Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
napisalam sie i h...strzelil 😞

juz nie pamietam co pisalam...o aukcjach,ze super! o @ ze nie mam jeszcze od porodu a ostatnio tak mnie bolalo,ze myslalam,ze bedzie i cisza..
o mleku,ze musze znalezc nan sensitive,bo nigdzie nie ma a to taki jak bebilon comfort..o tym na recepte- cos na A sie nazywa i ze chce je sprawdzi,bo na comforcie to wydam kasy jak lodu a inne mleka nie pasuja,bo sa zaparcia a zwykly bebilon uczulenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to Anulka spoko masz owulację trwająca 37 dni 😎 😎 😎 wiec gdyby się taka utrzymała to do soboty masz czas na okres a nawet dłużej, ach te porody zupełnie zmieniły cykle
no właśnie ja też się zastanawiałam kto ma prawo w Anglii do tej bezpłatnej antykoncepcji? tylko że z drugiej strony gdzies wyczytałam że reakcje na te wkładki domaciczne są różne - że może być tak jak masz Ty Zoltri że niemal zanik miesiączki a może być zupełnie odwrotnie... no i jeszcze z jakiegoś powodu Polskie Towarzystwo Ginekologiczne rekomenduje je kobietom które już nie chcą mieć więcej dzieci po 35tym roku życia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki my już po 2 godzinnym spacerku co prawda w deszcz ale mama z parasolką a mały pod osłonką przeciwdeszczową i jest git 🙂 Co do kaszki to ja daje zagęszczone 2 razy dziennie ok. 11 i po kąpieli przed spaniem. I ja daje tak dwie i pół miarki z bebilonu i te same 2 i pół miarki kaszki waniliowej lub kaszki z jabłuszkiem też z bebilonu a smoki mam też 3+ z tym że robie butle jakieś 15 minut przed podaniem długo mieszam i wstawiam jeszcze do podgrzewacza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
DZIEWCZYNY,A CZY WY TEŻ TAK MACIE "MOKRO" 😜RZED OKRESEM,ŻE WYDAJE SIĘ JAKBY SIĘ JUŻ DOSTAŁO,A TO TYLKO TAKA BIAŁA WYDZIELINA??? ☺️
a ja nie mam wcale @ ...i nie pamietam jak to bylo...anula ty powinnas sobie wkladke wlozyc i byloby po nerwach a tak bedziesz non stop na stresie i jeszcze wpadniecie!czego wam nie zycze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza.K.K. napisał:
Hej babeczki my już po 2 godzinnym spacerku co prawda w deszcz ale mama z parasolką a mały pod osłonką przeciwdeszczową i jest git 🙂 Co do kaszki to ja daje zagęszczone 2 razy dziennie ok. 11 i po kąpieli przed spaniem. I ja daje tak dwie i pół miarki z bebilonu i te same 2 i pół miarki kaszki waniliowej lub kaszki z jabłuszkiem też z bebilonu a smoki mam też 3+ z tym że robie butle jakieś 15 minut przed podaniem długo mieszam i wstawiam jeszcze do podgrzewacza 🙂
no wlasnie ten bebilon comfort jak dlugo jest w cieplym to sie dobrze rozpuszcza...dzieki Izus!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas sie godzinkę temu przejasniło i wzięłam Małą do wozka. spała od pierwszego ruchu kółek...co za dziecko 😉
teraz gaworzy ze zwiaerzaczkami w łóżeczku. muszę ją nakarmic, przewinąc i przekazać na godzinkę babci, bo ruszam do szkoły językowej. po godzinie przejmie ją G. a ja wracam o 18.10 ( o ile nie wybuchnę po dzieciakach, hihih)

nie natwórzcie tu za dużo 🙂

ja tez Niebo dalej bez @
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
VELINKA A SKĄD TO SIĘ WZIĘŁO,BYLIŚCIE U LEKARZA CZY CO?BIEDNA NIUNIA 😞

JA WŁAŚNIE ZJADŁAM PLACUSZKI,A MOJA CÓRCIA W MIĘDZY CZASAMI MI KUPOLA SZCZELIŁA 🙃 CZĘSTO MI ROBI PRZY LUB ZARAZ PO JEDZENIU 😞

NIEBO NO WIEM,ALE WIESZ JAK TO JEST,CZŁOWIK NIBY UWAŻA 🤢 MIAŁAM JUŻ BYC NA POCZĄTKU PAŹDZIERNIKA U GINA I JESZCZE NIE DOTARŁAM,A MUSZĘ ZROBIĆ CYTOLOGIĘ ITP

IZA JA MAM CAŁĄ KUCHNIE W OLEJU:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeeeju!!w końcu moja maruda zasnęła..meteopata chyba 🙂))

Niebo ja na 150 ml bebilonu daje 5 miarek mleka i dwie miarki kaszki...smoczek mam 3+ z lovi canpola i przechod

@tez nie miałam od porodu ale biore tabletki wiec to inna sprawa 🙂

kurcze, Veli trzymamy kciuki za Shanti 😞 swoją drogą, skad sie biorą takie podejrzenia,że konieczne są takie badania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie dzwonilismy do lekarza. Miala miec dzisaj wizyte, ale lekarz powiedzial ze na wizycie niczego nie rozpozna i ze musimy zrobic specjalistyczne badania plus usg calj glowki.
A zaczelo sie to tak :

Od jakis 2 miesiecy shanti zaczela sie prezyc tzn... zaciska piastki , cala robisie sztywna, wzrok szalenczy, wpatruje sie w jedno miejsce, i to trwa kilka sekund, okolo 3 sek.

Wczesniej robila tak raz na jakis czas, ale kilka dni temu w ciagu 5 minut zarobila 3 razy i to mnie najabrdziej zaniepokoilo...
Poszlam dzisiaj do pediatry i opowiedzialam o tym, a ona na to ze tak nie powinna robic, bo to wskazuje na nieprawidlowe funkcjonowanie mozgu. Badajac ja stwiedzila ze nic niewskazuje na zadne zaburzenia, powiedziala ze wszystko jest ok, ale dla pewnosci trzeba jak najszybciej zrobic przeswietlenie 😞

jestem zalamana, bo nie spodziewalam sie takiej reakcji ze strony learki. Myslalam ze od razu mnie powiadomi ze dzieci tak maja, ze moze to nerwy dziecka a tu taka przykra wiadomosc 😞((

Wlasnie nas zapisali na przeswietlenie w srode. Czli musimy czekac jeszcze te dwa dni , nie wiem jak jak wytrzymam przez ten czas. Chyba sie wykoncze psychicznie.
🤨
Jesli bedzie wszytsko ok to jedziemy do polski 29 pazdziernika. Zoltri, bedzisz w polsce w tym czasie??
ja bede w bieawie wiec moglybysmy sie spotkac...


co do @ to ja tez nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm..to moze zamiast zwiekszyc ilosci mleka poprostu je zageszcze na noc...tylko boje sie,ze znow bedzie uczulenie na bebilon,bo na zwykly ma... aacha- mam 3/4 bebilonu 1 i chcialabym komus z was go przesłac,bo mi sie nie przyda a szkoda wyrzucic-Aniutko moze dasz mi troche kaszki na sprobowanie dla malego a ja Tobie przesle bebilon??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Veli a czego sie spodziewalas od lekarki- wspaniale sie zachowala kierujac na badanie! a nie olala tematu! zrobicie usg, upewnicie sie,ze wszystko ok i bedzie po strachu!
zobzczysz,ze wszystko ok a mała np. sie pręzy,bo jej kupka w jelitkach przechodzi , tak tez moze byc a patrzy sie w jeden punkt,bo tak wlasnie dzieci maja jak sie "skupiaja"! zobaczysz,ze bedzie ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
VELINKA MOJA TEŻ SIĘ PRĘŻY CZASAMI,MYŚLĘ,ŻE TO NIC POWAŻNEGO,ALE NA WSZELIKI WYPADEK WARTO ZROBIĆ BADANIA,SKORO JESZCZE LEKARKA NA NIE WYSYŁA BĘDZIECIE SPOKOJNIEJSI 😘 😘

NIEBO NIE WIEM CZY SIĘ OPŁACA KASZKĘ WYSYŁAĆ BO PACZKA KOSZTUJĘ OKOŁO 4-5 ZŁ WIĘC ZA PRZESYŁKĘ WYJDZIE DROŻEJ 🤢

MOJA NIUNIA PADŁA W HUŚTAWCE I SPIOCHA POKRZYWIONĄ LECĘ JĄ PRZENIEŚĆ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...