Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziendoberek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂:

Pisklak o 2.38 sie obudzil stala godzina

martucha ja w jedynce smoczku z tt powiekszylam widelcem ...heheh mieszne ale dzialalo bo maly sie denerwowal:P:P:P


Radzia helllooo i ja mam tak ladnie za KURTYZANE przeciez to nie ku.... hehehehehehe

Gos mi zwiecione 10 paczek teraz kaszek bo kurka w pl shop sobie licza 3funciaki a za 3 funciaki to mam 3 kaszki w pl:P:P

Anulka twoja ssie smoka jak najeta wiec chyba tak latwo z nia nie bedzie:P:P

Tymek najlepszego w miesiaczniczke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a maly sie zwalil i musze przebrac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Laski 🙂
A ja wczoraj wrzuciłam na gotowanie pościel małego i dzisiaj z godzinę to prasowałam najgorszy baldachim OGROMNY czekam na tescia i jade do opieki bo od 1 listopada zwiększa sie rodzinne :laugh: i muszę nowy wniosek napisać a że Paweł pracuje jakby u taty to w papierkach ma najniższe dochody i dostajemy rodzinne i becikowe dostałam 2000 :P:P trzeba kombinować :P A jak babka powiedziała że możemy dostać jeszcze troszkę kasy ale muszą przyjść do domu na wywiad to się zmyłam bo tu niby mało mamy a na ściani 42 cale :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki laski za propozycję wybieram kurę domową nie musze się przynajmiej przebierać 🤪 :laugh: :laugh: w dresik wskoczę i do roboty:laugh:

kryzys się chyba nie skończyła ale u nas w firmie tak:P więc robimy balety firmowe ale na cholerę ten strój 😠

cos musze wymyśleć chyba że za kutas... się przebiorę:laugh:

moja walczy w łóżeczku z zabawkami zaraz idziemy po Olcię a zimno jak cholera a potem znów na tańce kuźwa jak mi się nie chce 🥴

idę kwasnicę dokończyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my wróciłyśmy ze sklepu - kupiłam kubek niekapek 3+ tt - pisze że pozwala w łagodny sposób przejść od cyca czy smoka od butelki do picia z kubka - spróbuje - dałam 23,5zł - oby nie poszło na marne, ale takie z Lovi były w promocji taki mniejszy 6+ i taki duży 12+ razem kosztowały 20zł- to sie nawet by opłacało - w ogóle to chyba mój ulubiony najbliższy dziecięcy sklep 🙂

Radzia za Kasię sie przebierz:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilismy, ja tylko na chwile,bo musze poprasowac M na wyjazd.

Tymus dziekuje za zyczenia i buziaki dla Was 😘 😘 😘

na basenie super, Twardziel 🙂 nie plakal i byl mniej spiety wiec bedzie ok 🙂

kupilam malemu kaszke do picia ( 2 kartoniki po 250ml) z nestle po 4 miesiacu mleczna ryzowo-kukurydziana prawie 10zl, wlasnie ciagnie jeden kartonik 🤪 smakuje mu i nie jest gesta 🙂 normalnie przez smoczek 3+ idzie..kupilam tez na sen z bananami 🙂 i jeszcze kaszke bebilon mleczna ryzowo-kukurydziana dojrzałe jabłuszko
kupilam tez kartonik nan 1 na sprawdzenie czy ma uczulenie i czy beda zaparcia, poza tym 5 puszek bebilonu comfort i poszlo 150zl.. 🤢

radziu buziaki za zagladanie do nas 😘 😘 😘 😘

maly wlasnie wciagnał 250ml tej kaszki!!!!!!!!!!!!!!i beknał jak stary! o jaaaaaa!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To sa jakies wiesci od Zosi????????????????????Dawajcie!!!! Bo ja chyba przegapilam.

No pewnie,ze mozecie wpasc do mnie na kawke na plazy i przesylam wam duzo promieni slonca!!!!

A ja wlasnie wrocilam z klubu sprotowego. Najpierw 20 minut indoor walking, a potem abt- czyli brzuszki posladki itp... Niezle sie namachalam. Od teraz raz w tygodniu sport.. Na razie zaczynam skromnie,ale nie chce przesadzic, a poza tym nie mam z kim Malej zostawic. Wiec mariano we wtroki idzie pozniej do pracy i juz...

A poza tym to Mala jest ostatnio tak kaprysna,ze szok. Az jej nie mozemy poznac. Placze bez powodu,potem nagle sie smieje. Nie chce siedziec ani w lezaczku, ani w wozku... W restauracjach daje show... Nie mam pojecia co sie dzieje i mam tylko nadzieje,ze to przejsciowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PIEPRONA POGODA 😠 😠 😠 😠 NIE WYCHODZĘ Z DOMU DO MARCA 😠 TYLKO WYSZŁYŚMY ZA SZKOŁY A TU TAKI GRAD JAK GROCH,I MAŁA SIĘ PATRZYŁA JAKBY NIE WIADOMO CO TO BYŁO 🤪 JESZCZE CIPA FOLI NIE WZIĘŁAM BO JAK WYCHODZIŁAM SŁONECZKO ŚWIECIŁO WIĘC STWIERDZIŁAM,ŻE NA 15 NIE BĘDĘ PAKOWAĆ I MAM ZA SWOJE 15 MINUT POD WIATĄ SKLEPU STAŁAM.

NIEBO NO JA DZISIAJ MUSZĘ JECHAĆ NA PODOBNE ZAKUPY I JUŻ SIĘ BOJĘ 🤢 BO MLEKO MUSZĘ KUPIĆ NANA,CHCĘ TĄ KASZKĘ TEŻ,HERBATKĘ CHCĘ JEJ KUPIĆ TĄ MALINA Z DZIKĄ RÓŻĄ I WŁAŚNIE JAKĄŚ KASZKĘ NA NOC,A I SMOCZKI DO KASZKI WIĘC NAPEWNO ZE STÓWKA PÓJDZIE 😞

TERAZ MAŁA ŚPIOCHA A JA SZYBKI OBIAD,PIERSI W PRZYPRAWACH,BROKUŁY UGOTOWAŁAM I RYŻ.

KURDĘ U NAS NA WSI NIE MA TYCH KUBKÓW Z TT 😠 A Z ALLEGRO DROGA PRZESYŁKA,NO ZOBACZĘ JESZCZE DZISIAJ W AUCHANIE.
MAM 2 Z AVENTU ALE Z TT TEŻ CHCĘ:P :P

TYMUŚ DEBEŚCIAK A MIAŁY NAM NIEBO KASZKI NA 4 PORCJE STARCZAĆ:laugh: :laugh:

BICHITO TO PEWNIE TE TZW SKOKI ROZWOJOWE 🙂MOJA CHCE TERAZ CAŁY CZAS NA RĄCZKACH 🙃 A JA JEJ NIE NOSZĘ ZA CZĘSTO I JUŻ BO SOBIE NIE DAM RADY Z NIĄ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez naturalnie,bhrka.
No to co u tej Zosi, powiecie mi czy nie!!???

No wlasnie Sofia chyba tez chce caly czas na rekach, bo tak sie uspokaja, a jak ja sadzamy albo kladziemy to wyje. Poza tym caly czas chce stac. Prezy nogi i prostuje plecy...Robi taki mostek,ze hej. Jak siedzi na lezaczku i tak sie prostuje to mam wrazenie,ze zaraz wypadnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...