Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NO TROCHĘ ŻAŁUJĘ,ŻE JĄ TAK ROZPIEŚCILIŚMY,NIGDY NIE BYLIŚMY KONSEKFENTNI W SWOICH POSTANOWIENIACH,KUPOWALIŚMY JEJ CO TYLKO CHCIAŁA I TERAZ MAM ZA SWOJE 🥴

ZOLTRI NASMARUJ OLIWKĄ I WYCZESZ DELIKATNIE,JESSICA JAK MIAŁAM TO RAZ TYLKO TAK ZROBIŁAM I ZESZŁO WSZYSTKO ŁADNIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki 😘
w końcu nadrobiłam zaległości- sporo dzis tego było 🙂
Ja niedawno wróciłam z Mała z rehabilitacji i teraz troche ogarniam chatkę, a o 14 przychodzi rehabilitantka...
Anula- Jaś ślicznie się rozwija- a rehabilitacja sie nie martw, bo po pierwsze pare miesiecy szybko zleci ( nas czeka rehabilitacja latami),a poza tym było kiedys przeprowadzone takie badanie, gdzie badano dzieci z wadami postawy, które musiały cwiczyc i w tym samym wieku zdrowe dzieci i okazało sie,że te które ćwiczyły były sprawniejsze 🙂 Więc sa plusy 🙂
A zmiana fryzury to świetny pomysł- trzeba cos dla siebie zrobić! 🙂
Anulka, ja myśle,że starsza jest po prostu zazdrosnam,a oprócz tego pewnie tz nakłada sie na to wiek...Noi jak to mówia "Małe dzieci mały problem, duze dzieci duzy problem..."Cos w tym jest...
Radzia, dzieki za słowa otuchy i chec pomocy.Jesli zaczniemy łapę ssać 😉 to bede sie usmiechać z Kamilka o pomoc...Na razie zbieramy kwitki za wszystko, a dzis załozyłam Jej konto w Fundacji Spoltu Ramiennego i jak cos to bede zbierac tam darowizny na leczenie, rehabilitacje i byc moze operacje ( oby nie...).Mozna bedzie tez przeznmaczac na to 1% podatku...Trudne to bardzo...ehh...
Michał wyciągnął dłoń i moze uda sie nam jakoś porozumiec.Mam nadzieje,że bedziemy na tyle silni zeby to przetrwać.
Zoltri, te Twoje dziwki sa nie do zdarcia!!! 🤪
Szkoda,że spotkanie nie przesuniete...Trzeba tu Gosie zatrzymać 😉 Noi "Witamy w PL"! 🙂
Ja dzis na 18.35 mam zajecia dla kobiet w ciazy w Gimnasionie- 2 razy w tyg bede je prowadzic.mało płaca ale co tam, noi rozerwe się na chwile.Pokarm odciągniety, butla czeka więc luzik 🙂
Niebuś, jaki kremik sobie kupiłaś?Ty mogłabys szarego mydła do twarzy uzywać, a i tak wyglądałabyś bosko 🙂 🙂 🙂
Buziaki Kochane 😘 😘
p.s dziekuje za bukiet 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosiu jak sie ciesze,ze dzialas z mała! ta fundacja to strzał w 10tke! i nareszcie bede miec gdzie kase z podatkow przelewac! i oczywiscie rozglosze wszem i wobec na jakie konto! tylko podaj tu na forum - mysle,ze spokojnie mozesz tu podac a moze tez ktos inny bedzie chcial tam wplacac!
Zosiu kupilam na noc po 30tce jakis olay total effects, kupilam 15 ml i sprawdze co to za cud 😉 na dzien mam emulsje matujaca iwostin, bo roche nie ma takiego na mieszana tylko juz tradzikowa, a ja nigdy tradziku nie mialam( w przeciwienstwie do mojej kotki hihihi) , musze juz jakis p/zmarszczkowy zaczac kupowac wiec postawilam na regeneracje noca.
Michal chyba boi sie kopów od nas i sie zreflektował.A tak miedzy nami mowiac to zobaczysz jak bedzie...ja mojemu dalabym szlaban na tyłek po takich ekscesach!

wystawilam małego na balkon, wieje jak cholera wiec opatulony powietrzy sie , to w sumie to samo czy siedzi na balkonie czy ja robie kilometry na tym osiedlu, tu nawet laweczki pod drzewem nie ma, nie ma m nawet drzew 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie laski 🙂
w koncu jestem w kraju,i topie się z tego upału a moje dziecko też!!!
Olivka jest dziewxczynka do podrózowania ,kochana m,musiałam ja budzic na cyc a w samolocie bo mi pękałay pod ciśnieniem a ona spała ,wzięłam ja na odprawe na spiocha i obudziła sie dopiero 10000m nad ziemia na cyca ,takze spoks,bo przespała całą odprawę i te wszystkie ceremonie na lotnisku:P
a nosidełko mnie uratowało bo miałam obie ręce wolne i radziłam sobie super z tymi tobołoami:P
jak przełożycie spotkanie a bedzie was wiecej to się zgadzam 😞 róbcie tak ,zeby wam było wygodnie a jak nie to bede 22 w Szczyrku i temat zamnkniety ,chociaż bedzie mi troszke przykro 😞 ale zgadfzam sie najwyżej zjem tylko lody w BB z Radzią i Reni:laugh:

Zosiu strasznie mi przykro z tego co sie u ciebie dzieje ,nie doczytałam ale cos mi Radzia napomniała przez telefon,Kochana trzymam kciuki za was ,żeby sie ułozyło jak najlepiej dla ciebie i Kamilki 😘 Buziaczek -przytulaczek dla ciebie 😘 😘 😘

Nie mam dużo czasu na kompa bo latam jak potłuczona i wszystko załatwiam ,zebyśmu juz mogli sobie tylko odpoczywac jak Piotrek przyleci ,ale postaram sie jeszcze wpaśc w tym tygodniu 🙃
i cholera najgorsze jest to ,że musze małą wozić w foteliku tyłem na tylnim siedzeniu ,bo moj super -fordzik ,qurwa cały w poduszkach i nie ma opcjii wyłączenia poduszki dla pasażera ,więc nawet nie chcę myslec jak będę jechac do Bielska to będę chyba stawac co 20 km i sprawdzać czy śpi,czy nie ulała, czy się nie zrżygała,itd. 😠 😠 😠 pieprzone wynalazki 😠


aha,no i poszła woda w ruch wczoraj ,bo mała chciała cyca co pół godziny a ja przy karmieniu się pocę jak świnia i zmiękłam i kupiłam herbatki ale przyjęła sie sama woda i pije jak smok wawelski wiec z herbatkami jeszcze poczekam bo woda najzdrowsza 🤪 i jak tu cały cza tak było gorąco to wcale sie nie dziwię ,że dopajacie 🥴 dziś troszke lepiej jest z upa.łem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gos jestes wielka, dalas rade! moj to pluje woda, jak wypije ( a to cud) to herbatke , a i tak woli cyce 🙂

mam fote z dnia nad jeziorkiem, ja totalnie bez make-up'u itd...jak sie uda to tu wam wkleje( no i oczywiscie obzarstwo slodkim- ciasto poszlo do brzuszka) [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/czar1.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wróciłyśmy lżejsze o 5 stów 🤪 Olci kupiłam tornister z herlizt taki jak oglądałam w necie i tańczy o 50 zł ale dałam 139,75 zł:laugh: no ale już myślę że na 3 lata do tego oczywiście gadżety z Hannah Mantana bo z High school nie było nic z takich przydatnych rzeczy (Anula wie o czym mówię), a te przybory na topie więcej kosztują ale niech ma w końcu to jej pierwsza klasa 🙂
Ja trafiłam na wyprzedaże kupiłam super buciki za 40 zł ze 120 zł i bluzeczkę z 59zł na 15 zł 😉

Anula pociesze cię że moja też ma buźkę od ucha do ucha nic nie zrobi bez gadania tylko się stawia aż wczoraj nie wytrzymałam i dostała karę. One teraz czują się "dorosłe" bo idą do szkoły a i po części chcą zwrócić na siebie uwagę bo nie są już jedynaczkami 🙂

Zosia super że Michał wymiękł teraz tylko razem się trzymajcie i do przodu poświęcaj mu wieczorami więcej czasu może to po części coś załagodzi trudy całego dnia a 1% z podatku to oczywiście że dla Kamilki 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 super że Gosia z Olivką wylądowały szczęśliwie 🙂 - jak mogło by się nie udać - tyle trzymanych kciuków
Niebo ależ Ty sie prezentujesz 🙂 - chyba te ciastka to w całości na pokarm dla Tymka przerabiasz 🙂
oj a do Oleńki i Jessi nie miejcie pretensji - przecież to odwrócenie o 180 stopni ich dotychczasowej egzystencji - a po uszach we wszystkich stresowych sytuacjach zwykle dostaje mama...
a Rozalce chce się spać i nie może zasnąć :/, spała tylko jak byłyśmy na dworze, jak trzymałam ją na rękach i koniec, a chciałam coś zrobić bo jutro szczepienie i może być po nim marudna bardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niebo, wyglądasz kwitnąco, a ten Twj brzuch to raczej wymysł wyobraźni...:P
Dzieki za ewentualny procent z podatku- na pewno podam nr konta i wszystkie dane. 😘 😘 😘
Ode mnie właśnie wyszła rehabilitantka, co owocuje snem Kamili 🙂
Gosia, ja tez woze Małą z tyłu i juz przywykłam 🙂 Ale ja juz w ogóle chyba do wszystkiego powoli przywykam...Parę razy pojeździsz i sie oswoisz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOSIA SUPER,ŻE DO NAS ZAWITAŁŚ Z POLSKIEJ ZIEMI:P :laugh: NO I DZIELNA OLIVCIA PO MAMUSI ZAPEWNE 🙂

RADZIA TAK WIEM O CZYM MÓWISZ HEHE JA TEŻ Z HSM GADŻETY KUPOWAŁAM A MAMA WŁAŚNIE WCZORAJ PIÓRNIK JEJ Z TEGO PODESŁAŁA 🙂NO PLECKA PORZĄDNY KUPIŁAŚ,ALE NIE WIEM CZY CI POSŁUŻY TAK JAK ZAMIERZASZ,BO TE DZIECI W SZKOLE TO TAK WSZYSTKO NISZCZĄ,WIECZNIE PLECAK STOI NA ZIEMI,DRUGI PRZECHODZI I GO KOPIE,TO SIĘ COŚ ZESPUJE TO URWIE,ONE CHYBA JESZCZE ZA MAŁE ŻEBY SZANOWAĆ RZECZY SĄ,NAWET CIUCHY ILE JA WPAJAM JESSICE DO GŁOWY,ŻEBY UWAŻAŁA JAK JĄ UBIERAM W LEPSZE CIUCHY,A ONA I TAK SWOJE:P :laugh:

MY BYŁYŚMY NA SPACERZE,POTEM W TESCO POŁAZIĆ PO PASARZU,ALE NIC CIEKAWEGO NIE BYŁO I WRÓCIŁYŚMY,MAŁA JESZCZE KIMA W WÓZKU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja moge wam swoj pokazac heheheh 🙂 🙂 🙂 🙂

jestem o 70 funciakow biedniejsza na tarcze i klocki hamulcowe 😞

moje malenstwo spi w siedzisku i nie mam serca go wyjac 😞

gos moj maly podrozuje caly czas z emna na tylnim siedzeniu wiec tez jakos zniesiesz a jak spi to jak uleje to do przodu wiec zadlawic sie nie zadlawi 🙂mojemu sie nie zdaza ulewanie jak cos to sie slini jak lapke swaoja chce zjesc heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula ten plecak wygląda na nie dozdarcia a na dole pod spodem na syópki plastikowe a wykonany jest z takiego dziwnego materiału i słyszałam kilka opinii mam że ich dzieci chodziły w tych tornistrach po 3 lata a i do teraz sa dobre ale już wiek ich nie puszcza 🙂 a jak zepsuje to trudno ważny jest jej kręgosłup a babcie są więc kupić mogą za rok nowy 🙂 ale oby nie 🙂 ja widziałam u nas piórnik z Hanny i kosztował 70 zł chyba ich pojebczyło zdrowo 🤪 😠 tyle nie dam za głupi piórnik a z HSM nie ma u nas na wsi 🙂

moja ciuchów nie szanuje dobrze że większość ma z lumpka to mi nie szkoda 😉

Gosia przyzwyczaisz się z tą jazdą ja małą też wożę w tyle ale mam zawsze Olcię pod ręką jaka uspakajacz:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To Margerittka zapraszamy na lody do Węgierskiej Górki!!! Super ze już w domku jesteś i ze maleństwo tak super zniosło podróż. Z tą jazdą z fotelikiem z tyłu to się zgadzam. TOTALNA KATASTROFA. Też nie mam wyłączanych poduszek i musze malenkiego wozić z tyłu. Przydał by się tam z tyłu jakiś montowany uspakajacz!!!

Zosienko 1% bezdysksyjnie poleci dla Was. Trzymaj sie kochana!!! Będzie dobrze! Michał musi zmądrzeć, nie wie jakie ma skarby!!!

Niebo Tobie nawet tona słodyczy nie grozi!!! Brzycha po porodzie to Ty chyba nie widziałaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do podróży dziecka to ja wożę małą w gondoli z wózka Jane. Ta gondola jest przystosowana do przewozu i ma tzw licencje. A dziecko jest zabezpieczane pasem. No i co najważniejsze...jeździ w pozycji leżącej. Z tego wzg wybrałam ten wózek. Ma też wmontowaną pozytywkę więc jak mała by bzikowała można włączyć i sie uspakaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALE OLCIA POMYSŁOWA NAWET GŁOŚNO NIE MÓWIĘ,BO ZARAZ JESSI TEŻ BĘDZIE CHCIAŁA:laugh:

NO JA NIE WIEM ILE MAMA DAŁA ZA TEN PIÓRNIK,ALE WIEM,ŻE ZA PLECAK Z BARBIE,TEN PIÓRNIK WŁAŚNIE I SANDAŁY TEŻ Z BARBIE WYDAŁA 100 EURO,ALE ONA JEST TAKA,ŻE NIE DA SOBIE PRZETŁUMACZYĆ,ŻE U NAS BYM TANIEJ KUPIŁA.

NO MOJA TEŻ MA SPORO Z LUMPKA,ALE SPODNIE JEANSY TO PRZEWAŻNIE KUPUJĘ JEJ WE WROCKU GDZIEŚ,DAJĘ PO 60ZŁ BO SOBIE TŁUMACZĘ,ŻE PORZĄDNE TO PONOSI DŁUŻEJ,A ONA ALBO CZYMŚ ZACHLAPIE NIE DO SPRANIA,ALBO TRAWĄ UMARZĘ 🙃 POWIEDZIAŁAM,ŻE SAMA SOBIE ZACZNIE KUPOWAĆ TO MOŻE DOCENI:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOLTRI JAKI ETHAN MA ZAJEBISTY TEN DRESIK ILE DAWAŁAŚ ZA NIEGO,JA TEŻ TAKI CHCĘ!!!:P NIE BYŁO JAKIŚ DLA DZIEWCZYNEK!!!BO JEST WYPASIONY A JA NIE MOGĘ NIGDZIE NA ALLEGRO ZNALEŚĆ TAKICH MAŁYCH 😞ALE NAWET TEN CZARNY ZE ZŁOTEM TEŻ BY MÓGŁ BYĆ DLA DZIEWCZYNKI,BO JEST SUPER!!!MOŻE DOBIJEMY JAKIEGOŚ INTERESA:P ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...