Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej miski.
Widze ze se troszke spokojniej zrobilo u was 🙂 co mnie bardzo cieszy!
My dzisiaj out caly dzien.
Zakupy... zakupy 😁
kocham to!!!!!!

No i slodyczy sie tyle obzarlam ze az wstyd ☺️

Ja chyba nigdy nie schudne.
Dziekuje za odpowiedzi na temat rozwoju waszych dzieci.
Wiadomo ze to nie wyscigi, ale troszke sie martwie ze ona jak kloda lezy tylko na pleckach, bo na brzuzku pisk i placz.

Do jutra. Spijcie dobrze.

Kwiatuszek dla ...Kathy i czukutka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc kochane. my wczoraj masa obowiązkó dowmowych a ptoem imprezka u znajomych (z Małą) 🙂
teraz nastawiłam obiadek i biegne sie do Kościola szykwoac.
wpadne potem do was.
beti, jak tam u przyjaciele M nyło?
gos, udało sie piwkowanie z mezulem?

u nas jakas siekiera wis w powietrzu...moze dlatego ze mamy do rodzicow G jechac... juz mi sie to sniło 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka slicznotki

ja juz od 7 nie spie...pokrzatalam sie po kuchni bo jak zobaczylam ten syf to zaraz jazda do sprzatania lubie miec blysk...generalnie dzisiaj chyba pobije rekordy w siedzeni przy kompie bo dzisiaj do godziny 21 musze napisac osatni rozdzial swojej pracy o wyborach jerzego buzka do parlamentu europejskiego 😞 🤪 no i o 21 musze cala moja prace przeslac mailem do zatwierdzenia 🤪 22 pazdz.oddaje juz oprawiona prace tj.3 egzemplarze 🤪 i jeszcze dzisiaj do drugiego rozdzialu musze dopisac 5 orzecznictw 🤪 nie mam pojecia czy zdarze ale mam stresa dzisiaj 😲 🤢

Czukus juz od 7 nie spi...ale...wchodze do kuchni robic mleko a tam 5 i mowie do Czukusia czemu nie dasz mamie pospac???mamusia ma dzisiaj duzo pracy i musi byc wyspana...a Nadia w smiech i ani mysli o spaniu...wzielam ja do bujaczka,zrobilam sobie kawke...siadam do kompa patrze a tam juz po 8 🤪 wiec ogolnie zegar w kuchni zle chodzi :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edi witaj w klubie odnosnie rodzicow meza...tzn.tescia mam super ale reszta do wymiany i to tez dla mnie koszmar jechac tam i sie meczyc 😎 takze wiem co czujesz.nie zlosc sie na meza bo rodzicow sobie nie wybieral...bezie dobrze olej to!!!

Niebus jak bylo u znajomych??Dobrze sie bawiliscie??A Tymus byl z Wami??? 😘

Widze,ze prawie wszystkie wczoraj gdzies cos :laugh: my w domku przy drinku ale juz po 1 mialam bombke ☺️ hehhehe a drugiego domeczylam i spac mi sie zachcialo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velinka kwiateczek dla Was dziewczynki dla Ciebie i Shanti sprobuj jej sama wlozyc w raczke jakas najmniejsza zabaweczke i obserwuj czy bedzie trzymac 🙂 a mysle ze po chwili bedzie trzymac i pozniej juz sama bedzie chwytac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello witamy nowy tydzien 🙂
Gos biegnie do kosciólka, pomodl sie za nas bezboznikow 🙂

u przyjaciol fajnie,bo to super ludziska...mam pierwsze foty z wesela i jeszcze czekamy na reszte...oczywiscie bylismy z Tymusiem, przed samym wyjsciem Tymo zrobil takiego wielkiego kupsztona,ze szok! a juz bylismy w kurtkach i on z foteliku zaczal robic yyyyyyyyyy 🙂 i kupon po łopatki ☺️ mycie i dopiero wyjazd hihihi..

dzis jedziemy do mojej mamusi i jeszcze do reala po zarło..Tymek stwierdzil,ze kciuk jest swietny do ssania i juz 3 dzien go ssie, woli go bardziej niz pieluche...mam nadzieje,ze to tylko chwilowe, bo dzieci potrafia ssaniem zdeformowac palec 🤢 wiec jak widze,ze spi z kciukiem w buzi to lece wyjac...to sie nabiegam...

czeknijcie to:
http://deser.pl/deser/1,97052,7156962,Reklama__Krolewna_Sniezka_i_7__napalonych__krasnoludkow.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HELLO 🙂

MY WCZORAJ BYLIŚMY U TATY,POSIEDZIELIŚMY TROSZKĘ I WRÓCILIŚMY PÓŚCILIŚMY SOBIE FILMIKI WYPIŁAM 2 PIWKA I POSZŁAM DO JESSI SIĘ POŁOŻYĆ I ODPŁYNĘŁAM:P :P :P

ALE WIDZĘ,ŻE ZA DUŻO NIE STRACIŁAM BO WSZYSYKIE GDZIEŚ ŚMIGAŁYŚCIE 🙂

RENI TEGO KUBUSIA CHCIAŁAM KIEDYŚ CHYBA Z 2 LATA TEMU KUPIĆ JESSI,ALE STWIERDZIŁAM,ŻE NIE BYŁ WARTY TEJ CENY 😞ON SZTYWNIAK JEST I GADA JAKBY NAWALONY BYŁ:P :laugh: :laugh: ALE SAMA ZADECYDUJESZ 🙂SKOCZEK JEST SUPER,ALE KURCZĘ JUŻ NIEDŁUGO BY POSŁUŻYŁY MALUCHĄ BO DO 11KG 🥴

MI SIĘ MARZY DLA MAŁEJ PIESEK FISHERA I MUSZĘ GO JEJ KUPIĆ WŁAŚNIE MOŻE NA ŚWIĘTA,SUPEROW JEST I FAJNIE GADA

http://allegro.pl/item768507941_fisher_price_szczeniaczek_uczniaczek_nowy_serce_pl.html


NIEBO MOJE DZIECKO TEŻ ZAWSZE W NAJMNIEJ ODPOWIEDNIM MOMENCIE SZCZELA KUPONA,PRZEWAŻNIE MI PRZY JEDZENIU 🙃

MAM TAKIEGO LENIA,ŻĘ SZOK A W DOMU MASAKRA,BO OD CZWARTKU NIE SPRZĄTAŁAM I OBIAD TRZEBA ZROBIĆ,ALE NARAZIE MAŁA NA MACIE WALCZY Z MOTYLAMI,JESSI Z DZIADKIEM NA ŚNIADANIE DO MCDONALDSA POJECHAŁA,Ł FILM ZARZUCA A JA Z WAMI 🙂 🙂
A W TESCO W TAMTYM ROKU PO 99 BYŁY BO PAMIĘTAM,ŻE JUŻ JE W CIĄŻY OGLĄDAŁAM ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 - fajna ta reklama- ja nie wiem czemu Disney ma jakieś opcje 😉

my na wesele też postanowiliśmy iść - nawet już sukienkę zamówiłam(dla siebie) - mam nadzieję że nasza Młoda nie weźmie przykładu z kolegi z tą kupką - z resztą i tak chyba jej kupię suknię na zmianę

a mi chce od rana odpaść głowa 😞 -też dziś musimy do Reala jechać - chyba po tym to mi odpadnie

Gosiu - zaproszenie zaakceptowałam - śliczne masz zdjęcia - a Olivka to taka słodziutka kruszynka

Kathy pisz pisz 🙂 będziesz miała z głowy

miłej niedzieli dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry
tak jak to zwykle bywa zaczynamy z córcia niedziele od kościólka i tak było i dzis ,pododa nieprzyjemna ale niezbyt zimno ,mała grzeczna pół mszy przespała i obudziła sie teraz,P polazł na drugą zmiane i my w domku siedzimy sobie ,zaraz zabieram sie za Karpatkę,kurczaka bede piekła i żurek na jutro gotuje bo bedzie lepszy,
Miłej niedzielki 😘
Kwiatuszek dla BHrki 😘
Oto Olivka po powrocie z kościółka i przebudzeniu 😁 [img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_5632.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKI BHRKA I ODWZAJEMNIAM 😘 😘

GOŚ OLIVCIA JAK ZWYKLE PIĘKNIE WYGLĄDA 🙃 MODELECZKA!!!!

A JA TAK JAK PRZYPUSZCZAŁAM,DUŻO ZROBIŁAM 🙃 :P OBEJRZAŁAM OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE 4:P :P TERAZ PRZYSZYKOWAŁAM PIERSI NA OBIAD I MĘŻA WYGONIŁAM NIECH OBIERA ZIEMNIAKI.MAŁA ŚPI A JA NADAL W SZLAFROKU I ROZCZOCHRANA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello hello

takie fajne rzecyz wyrwalam i kurka nie moge pokazac bo karta mi sie zjebala i mi nie czyta od aparatu a kabel mam u mamy wieczorkiem pokaze jakie ciuszki wywrwalam z grosze hehehe

wkurzona jak nic wrrrrrrrrr

moj sie zwalil ostro w drodze powrotnej ja nie mialma 'przyjemnosci ' go przebierac


teraz walczy ze skoczkiem heheheh

dzis go ubralam w kombinezon leniwa matka nie chialo mi sie go ubierac to w kombinezon niech teraz nosi jak moze bo na zime za maly bedzie hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i kupilam nosidelko do samolotu ze jak bede chciala sie wysiusiac na lotnisku to maly z emna heheh


http://cgi.ebay.co.uk/TOMY-Freestyle-Navy-Roma-Baby-Front-Carrier-2-positions_W0QQitemZ330365706108QQcmdZViewItemQQptZCarriers_Backpacks?hash=item4ceb549f7c

dalam 6 funciakow na targu heheh brazowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane!Ale tu dzisiaj cisza!No tak weekendy sa rodzinne.A my z Mala jeszcze same.Za pol godziny jedziemy na lotnisko po Mariano. U nas tez sie ochlodzilo. Rano jak jechalam do kolezanki to bylo 15 stopni brrrrr.A teraz jakies 19 i sloneczko.Bylysmy juz na spacerku i u cioci Asi na kawce. Dziadkowie przeslali Sofii piekna laeczke,taka miekka.Sliczna.sofia sie w niej zakochala i teraz spi trzymajac lale za glowe. Fajnie.
Wczoraj wyrwalam sie na zakupy..niby nic nie chcialam kupic, a tu znalazlam sliczna welniana sukienke bezowo-blekitna i to tylko za 12 euro (to tu baaaaaaaardzo tanio),potem jeszcze kupilam dwa body z golfikami, rajstopki,buciki.baletki w C&A (tyyylko 7 euro) i jeszcze 3 koszulki z dlugim rekawkiem i golfikiem.Rozszalalam sie!!!A dzis Moja mama przekazala jeszcze piekna sztruksowa rozowa sukienke i 4 czapeczki-2 cienkie na teraz i 2 grubsze.to sie Sofia oblowila!
A dzis wystrojona w blekitne ogrodniczki,skorzane trzewiki i bezow-blekitna bluzke w paseczki. Wyglada czad,moze wkleje zdjecie.
To tyle modowych newsow.Uciekam na lotnisko.
Czy wiadomo co u Zosi??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...