Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zoltri napisał:
dobre kotki

a ja sie zastanawiam jedNk aby wlozyc mu spiworek bo jednak czasem wiatr zawieje niby maly ubrany nie za grubo ani za lekko ale zawsze spiworek go ogrzeje

a z drugiej strony nie chce zeby spiworek przegrzal bo na zime bedzie mu w nim zimo 😞

hmmm
zoltri ja jezdze w śpiworku ,własnie ze wzgledu na wiatr ale ubieram ja lżej a póżniej beda rajtuzki pod spodenki i grubsza kurteczka i czapka ,bo teraz wystarcza bluza i kapturek na głowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeb...ten film:P :P i przyszłm z powrotem:P 🙃

Niebo fotki super,u nas dzisiaj było ciepło więc mała w jeansach,rajstopkach i bluzce z dł i polarku w spacerówce jeździła 🙂troszkę wiało,ale trzeba się hartować:P :P :P

Niebo małpo,a mówiłas,że nie będziesz kupowała śpiworka:P :P :P


Goś za dyszkę to kup napewno się przyda 🙂

wogóle jak byłam dzis u lekarza(a podkreślam było ciepło)to niektóre dzieci w kombinezonach i kozakach to ciekawe w czym te mamuśki będą woził zimą,w koszu??? 🤪 bez sensu.

moja malutka po przytulankach i kąpieli padła 🙂uwielbiam zapach dzieciątka po kąpieli,taka słodycz,że tylko schrupać 🙂

kupiłam zabawki,żeby urozmaicić życie seksualne:P :P :P może jestem szajbnięta:P :P :P ale ja tak lubię ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i masz racje ze nie przegrzewasz nie ma po co...stary polski zwyczaj ze dziecko musi miec 10 warst wiecej niz dorosly bo zimne raczki

JA WIEM ZE JAK MI JEST ZIMNO NO TO MALEMU TEZ JEST...NIE PRZESADZAM CZASEM MOJA MAMA TYLKO OKRYJ GO ITP A POZNIEJ BEDZIE MI LATAL PRZEZIEBIONY

ANULA UZYWAJ POKI MOZESZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...