Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj przepraszam Was dziewczyny - niewybaczalny błąd 😉 no tak to za naszych czasów prawie wszystkie rodziłyśmy naturalnie 😉
Moja Rozalka sobie przygryzła języczek wczoraj! i wczoraj też pare razy mnie tak z całej siły ugryzła w pierś - dziwne bo ona wcale nie ma zębów! nawet żadnych zapowiedzi nie ma tylko tak wszystko do buzi pcha i gryzie dziąsełkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A MY GAMONIE Z MOIM MĘŻEM,PRZYNIÓSŁ WCZORAJ DWIE PACZKI 3-TEJ PAMPERSÓW ALE TYCH PREMIUM CARE I DZISIAJ OTWORZYŁAM PACZKĘ ZAKŁADAM JEJ I WIDZĘ,ŻE ONE JAKIEŚ MNIEJSZE PATRZE NA OPAKOWANIE A ONE OD 4-7 SĄ,A NIE TAK JAK TAMTE ZWYKŁE DO 9 😞 I BĘDZIE MUSIAŁ JEDNĄ PAKĘ NA 4-RKI WYMIENIĆ,A TE MUSZĘ SZYBKO ZUŻYĆ,BO POTEM BĘDĄ ZA MAŁE,A MAM JESZCZE CAŁĄ TYCH ZWYKŁYM 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja bylam na spacerku w samej bluzie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kupilam mu butelke niekapka ale zarabista z Disneya i jakos pije chodz ona od 6+

no ja ciebie iza podziwiam moj byl 4020g i 55cm 🤪


Paulinko w Kopenhadze powiedzieli zosi ze odradzaja operacje ale jeszcze jedzie na konsultacje o niemiec jezeli tam powiedza ze jest niepotrzebna to 17listopad zniknie z dzienniczka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
#

moj maly walczyl z butem ...jednego zdjol a na drugiego sie uparl i ocieral stopa o buta fajnie to wygladalo z jego mina skupiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello, maz w delegacje wyprawiony i zostalam prawie sama,bo kuzyn jest...nawet lepiej ,bo i gebe do kogos moge otworzyc i w nocy razniej 🙂

Anulko ja mam w hurtowni na produkty TT 10% znizki wiec moge sprawdzic ile beda kosztowaly te niekapki...

Edytko niestety nie bylo juz tych owieczek-raciczek tylko rozowe normalne z napisem "I Serduszko mum" tez sliczne...tez takie wysokie tylko chyba rozmiarowo 18-20. jutro bede jechac do kolezanki do sopot wiec moge przez ten real przejechac i je kupic.w rossmanie byly zielone z napisem little frog ale juz nie takie fajne(moim zdaniem)

tymus wydudnil po basenie ta kaszke,bo jadl w nocy ok,4ej, pozniej ok.6 cyc i nic wiecej, po basenie 150ml mleka i o 12tej ta kaszke, teraz spi 🙂

iza szacun za Antosia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam ze spacerku. godzinna trasa z gradem, sloncem i deszczem, zrobiona 2 razy, bo jak wrocilam to pod drzwami sie skapnełam ze mi klucz do chaty droga wypadl i jechalam 2gi raz. mala na sczzęście śpi póki wózek jedzie, ale mnie kur...brała. oczy mi łzawiły od wgapiania sie w asfalt. i kur...znalazlam klucz!tyle ze nie nasz...ja pierd...zjem cos i ide 3ci raz. nogi mi tak napierd..ze nei moge juz. i wściekła jestem bo miałam ten klucz w tej samej kieszenie co komórkę i co chwilę ja wyciągałam bo sms-y szły, i gdzies musiał wypaśc, a ze ja w kapturze była to g...słyszałam. ja pied...nowy wklad z gerdy 200zl 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurde edi...dlatego ja nosze zawsze jakies gadzety przypiete.. kiedys mi sie snilo,ze klucz od auta(mialam tylko jeden) wpadl do studzienki i bylo po kluczu..na drugi dzien dorobilam klucz i misie duze przypielam zeby jak spadnie to nie wpadl a zatrzymal sie dzieki misiom.

Anulka ja na przesylce nie zarabiam 😉 wrzuce w koperte babelkowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edith wspólczuje z kluczami 😞

Anulka nie znam tej Twoje dziury, ale mysle że jestem zdolną dziewczynką i dam sobie rade a jak bede miała jakieś problemy to bedziemy w kontakcie 🙂 a przyjade sama z Jasiem, i mysle że wyjechałabym ok 9-10 tej bo nie chciałabym pożniej po nocach wracać 🙂 Odpowiada Tobie ta pora?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BHRKA TAK MAM OBA Z USZKAMI 🙂


ANIA PEWNIE,ŻE MI TAK PASUJĘ,TYPO O 12.25 MUSZĘ PO JESSI WYSKOCZYĆ WIĘC NAJWYŻEJ JAKOŚ TO ROZEGRAMY NIE MA PROBLEMU,ZOSTAWIĘ CIĘ Z DZIEĆMI:laugh: :laugh: :P ALE DO SZKOŁY MAM 100 METRÓW 🙂

NIEBO JA WIEM,ŻE NIE ZARABIASZ 😘 MNIE WŁAŚNIE WKURZA JAK NA TYM ALLEGRO CZASAMI COŚ 10ZL A 15 PRZESYŁKA 😠

ALE JA JESTEM DOBRY CHOMIK ☺️ WŁAŚNIE OTWORZYŁAM TORBĘ Z GADŻETAMI KTÓRE GROMADZIŁAM W CIĄŻY I ZNALAZŁAM 4 ZAPAKOWANE GRZECHOTKI,BUTELECZKĘ DO LEKÓW I 4 SMOCZKI DO BUTELEK FISCHERA Z CZEGO JEDEN Z KRESECZKĄ TO CHYBA WŁAŚNIE DO KASZEK,ZAPOMNIAŁAM O TYM CAŁKOWICIE:P A JUŻ DZISIAJ CHCIAŁAM KUPIĆ NOWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...