raczej juz nie. ale kupilam i przetestuje teraz na nim , bedzie tylko to pil i zobaczymy, mysle,ze dwie doby i juz bedzie widac.

Paulinko ciezko tak doradzic ale Radzia przeszla juz taki etap i cos moze powiedziec na ten temat. tylko musimy pamietac,ze kazdy jest inny no i Twoj ma hiszpanski temperament. tylko zeby sie nie skonczylo zle, bo jak wiesz musisz miec dla małej pisemna zgode od małzonka na opuszczenie kraju, przynajmniej tak mi sie wydaje. wiem,ze w grecji tak jest i ojciec ma wiecej praw niz matka polka. nie zycze takich sytuacji ale lepiej zebys wiedziala jak jest u Was, moze sie zorientuj w takich kwestiach. lepiej dmuchac na zimne.

Anulka uwielbiam szczawiowa! i pogoda taka sama- zimno i mokro! fuj! a jutro mam slub i chcialam isc bez ponczoch i w pantoflach bez palcow a tu kuzwa lipa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko ja mój kryzys wziełam na przeczekanie ale powiem ci że nie jest łatwo. Robiłam wszytsko gotowałam prałam sprzątała, żeby jak coś by było nie tak mam na mysli rozwód to nic by mi nie zarzucił, ale każde małżeństwo jest inne i ty znasz swojego najlepiej i musisz wyczuć na co sobie możesz pozwolić. Beatka też ci dobrze napisała musisz uważać zebyś nie miała potem problemów z wyjazdem Sofii do kraju. jesteś twarda więc wszystko zniesiesz, a jemu wcześniej czy później minie i znów będzie jak w raju 😘

nastawiłam zupkę dla małej a szczawiową uwielbiam ale nikt oprócz mnie jej nie jada więc u mnie krupniczek i rybka dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TO PRZYJEŻDZAJCIE NA ZUPKĘ 🙂

DZIĘKI NIEBO ZA KWIATUSZKA 😘 😘

CO DO TYCH PIELUCH TO WYDAJE MI SIĘ,ŻE POWINNY BYĆ DOBRE JAK WIĘKSZOŚĆ NIEMIECKICH RZECZY,MÓJ TATO JEŻDZI SPECJALNIE DO ZGORZELCA ZA GRANICĘ PO CHEMIĘ DO DOMU,TYPU PŁYNY DO PRANIA,PROSZKI,PŁYNY DO PŁUKANIA ITP,WSZYSTKO JEST O NIEBO LEPSZE I INTENSYWNIEJSZE I BARDZIEJ WYDAJNE.

RADZIA NO MAMY DUŻO WSPÓLNEGO 🙂A CO DO JEDZONKA GOSI TO WIDOCZNIE MAMUSI ZUPKA POSMAKOWAŁA BARDZO 🙂JA SIĘ BOJE MAŁEJ JESZCZE DAWAĆ COŚ Z MIĘSKIEM I NARAZIE SAME JARZYNOWE ZUPKI KUPOWAŁAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...