Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJ,MY TEŻ JUŻ NA NOGACH 🙂

JESSI Ł ZAPROWADZIŁ I TERAZ CZEKA NA KOLEGĘ AŻ GO NA TRASĘ ZABIERZE,BO DOPIERO DZISIAJ AUTO ZROBIĄ.

NIUNIA SPOKOJNIE PRZESPŁA CAŁĄ NOC W KOJCU,ALE JAK RANO SIĘ OBUDZIŁA PO 7 NA PAPU TO BYŁA OBRÓCONA O 180 STOPNI,GŁOWĘ POD PRZEWIJAKIEM MIAŁA 🤪 HEHE,TERAZ ZNOWU ŚPIOCHA.

ZOLTRI TO JAK TY SPOTKASZ TE LAKIERKI TO TEŻ PAMIĘTAJ O MNIE 😘 😘 TYLKO ZA ROZSĄDNĄ CENĘ:P :P :P

DZISIAJ ZARĄBIŚCIE ZIMNO 😠 9 STOPNI,A JUTRO MA BYĆ 5,A POJUTRZE 3,BOŻE ZIMNA TUŻ TUŻ I JUŻ MI SIĘ NIEDOBRZE ROBI 😞

MIŁEGO DNIA,KWIAT DLA PUDZIANKA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej maminki 🙂
Mój szkrab wstał o 6.30 potem u rodziców w łóżeczku butla i bawił się na macie i usnął 🤪 Anulka ja też nie mogłam się przyzwyczaić że mały w innym pokoju ale włączyliśmy elektroniczną nianię i jestem spokojniejsza bo bałam się że go nie usłyszę a tak spokój 🙂
U nas pogoda też do kitu strasznie zimno ale spacerków nie odpuszczamy no chyba że leje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety nie uwierzyłam Anulce - ale u nas to samo, nawet jeszcze dziś ma byś 9 stopni i w połowie tygodnia śnieg ma padać!
dziękuję Edith 😘
my to miałyśmy dobrą noc - o 6 karmienie i z Grzesiem posiedziałam jak on się szykował do robotya później Rozalka spała aż do 9tej 🙂 miło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bon Jorno

my z Czukusiem wstalismy przed 6 🤪 ale jeszcze troszke polezalysmy i zasnela na godzinke 🙂 wesolo mi od rana...jestem osatatnio jakas niezdara 🤪 jakies 3 dni temu szlam z butla w nocy do Nadii i przywalilam w wozek ktory sal na korytarzu i...myslalam,ze uderzylam sie w palec od nogi i to wszystko-ale zaczelo mnie tak bolec zapalam wieksze swiatlo a tam paznokiec schodzi 🤢 🤪 przed wczoraj oparzylam sobie dosyc konkretnie palec od prostownicy do dzisiaj mam babla...no a dzisiaj rano wyparzajac butelke Nadii zamiast ucelowac w butelke polalam sobie wrzatkiem na lapsko 🤢 🤪 🤪 :laugh: pozostawcie to bez komentarzy prosze ☺️

poza tym mamy bujaczek taki z Fishera i tam jest taka czewona raczka i jak sie ja pociagnie to leci melodyjka-Czukus pare dni temu wlaczyl,w kazdy dzien po razie-myslalam,ze to przypadki no ale dzisiaj jak zaczela mi w kuhni music puszczac to juz wiedzialam,ze nie przypadek 🙃

😞 w tym tyg.dosyc konkretnie musze zabrac sie za dokonczenie mojej pracy lic.bo bronie sie po 20 🤪 🤨 nie wiem jak to bedzie 🤨 trzymajcie kciuki Dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my wróciłysmy ze spacerku. wychodziłyśmy przy zachmurzonym niebie a wróciłysmy w mega ulewie...dobrze ze miałam folie przeciwdeszczowa. Karla nynała w wózku, a ja zakapturzona deptałam 😉 kupiłam Małej wczoraj nowiutka zimową kurteczke na allegro za....9zł. ale sie cieszę..teraz licytuję nowy kombinezon coccodrillo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczynki kochane!!!!

pogodziłam sie z Krzyskiem...jakoś tak zaczął łagodnie od soboty i starał sie zajmowac dzieckiem, wiec i mi ciśnieie opadło- no widze że sie stara 🙂 a w niedziele tez był taki milutki...ja dalej byłam podminowana, choc powietrze już ze mnie schodziło, chyba nie umie sie gniewac długo..no i wyskoczylismy wczoraj do mojej kumpeli co urodziła 15 sierpnia córeczke...Było bardzo fajnie...w drodze powrotnej zaczeliśmy rozmowe- poważną- na spokojnie...dokończyliśmy w łóżku a zakończyliśmy pysznym kakako 🙂 dzionek również zaczeliśmy kakao hehe ale wogóle odmiana o 180 st. mam nadzieje że przeżyliśmy już najgorszy kryzys, oby!

Niebuś, wybacz ale jednak nie przyjade- przyznam szczerze że już miałam ochote sie spakowac i w droge 🙂)i troszke żałuje bo chciałabym odwiedzić morze...ostatnio to byłam chyba z 3 lata temu...

a daję Jankowi na noc 150 ml bebilonu z dwiema miarkami kaszki bananowej i śpi mi do 2-3, póżniej w nocy cyc. Może sie przyzwyczai i bedzie spał dłużej...i ja sie jakoś wyśpie 🙂wydaje mi sie, że to moje mleko już nie jest takie sycące i on sie poprostu nie najada. Dlatego co 1,5 h pobudka.Tylko dziwne jest to że w dzien czasami do 6 h potrafi bez mleczka wytrwac. 🤨

co do bucików, to my mamy chyba najmniej na teraz:
półbuty białe wiązane do chrztu ale jeszcze oki, niebieskie tramki( już są za małe), i kolorowe trampki(jeszcze przy duże), takie kozaczki jakby z sztywniejszego materiału a od środka ogrzewane owczą wełną w sam raz na zime, no i chyba kapcioszków 2 pary( krówki, żabka)to by było na tyle 🙂
ale za to na roczniaka i dwulatka mam chyba z 6 par 🙂 po dzieciach kuzynostwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka spadam bo Czukus terroryzuje mnie swoim zmeczeniem 🙂

my butkow mamy malo ale w tym tyg.zakupy beda dla Czukusia to cos jej pokupuje

Niebus kwiat za ta kaszke manna-bo ja jej nie cierpie podziwiam!!!

Edihd wieczorkiem kwiatek dla Ciebie w rewanzu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no zimno masakrycznie.....zapowiadali w środe śnieg z deszczem 😞

oj KATHY!sierotko!!!:P

a propo butów, to ja nie mam kozaków, ani półbutów na jesien brrr pólbuty mi sie rozczlapały,po spuchnietych stopach w ciazy i teraz mi spaduja ze stop(jedyne 3 pary
😞) a kozaki po zimie wrzuciłam do pieca bo zdarłam podeszwy hehe chyba w klapkach przechodze zime 🙂))no jeszcze zostały mi adidaski, ale one błekitne wiec raczej nie na błoto 😞i mi szkoda 😞
oj czekaja mnie zakupy, dobrze ze w tej kwestii nie mam sporów z Krzyskiem...kasa wspolna, ale ja trzymam reke na pulsie, no i raczej mi nie wypomina zakupów 🙂 no, czasami mu nie powiem ze cos kupiłam, albo ile to kosztowało..ale wszystkiego też nie musi wiedziec:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a kasze manna to uuuwielllbiam, z jagodami, z malinami, z truskawkami co mam w spizarce czy zamrażalniku 🙂 🙂 ale narazie nie moge nabiału chlip, chlip 😞

a króliczkiem tez nie pogardze, kiedys moj ojczulek hodował i go przepysznie przyrządzał aż mi na samą mysl slinka cieknie 🙂

kfiatek dla sierotki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuje dziewczynki,nawet sobie nie wyobrażacie jak ja sie ciesze 🙂 moge góry przenosic...a juz myslałam o najgorszym...

milego ćwiczenia Goś!!ja dzisiaj wieczorkiem na pilates znów mykam..fajnie jest tak pocwiczyć bo człowiek wie że robi cos dla siebie,a jeszcze lepiej jak widać efekty 🙂)po piatkowym stepie to do dziś mam jeszcze zakwasy hehe 🙂mimo iż boli, to lubie miec zakwasy bo wiem że dałam sobie wycisk a nie opierdzielalam sie hehe chyba jakaś nienormalna jestem..cieszyć sie z zakwasów 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomosc z osatniej chwili napisla do mnie ZOSIA

cyt.Czesc Kochana, my w Kopenhadze po konsultacji-odradza nam lekarz operacji....Jak Nadia?


musze leciec bo maz mi zabiera laptopa do pracy popiszemy pozniej ale musialam Wam to napisac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 wspaniale dwie dobre wiadomości z rana - cieszę się strasznie Aniutka, mimo wszystko trzeba wierzyć że los się może odwrócić i też wysyłam kwiatuszka na lepsze dni 😘
i Zosia 🙂 biedna pewnie teraz ma dylemat - któremu lekarzowi zaufać - a jednak to promyk nadziei że może operacja nie jest konieczna i Kamilka będzie zupełnie sprawna bez tego bólu z jakim jest związana operacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SUPER NOWINKA OD ZOSIACZKA!!!MOŻE JEDNAK OBEJDZIE SIĘ BEZ OPERACJI!!!I JA CHYBA BYM TEŻ ZAUFAŁA TYM LEKARZĄ CO ODRADZAJĄ OPERACJI,JEŚLI JUŻ REHABILITACJE PRZYNOSIŁY WIELKĄ POPRAWĘ TO PO KILKU MIESIĄCACH BĘDZIE WSZYSTKO W NORMNIE,WIERZĘ W TO!!!!

ANIU I U CIEBIE SUPER WIEŚCI,ALE SIĘ CIESZ,ŻE SIĘ ZACZĘŁO WSZYSTKO UKŁADAĆ,ALE I TAK CZEKAM NA CIEBIE JAK KRZYSIEK BĘDZIE W PRACY TO W AUTKO I NAS ODWIEDŹ 😘 😘 😘

A JA MAM JESZCZE MĘŻA W DOMU:P ZAJĄŁ SIĘ MAŁĄ,A JA JUŻ WYSZYKOWANA DO WYJŚCIA Z DOMU,CHAŁUPKA POSPRZĄTANA,POTEM TYLKO DO LUMPKA I NA ZAKUPY I PO JESSI:P 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello helllooo


wspaniale wiadomosci od Zosi 🙂 🙂 🙂 🙂


Aniutka brawo...w koncu pojol ze zona czeka:P:P:P

Jejku kathy nienawidze manny swinstwo bleee

anulka mialam napisac ze ja to chyba sie szybko zestarzeje bo nigdy nie sprobowalam:P jakos nie mam odwagi bleeee

Ale fajnie ze zima to jak przyjade bedzie zima jupiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane

Mały maruda śpiocha to mam momencik. Wogóle śpi przy ząbeczkach fatalnie, oczy mamy z mężulo na zapałkach i padam na ryjek!!!

Aniutka strasznie sie ciesze z poprawy sytuacji z meżulo!!! SUPER!!!

A jeszcze bardziej mnie cieszy wiadomosć od ZOsi!!! SUPER do kwadratu!!! Teraz już na 100% będzie dobrze!!!

Co do bucików to ja mam okropne tyły w tej kwestii bo my tylko mamy trzy parki, jedne od chrztu już duzo za małe, adidaski biało złote i kapciuszki z Zakopca duzo za duze. Ale juz wyczaiłam fajny sklep 🙂 i pędze na zakupki tym bardziej ze mnie tu jakimś śniegiem straszycie!!! A ja nawet kombinezonku jeszcze nie mam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA MĘŻUSIA NADAL MAM 🙂WIĘC SIEDZIAŁ A MAŁĄ A JA WSZYSTKO OBLATAŁAM,ALE W LUMPKU NICI 😞

WZIĘŁAM SIĘ ZA ROBIENIE PLACKA PO WĘGIERSKU,ALE JAK SOBIE POMYŚLĘ O TYM TARKOWANIU ZIEMNIAKÓW TO MNIE PRZERAŻA 🤢

ZOLTRI ZALEŻY CO JE FACET,PODOBNA NAJSMACZNIEJSZA PO ANANASIE,A NAJGORSZA PO ŚLEDZIACH:laugh: :P

ANIUTKA PROSTO TRAFIĆ 🙂

EDITHD JAKI KUPIŁAŚ KOMBINEZONKI POCHWAL SIĘ:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 dobrych wiadomości część dalsza - przyjęli moją reaktywację na studia 🙂 no i może wreszcie uda mi się je skończyć uffff strasznie się cieszę chociaż wysłali mi wiadomość na maila i zapisała się jako wiadomość śmieć i już jestem jeden zjazd do tyłu 😞 a zawsze miałam problemy z frekwencją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...