Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bichito napisał:
a ja mam pytanie....gdzie sie podziewa zosienka????nie widzialam jej na forum...cos wiadomo???

Jestem ,jestes 🙂Dziekuje za pamiec i za smska 😘
U mnie jakos leci choc pod góre i tj pisze Ania jestem zabiegana przez raczke Małej 🤢 Ehh...Ale wczoraj po kapieli byłam w szoku, bo połozyła sobie reke na brzuchu i zgięła troche w łokciu- wiem,że to niby nic ale dla mnie to sukces 🙂
Noi znowu kfiat niespodzianka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosiu to super!! 😘 dla Kamilki to zawsze coś do przodu!!
a ja szukam przepisu na necie 🙂 dziś przyjeżdza przyjaciel mojej siostry i cały dom jest postawiony na głowie, moja inna siostra spaceruje z Rozalką a ja piekę 😁
doszła sukienka do chrztu, trzeba ją co prawda uprać i jest duża 😉 jednak na 2 miesiące 74 rozmiar jest za duży ale okazało się że nie wypali nam chgrzest 20 września i będzie przesunięty więc może to i lepiej.
Bichito po mleczku mamy to dziecko może robić kupkę i po każdym karmieniu i jest luz i raz na tydzień - tak jak u dorosłych zależy od człowieka. No i trzeba się martwić dopiera jak jest twarda.
A Zoltri i Pudzianek to super podróżnicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki!!

a mój Jaś właśnie walnąl kupkę i zrobił szczery uśmmiech do mamusi jakby był ogromnie dumny z tego co zrobił 🙂 uwielbiam takie chwile hehe

Bichito!koncert cohena!super!zazdroszcze bo uwielbiam jego głos 🙂a co do kupki to no stresskupki dziecka powinny być luźne, i pamietaj że Sofia je to samo co Ty wiec z przemianą i rodzajem kupek mozę być podobnie tylko z lekkim opóźnieniem w czasie u dziecka 🙂 U mnie tak przynajmniej jest 🙂)

Zoś!to super, zobaczysz ze z kamilci rączką bedzie wszystko git!!bo my wszystkie w to wierzymy i modlimy sie o To 🙂
Buziaczek i kfiatuszek dla Was! 🙂

Bhrka- to 74 na później bedzie w sam raz 🙂 my chrzciny planujemy na 12 wrzesnia. jaś ma teraz ubranka na 62 i własnie sie zastanawiam czy nie kupić już na 68 ☺️

a my idziemy zaraz na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bichito a na czkawke najlepszy cycuś 🙂 Mój Janek też ma 4-5 dziennie i również trwają po 20 minut 🙂 szybko przystawiam do cycusia i sie kończy. W ciąży już w brzuchu czułam jak czkał wiec to taka przypadłość naszych maleństw, ale trzeba pamietac że dzieci podczas czkawki się tak nie męczą jak dorośli i zabardzo sie tym nie przejmować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kobitki przerobiłam 14 kg ogórasów i 4 kg papryki zima może już nadchodzić:laugh:

smierdze cała ogórkami i octem fuj, zaraz idę się wykąpać, chociaż nie wiem po co jak na działce potem zaraz będę walić:laugh:

Anula widzisz to twoja ma się super moja idzie zupełnie gdzie indziej co prawda większość koleżanek i kolegów idzie z jej przedszkola ale nie mamy gwarancji że trafią do jednej klasy. z nauką też się nie obawiam bo jest bardzo spostrzegawcza i inteligentna czyta dobrze jak na pierwszoklasistkę liczy też do 100:laugh: pisać też pisze ale drukowanymi 🙂

Bichito na czkawkę nie ma sposobu przynajmniej u mnie moja tez ma praktycznie po każdym jedzeniu ale czytałam na necie że to dzieciaczka nie męczy 🙂

3 kupy w ciągu dnia to nic groźnego ale na wszelki wypadek miej w domu jakiś środek na biegunki u niemowląt ja mam smektę nie wiem co tam jest u was. A męża masz super taki wieczór ci zafundował 🙂

Zmyka robić obiad i na działkę 🙂

Buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka- a co pieczesz??
ja w poniedziałek upiekłam mega tort dla mojego męża w prezencie urodzinowym 🙂)pierwszy raz wyszedł mi tak smaczny i taaaki wielki 🙂

Reni co do prezentu rocznicowego, to jakoś o tym nie myślałam i chyba u nas to obejdzie sie bez żadnych wiekszych celebracji.
My mamy rocznice tego samego dnia co Wy hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki!

Gosia ide do gina początkiem wrzesnia, bo ta moja gin to jakaś dziwna. Nawet usg kontrolnrgo mi nie zrobiła 😠 a mnie autentycznie boli.

Radziu super,że gorsze chwile za Tobą. Będzie dobrze 😉 A ogórasy to najlepsze kiszone, mniam!!!

haggisy są sztywne, fatalne nie polacam, to samo zresztą co biedronkowe Dady. Fatalne.

Anulka7 nie mów 22 to wstyd! Słuchaj ostatnio na koncercie TLOVE przed samą sceną obok mnie stala lasencja z wózkiem z maleństwem nie wiele większym niż nasze. Chłopczyk nie mógł zasnać bo jak w takim hałasie, mi serce normalnie od basów wyrywało do gardła a ta z wózkiem się bawiła i najlepsze że na total trzeźwą wygladała. Zero wyobraźni. Zimno jak w kieleckiem cłopczyk tylko owiniety pieluszką tetrową. No normalnie musiałam wyjsć bo mnie szlak trafiał. Jak można!!!

A seksu mi też ANulka7 ciągle mało ale jak czasem pomyśle ze boli mnie tak bardzo to zaraz się odniechcewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz pisze dlaczego huggies chce sprobowac- ja ogolnie nie toleruje always- dostaje od nich odparzen a pampers to ten sam producent i moze Tymek tak samo reaguje , mysle,ze jest podobna technologia produkcji. poczytalam na innych forach i pisza babki,ze po pampersach mialy odpazenia a po hugisach nie. musze sprobowac. jezeli przeciekaja to znaczy ,ze sa albo za duze albo juz za male. ja tak mialam wlasnie z dwojkami,ze na poczatku jak przeszlam z jedynek to ciekly, pozniej nie i teraz juz sa za male i tez przeciekaja.

oto link do pampers 3 new baby:
http://www.allegro.pl/item710170020_pampers_niemieckie_rozm_3_mega_paka_310_sztuk.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, LASKI:**

U NAS PO SZCZEPIENIU W PORZADKU, WCZORAJ SPOKOJNIE, DZIS TEZ. JASIEK CZASEM MA CIEZSZY DZIEN I MARUDZI PRZY JEDZENIU, DLATEGO JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC KIEDY PRZYJDA POMAGACZE, TJ. HUSTAWKA I MATA..W OGOLE POLAMALA MI SIE KARUZELA, KTORA MLODY MIAL PRZY KOLYSCE I CHYBA TERAZ BEZ SENSU KUPOWAC DRUGA, SKORO KUPILAM MU TA MATE RAINFOREST GRAJACA??

BEATKO, WIESZ JUZ COS WIECEJ NA TEMAT NASZEGO SPOTKANIA??
JA UZYWALAM PRZEZ CHWILE HAGISOW I NIE BYLY ZLE, SPROBUJ, MOZE TYMKOWI PODPASUJA, A TE PAMPERSY 3 LICYTUJESZ DLA SIEBIE?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie trzeba sprawdzić, jak nie psrawdzisz nie będziesz wiedzieć. A skoro Ty nie tolerujesz alwaysów to Tymuś też moze mieć po Tobie alergie skórną. Moja kruszyna to juz wiem ze ma allergie na kurz, kicha jak mamusia jak odkurzam domek 🙂

Właśnie mi zasnął, miał totalny atak kolki. Dwa tygodnie spokoju, skończył się w niedziele lek to już zaparcia się na nowo zaczęły na nowo ataki kolki. Szlak by to trafił ile takie maleńkie dzieciątko musi się nacierpieć!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nas dopiero czeka szczepienie, to zintegrowane, już mam stresa po ostatnim na WZB. Kubuś aż zanosił się z płaczu, a pielęgniara zamiast go uspokoić to jeszcze go podrzeźniała. Dlatego zmieniłam małemu lekarza prowadzącego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam myślę,że wcale nie były źle dobrane te huggisy,poprostu są z innego tworzywa wykonane i jest gorszej jakości,dlatego huggisy są tańsze.ale skoro Tymkowi nie służą pampersy to trzeba wypróbować innych 🙂

Reni to rzeczywiście niepoważna babka z tej matki,kurdę to ja miałam wyrzuty,a mała opatulona itp itd a gdzie z niemowlakiem na koncert 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem czy sa gorsze Anulko, to tak jak masz podpaski np. always i libresse, ja uwazam ,ze libresse sa o niebo lepsze. tak samo jest z pieluchami. czy sa tansze- no nie wiem czy tak bardzo, czy ok 5 gr na pieluszce to duzo????

Aniu nie wiem sama co i jak ,bo u meza sie zmienia jak w kalejdoskopie 😠 nie kupuj juz nic wiecej, to wystarczy a pozniej juz zabawki interaktywne 🙂 i tak- licytuje ale jezeli okaze sie ,ze tymkowi huggiesy sluza to te odsprzedam.
kwiatuszek za szczepienie.

zosiu ja pierncze czyli cwiczenia cos daja! nie wolno zdryfowac! bo kota simona Tobie podrzuce:P

Reni biduko, to juz musi sie wreszcie skonczyc. a moze zmien mleko??? swoja diete??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebuś huggisy są około 10zł tańsze od pampersów,ja tam tylko mówię ze swojego doświadczenia jeszcze przy Jessice 🙂też chciałam przyoszczędzić i kupowałam czasami tańsze bo było gorzej z kaską 🤢 no i mi np alweysy odpowiadają,może masz skóre skołonniejszą do podrażnień 🥴

Anula jak uważasz z zakupami,karuzelka to fajna sprawa,wszystko zależy od zasobów finansowych 🙂

Reni karmi tylko butlą tak jak ja a mała i tak miewała kolki,widocznie musi swoje bidulka wycierpieć 😞

dogadałam się z kuzynką i przyjedzie do mnie na noc z maluchem jak Łukasz pojedzie na to szkolenie więc jestem happy 🙂

ale dzisiaj miałyśmy wesoło,co jedno zasnęło to drugie w ryk hehe,nie wyobrażam sobie mieć bliźniaków 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANULA, A JA MAM DO CIEBIE PYTANIE- CZY TY UZYWASZ TEN PUDER ASTORA http://www.allegro.pl/item692968531_astor_mineral_match_nowosc_podklad_w_pudrze.html ??? BO WCZORAJ KUPILAM I MYSLALAM ZE BEDZE FAJNY A TO TAK CIULOWO SIE NAKLADA 😠

BEATKO, TO DAJ ZNAC JAK COS BEDZIESZ WIEDZIEC BO JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...