Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ufać mężulkowi ufam staram się przynajmniej bo to co było minęło a co to za zwiazek bez zaufania, u mnie to nie tata wywijał numery ale mama. Poniekąd nie ma sie co dziwić, straciła dwójke dzieci (Kasie i Stasia 😞 ) do tego doszła choroba, potem przyszła depresja i przyszły %centy. Teraz już ok ale wspomnienia zawsze mnie gryzą. Mężulka mam w porządku od %centów jak na razie strwoni, mimo ze ma okazje %centować codziennie w pracy, ale jest wporządeczku. Obawa w serduszku zawsze zostaje.

A ja mam dołeczka, jakiegos takiego bezpowodowego, to chyba @ nadchodzi wielkimi krokami. ide pobeczeć w poduszke to mi przejdzie.

Dobranoc kochane i buziale dla Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
reni skarbie doskonale Cię rozumiem,ale to za długa historia,żeby tu pisać,ale też chodzi o %,dupa najeważniejsze,że teraz jest ok 🙂u mnie tata był tym dominującym,ale dobrze,że teraz się rzoumieją 🙂no i widzę,że nie tylko ja będę piła w Szczyrku hehe,a mój mężulek to tylko jak jest okazja to hlapnie sobie ale nie lubię jak mamm go daleko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😞 szkoda,ze w Szczyrku jest spotkanko 😞 tak daleko...tez chcialabym Was i Wasze pociechy zobaczyc 😞 🤨

Anulka 7 dzieki za odpowiedz 😘 juz sie boje tego zabkowania 🤪 a poza tym nie masz pojecia jak Cie rozumiem tez nie lubie jakmoj maz pije-bo pozniej na drugi dzien widze zwloki...a zazdrosna tez jestem too swoja droga...ufam mezowi ale...nie ufam innym babom bo w dzisiejszych czasach nie jest zaciekawie pod tym wzgledem a nie ktore kobiety sie nie szanuja 🤪

Reni buziaki dla Ciebie i glowka do gory czasem ma sie dolek 😘

Niebus jak Tymus???

Zoltri a kiedy bedzie spotkanko blizej Grudziadza ???to wtedy zainwestowalyysmy w...karpatke 🤪 :P i tak bysmy wszystkie wiedzmy gaduliy sobie ale byloby ekstra!!!!zazdroszcze Wam spotkanka kochane

Veli jak Shantal???I jak koleczki juz lepeij???

Radziu Ty chyba organizator glowny spotkanka w Szczyrku co 😘 :P achhhh bede z Wami myslami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni dzięki za propozycję pomocy ale chyba damy radęz babkami już na miejscu a zakupy zrobię ztym nie ma problemu 🙂 kasę lubię wydawać

ja jutro coś kupię dla bobasków i naszej nastki Jessi onateżmusi mieć coś od ciotki Kaśki 🙂

o skokach w bok to też wiem sporo mój ojcieć był mistrzem w te klocki i do tego % aż strach wspominać

Anula masz super faceta więc śpij spokojnie popije i pójdzie spać, ale cię rozumiem ja o mojego diabła tez jestem bardzo zazdrosna ale cisza bo on o tym nie wie 😎 Ale to znaszej miłości 🙂

Reni popłacz sobie to dobrze robi dla cery i oczu 🙂 a ja własnie wczoraj dostałam @ kuźwa po co ona jest nie znosze tych dni 😠 a na dodatke nici z kakałka kur... Olci nie ma można by było nadrobić zaległości to ta franca@ przyjechała 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski!
ech już żałuje że nie jade
Pudzianek Pudziana zaraz przerośnie - wielkoludek 😘 - moja Rozalka rośnie ale wydaje się mi że tak wolniej teraz.
Mi się wydaje że to spanie w dzień przynajmniej jak na razie bardziej zależy od dnia niż od butelki czy cyca i pogoda bardziej wpływa na chęć oglądania świata.
trzymajcie się cieplutko

moja mała też wkłada piąstki do buzi ale u mnie w rodzinie ząbki wychodzą późno więc ich na razie nie oczekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wy lumpiary tylko siary nie zróbcie tym dzieciaczką żeby nie musiały się wstydzić mamusi:P

cholera jak ja sie ukryję przed Olcią z fajkami bo ja przy niej nie pale bo by całej rodzince wygadała a po co mam słuchać że rok nie paliłam i wróciłam

lecę buziole 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj!widze dziewczyny,ze sie spotykacie!!!!Ale Wam zazdroszcze...Dla mnie niestety szczyrk jest nieosiagalny... =(.Bawcie sie dobrze, potem podeslijcie jakies zdjecia!koniecznie!

Kathy!To slinienie to normalne.Moja sofia juz od 6 tygodnia tak sie slini i wklada piatki. Ponoc to zapowiedz zabkow, ktore jednak dopiero pojawia sie okolo 4 miesiaca.

Jestem dzis padnieta...a poza tym mam jakas obsesje,ze mam malo mleka.Postanowilam wiec sprawdzic ile tak naprawde mam i odciagnoc mleko...tak z ciekawosci. Sofia spi, wiec moge do butelki...
A w ogole to musze sie Wam pochwalic. Udalo nam sie nauczyc sofie,zeby zasypiala sama po kapielce, a nie w ramionach. Juz 4 noc z rzedu zasypia sama po kilku,kilkunastu minutach. Na poczatku troche plakala,ale wytrzymalismy... No i sie nauczyla...mam nadzieje. A juz tak sie balismy,ze sie przyzwyczaila do noszenia. W ogole jest bardo bardzo kochana.

Pozdrawiam was kochane i lece pod prysznic!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bichito dziekuje za odp.moze dlatego,ze ja szybko zabkowalam...bo juz w 3 miesiacu wybil mi pierwszy zabek a pozniej do roku czasu nic 🤪 heheheheh dopiero po roczku wybijaly mi kolejne...jak Nadzia bedzie miala po mnie zabki to bedzie szcerbolek z 1 zabkiem heheheh okej mykam lulu buziaki dla Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello laski!!

przepraszam ,ze mnie nie bylo,mialam kongo w domu. barierki juz sa, wczoraj skonczyli po 17tej 😞 a plyty w kuchni spier..(inna ekipa) i beda klasc od nowa, bo to co zrobili jest nie do przyjecia! na szczescie moj maz sam stwierdzil,ze nie do przyjecia 😠 zeby nie bylo,ze ja sie czepiam jakis goffienek. porzadek musi byc!

Tymek ok, w dzien mniej spi za to noce przesypia.ogolnie cudowne dziecko 😎 po mamusi rzecz jasna! hihihi

Kathy to bedzie piekna wiewioreczka z jednym zabkiem!

Radziu medal za organizacje! jestes the best!

ja dzis zabieram sie za sprzatanie i prasowanie,bo wczoraj juz padalam na ryjek. jeszcze tesciowa byla i malego na spacer zabrala wiec jedno dobre, ale za to musialam obiad przygotowac...czego od tygodni nie robilam ☺️

dzis maz jest w domu wiec zajmie sie Tymkiem a ja ogarne ten cały bajzel.

buziaki dla Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamuski 🙂
Zaczne od kwiatta dla Niebo za kongo w domu i domowe pielesze 😘
Ja dzis mam tez sajgon, bo rehabilitacja Małej, 2 pacjentów wieczorem, sprzatanie mieszkanie i pakowanie. Jest tez w ciągu dnia optymistyczny akcent- na 12 chce iść do Multikina na Kac Vegas. W Multikinie maja specjalne seanse dla mam z dziecmi- sa przewijaki i całe zaplecze do ogladania filmu z bejbikiem 🙂
A jutro rano wyruszamy do Szczyrku:laugh:
Buziole dla Was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wiedźmy 🙂

Zosia podobno ten film jest zajebisty!!!

Radzia Olcia będzie zajęta z Jessicą więc nawet nie zauważy,że palisz fajurki 🙂

No i bez przesady będziemy grzeczne przy dzieciech,a zresztą Vanesska będzie miała też tatusia:P :P :P Ethan babcię:P bo z tego co czytam to my z Zoltri tylko takie "pijaczki"hehehe:P :laugh: :laugh:

Bichito brawa dla Sofi,za spanko 🙂

Kathy to będzie malutka słodko wyglądała z jedyneczką jedną:laugh:
no i Kathy tak jak piszesz ja też nie boję się o męża,tylko o inne wstrętne baby bo teraz to są takie latawice,że sama na ....się pchają 😠 😠 😠 aż wstyd.

Idę nakarmić małego szkrabka.

Kwiatek dla prezesowej:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki

Anula ja doskonale Cię rozumie bo też nie lubie jak mojego nie ma na noc w domku czy przy moim boku. Mężulkowi ufam ale innym babom NIE!

Bichito nasz maleńki też nauczył sie sam zasypiać to znaczy mamusia go nauczyła bo juz miałam total obsesje na punkcie noszenia, a jeszcze wiekszą obsesje mam na punkcie kołysania Kubusia w kołysce (foteliku samochodowym). Wystarczy tylko że pojade do teściowej i zaczyna sie kołysanie do nich to mówić jak grochem o ściane. Zawsze potem kłótnie z mężem zalicze!!! Teraz juz super zasypia i spi mi sam! Gorzej po wizycie u teściowej, ale te akurat ograniczam zeby nie wybijać małego z rytmu.

Zosia super ze będziesz w Szczyrku, zobaczymy Twoją maleńka pięknosć i na pewno górskie powietrze jej będzie służyć!

Pędze do małego bo kwięka po porannej drzemce a potem mam STERTE prasowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sobie właśnie umyłam okno w pokoju,bo już nie mogłam na nie patrzeć 🙃 Jessi z teściami poszła na działkę na cały dzień,a popołudniu Łukasz mi przywiezie kuzynkę z malutkim na noc więc chociaż nie będę sama 🙂 mam jakąś obsesję jak mam sama zostać w domu na noc,nie wiem czemu,poprostu nie lubię:P i zawsze co roku jak Łukasz jeździł na te delegacje to ja na balety z kuzynką,alebo włóczykij po knajpkach:P ,Jessi była u teściowej a my żądziłyśmy,ale teraz obie mamy szkraby więc zostaje nam dom 🙂w przyszłym roku się nadrobi,już mała będzie miała ponad roczek więc też pójdzie na służbę do babci:P

Ale mnie pocieszyłyście ,że nie jestem sama z tą swoją zazdrością,bo zawsze myślałam,że jestem stuknięta:P :laugh: moje koffane wiedźmiątka:laugh:

jejku jak pomyślę o tym pakowaniu do tego Szczyrku to się pocę na samą myśl,bo tyle rzeczy trzeba wziąść 🙃 szczególnie dla malutkiej,bo i ciepłe rzeczy i na krótki itp itd,ale tak się cieszę,żę Was spotkam,że wszystko zrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesć wiedxmy i wiedźmiatka 🙂)

wpadłam na chwile bo moje dziecko nie spi 🙂 musze troszke z rynku posprzatac bo jakiś mały bajzelek sie zrobił, no i siebie doprowadzić do stanu używalności gdyż mamy dziś gościa i mamuska musi jakoś wyglądać hehe 🙂

ja tam o mojego nie jestem na szczescie zazdrosna, nie mam powodów 🙂

Bichito!brawo za usypianie 🙂

Zoltri ale pudzianek rośnie w kosmicznym tempie 🙂

musze mykać bo syrena się włącza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniutka ja też nie mam niby powodów,bo nigdy mi ich nie dał i wierzę,że mnie kocha itp,bo ze mną wytrzymać:P :laugh: ale podświadomość robi swoje:P może jak będę starsza to zmądrzzeję 🙂

ja też sprzątam chatkę właśnie,a mam kipisz i nic mi się nie chce przez ten upał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...