Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zabki sa koffane! żabciu!
Gos skoro zajmiesz sie Anulka to ja ide pod prysznic i do M.,- Tymo przy polewaniu nie plakaL, pozniej marudzil jak sie nudzil ale dostal zabawki i bylo ok 🙂

do jutra dziewczynki!!!!
spokojnych snow i calej przespanej nocy Czego wam i sobie zycze!:laugh:

Izus pokazuj ta super fryzure! ja w sobote fryzjer ale tak jak zawsze czyli pasemka jasne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ejjjjjjj wrocilam bo wczesniej brzuchol nie dzialal...Anulka co sie stalo o co kaman pisaj do mnie.....jak chcesz to przyjezdzaj nawet na pare dni zapraszam odpoczniesz itp miejsce jest wiec nie bedzie problemu:P :P :P :P

ogladam laleczke Chucky stare jak swiat ale moj ulubiony horror z dziecinstwa...bo ja inna jestem i kochalam zawsze horrory heheheh

mam nadzieje ze Pudzian znow nocke przespi...przestalam mu dawac kaszke na noc samo mleko...dostaje o 5 rano z butle kaszka nastepnie o 10-11 miseczke jakby kaszki ale szkockiej o 13 deserek o 15butla ok 18 kolacja sloiczek 19butla mala i o 21 butla i lulu...wiec ogolem nawet nie chce mu sie normy dzienne zjadac na dziecko 4-5 miesieczne czyli 180razy6...gdzie on by zjadl tyle nie ma szans chodz inaczej mysla wszyscy!!!a w ogole jak widzi ze jemy to sie trzesie heheheh


Niebo tymek na dobrej drodze hehehehe.....mojemu jak dalam jablko starte z gruszka nie bylo mowy aby zjadl heheheh....ale gotowalam ziemniaczki marchewke brokulke i bylo papciu....pierwsza kupka najwazniejsza przeszlo bez bolu czyli Tymo gotowy....ja dopiero teraz zaczne wprowadzac z miekiem jak pojade do pl...tutaj nie ma z cielecina odrazu z kurczakiem wolowinka dla maluchow a wole najpier na bardzo chudziutkim miesku sprobowac!!!!


ale ie rozpisalam nie wiem po co :P:P:P:P


Aniu kfiattt ty gadulko kochana 🙂 🙂 🙂 🙂):
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki,
juz mi sie wczoraj za bardzo pisac nei chcialo, bo byłam wykamana...zostawilam Mała z mama na godzinke i 20 min i jak przyjechalam to normalnie rozpacz...Mała uryczana, mama wykonczona, ponoć jej wyła prawie cały czas...kurde, za chwile nikt z tym moim dzieckiem nie bedzie chciał zostawać...najedzona była, przebrana była, chyba po prostu miała dziec "mamusia". dziwne, bo juz dziesiatki razy zostawała z moimi rodzicami, a taka akcja to sie 2gi raz wydarzyła.ale normalnie przez nast pół godz po moim przyjezdzie wstrząsały nia jeszcze szlochy, biedactwo małe...
dzis tez musze jechac do dzieciaków, ale to jzu G bedzie..

poza tym jak wrocilam to tak mnie brzucho bolał, a tu zero kibla czynnego...myslalam ze mi sie cos stanie. pojechalismy do mojej babci, tam sie wykąpaliśmy i załatwilismy wszelkie potrzeby 😉 nie wiem kiedy bedziemy miec tą kanalizację czynna, bo beton nie chce schnąć, bo pada co chwilę, a miała byc ładna pogoda...kapa na maxa laski... dzis wybywam na pół dnia gdzies nie wiem gdzie, ale jadę...albo do znajomych sie poszwędam, albo do rybnika do jakiegos centrum handlowego. dzis multibaby kino, wiec moze tam zakotwiczę...jakis PL film zapodają. zobaczymy.
kwiat dla olivki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o rety Edi - ale masz przesrane 😞 w dosłownym słowa znaczeniu - trzymaj kwiatulca a Karolince musisz ładnie wytłumaczyć jak należy się zachowywać przy dziadkach 🙂
rety ja jestem zmęczona - wczoraj pojechałam przekazać autobusem jakieś wyniki badań stare mojej siostry i książeczkę zdrowia, potem weszłam do całkiem fajnego lumpka, na pocztę itp i krzyż mi chce odlecieć od mojego Klocka - który wieczorem był tak zmęczony że aż nie mógł zasnąć - z zamkniętymi oczkami wyła 😞 i tylko jak ją przytulałam się uspakajała 😞 no i od 6 już nie śpi!
Grześ wczoraj miał też ciężki dzień - rano zadzwoniła do niego babeczka u której tyrał cały ostatni tydzień że koleś który przyjechał zrobić jakieś łącze "przy okazji" może jeszcze przeciągnąć jakiś kabel - który Grześ miał przeciągać tylko że w kosztorysie akurat na tym mógł coś więcej kasy zarobić bo inne czynności to niemal po kosztach jej robił i jeszcze okazało się że za materiał wyszła kolosalna suma i w sumie to nie wiele zarobi a spracował się strasznie 😞 - głupia baba, no i go to dobiło- bo miał tyle planów z tą kasą .... i Anulka - wieczorem nie byłaś jedyną osobą która chciała wyjechać z Polski- Grześ powiedział mi to samo zdanie że gdyby nie to że zapisałam się na te studia i musi zostwać w weekendy z Rozalką to wyjechałby za granicę pracować
no właśnie - co Ci ten ojciec powiedział? - zresztą może już zapomniałaś - w końcu noce leczą rany...
wczoraj odebrałam te suknie Rozalki z poczty i ta ze złota górą jest cudowna taka rozkloszowana 100 razy ładniejsza niż na zdjęciach - typowa balowa suknia, a w tą z różami to Mloda ledwo wchodzi - niby 74 ale bardzo małe też ładna i z dobrego materiału ale nie wiem czy gdzieś zdążę ją Młodej ubrać...
Moja siostra została w szpitalu wczoraj - nie wiadomo kiedy będzie mieć operację...

miłego dnia dziewczyny wam życzę dziś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halloo MIGOTKI

my z Czukusiem wstalysmy o 7.30 🙂 takze jestesmy wyspane...odkad wyszlam z nia na spacer to tak nam gaduli i tak sie rozbujala,ze szok hehhehehe rajzuje jak dziki kojot :laugh: az jest cala mokra tak w tym bujaku wymiata :laugh:

Edi rozumiem Cie doskonale co to za placz...mialam tak w weekend 🤪 jak widze podkowke u niej to wiem,ze bedzie ryk...to tak wyglada na poczatku jakby sie zalila ???a pozniej placz niedouspokojenia...Poza tym glowa do gory z budowa-bedzie dobrze -Edi kwiatek for you

Bhrka bedzie dobrze z siostra zobaczysz!!! 😘

Zoltri ja tez lubilam horrory...dopoki nie obejrzalam 2 lata temu egzorcyzmw Emilii Rosse...to jest film na prawdziwych faktach wiec od tamtej pory nie ogladam nic o tematyce po ktorej moglabym sie bac...

poza tym wlasnie sie dowiedzialam,ze brakuje mojej karty z 2 roku z ocena z egzaminu 😠 malo tego,maz wczoraj pojechal do Torunia specjalnie powpis a babka zapomiala zostawic mojego indeksu... 😠 pojechal na marne...ale umowil sie z dr ze dzisiaj przyjdzie do dziekanatu i podpisze sie na karcie...jestem wsciekla...generalnie nie wiem czy dojdzie do mojej obrony w ten piatek...jeszcze kolezeanka,ktora pozyczyla na moje konto w bibliotece glownej ksiazki mowi,ze ich nie ma 😠 !!!!gdzie musze sie z tego rozliczyc bo nie dopuszcza mnie do obrony...jestem zalamana...piekny maja porzadek w tym dziekanacie a o tych ksiazkach to juz po kaczakach...bo gdbym nawet chciala za nie zaplacic to wycena trwa kilka dni wiec do piatku nie zdaza mi wycenic!!!!jestem wsciekla!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂

JA JUŻ DZISIAJ MAM LEPSZY HUMOR,WCZORAJ JAKAŚ CHANDRA MNIE DOPADŁA 😞 😞ALE JUŻ W D..Z TYM,MUSIAŁAM SIĘ WYŻALIĆ,SORKI ☺️


EDITHD JA MYŚLĘ,ŻE KAROLINKA TAK REAGUJE,BO JEST CORAZ STARSZA I CORAZ BARDZIEJ POZNAJE,JA TEŻ ZAUWAŻAM,ŻE MAŁA TYLKO ZA MAMUSIĄ,WSZĘDZIE DOBRZE,PÓJDZIE NA RĄCZKI DO INNYCH,ALE GŁÓWKA CHODZI ZA MNĄ 🙂:P

WCZORAJ PRZEBIERAŁAM PIERWSZY RAZ KUPKĘ CHŁOPCZYKOWI-KEVINOWI:P :P NIGDY W ŻYCIU JESZCZE NIE MIAŁAM OKAZJI HEHE:laugh: I TAK ŚMIESZNIE W PORÓWNANIU DO DZIEWCZYNEK:P

A WIECIE TA MOJA KUZYNKA DAJE MAŁEMU BISZKOPTY BEZGLUTENOWE I HERBATKĄ JEGO ZMIESZANE I TAKA PAPKA I MAŁY WPIERDZIELA JAK SZALONY 🙃 A MA 3 MIESIĄCE DOPIERO 🙂

DZISIAJ POPOŁUDNIU CHCEMY IŚĆ DO KSIĘDZA Z TYM CHRZTEM ZOBACZYMY CO ZAŁATWIMY 🙂

MOJA NIUNI DZISIAJ O 4 SIĘ OBUDZIAŁA,POGADAŁA SOBIE ALE NIE PŁAKAŁA I DALEJ POSZŁA SPAĆ HEHE NAWET DO NIEJ NIE WSTAWALIŚMY I SAMA ZE SOBĄ GADAŁA,A POTEM O 7 WSTAŁA NA AMCIU,I TERAZ ZNOWU ŚPI:P

MIŁEGO DNIA,KFFIAT DLA AURELKI 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki 🙂
Wczoraj kupiłam małemu ten Dentinox N i jest ok nie marudzi tak i mu smakuje :laugh: I nawet ładnie spał obudZił się o 1 dałam mu troche herbatki i zasnął potem o 4 butla i spał bez marudzenia do 6.30 i pobudka teraz znowu śpi 🙂
Kpiłam mu wczoraj z hipp kaszke na dobranoc ryż z jabłkami i BoboVita smaczny sen mleczno ryzowa z bananami zobaczy,my jak będzie spał jak zagęszczę mu tym mleko 🙂

A zdjęcia ostaram sie wstawić dzisiaj bo P gdzieś wcisnął ładowarkę do baterii i nie mogę znaleźć a te co są w aparacie juz padły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka - moja tak samo z ta głowa. moze na rączki do każdego, byle mama w zasięgu wzroku...
a co do zagęszczania, to moja kolezanka juz od 2giego miesiąca daje corci herbatke z rozpuszczonym herbatnikiem. nie wiem skąd ten pomysł, bo Mała była do 4 miecha na jej mleczku tylko. powiem szczerze ze mała jest olbrzymia... taka "nalana" i po prostu wielka. pudzianek przy niej to waga kagucia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki!

Jas własnie kimnął, a ja musze iść główke umyć i zrobić sie na bóstwo bo mykam chcyba dzisiaj do Wro na ploteczki 🙂

Janek też dzis sie obudził o 4 musieliśmy go wziąść do siebie bo jeczał, a tak pogugał sobie z godzine i spał a pozniej spał do 7-mej.

kfiat paryzant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEN DOBEREK!
U NAS SLONCE ZAWITALO WIEC JA DZIS NA SPACERKOWO SIE WYBIERAM.

WSPOLCZUCIA CO DO AFERY KANALIZACYJNEJ 🤨 OBY SZYBKO SIE UTWARDZILO! W SUMIE TROCHE POZNO TO WYLANE,BO WIADOMO,ZE JESIENIA TO POGODA KAPRYSNA 😞

ANULKO SUPER,ZE JUZ DZIS LEPIEJ.

KATHY ALE BIGOS 🤢

WLASNIE SIE OKAZALO,ZE JADE DO TATY NA CALY DZIEN WIEC NIE BEDE PRZY KOMPIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A TYMO SPAL PIEKNIE OD 21EJ DO 7 RANO BEZ ZAGESZCZACZY NA NOC 🙂 TYLKO NA 150ML BEBILONU. WIEC NIE MA ZASADY...JEDNE MALUCHY WOLA KASZKI A INNE NIE. TYMO CHYBA BEZ KASZKI NA NOC, KASZKE W DZIEN. I ZADNYCH BISZKOPTOW 🙂 TO JUZ PRZEGIECIE MOIM ZDANIEM.

ZABIERAM TYMO I KOTKE I SMIGAMY, CALUSKI DLA WAS! A DLA KUBUSIA KWIATUSZEK!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miłego dnia niebus 🙂

i tak jak mowisz, kazde dziecko ma swoj rytm i tyle.Moj Jas bez róznicy czy to cyc, czy samo mleko modyfikowane, czy kaszka- jak zasnie o 20 to pierwsza pobudka ok 23, nastepna ok 2 i nastepna ok 5 a o 6 pobudka i nie ma spania.Taki jest moj chłopak, moze przy drugim baby bedzie inaczej hehe 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘
witam

Anulka
sorki za wczoraj ale wcieło mi brzuszek i przeczytałam na Nk tylko i juz ci nie odpisałam ☺️ 😞
ale widze ze juz dobrze dzis to nie drążę 😎
zawsze jak sie człowiek przespi to jakios lepiej rano patrzy na świat-dla poxcieszenia powie ze mój "wspaniały "ojciec potrafi mi wypomniec rzeczy zprzed kilkunastu lat że aż czasami w pięty pójdzie.Szkoda gadac co ci starsi ludzie potrafią........

ja zaczynam pakowanie i dzis do tej roboty musze podskoczyc a ze mamy dziś 17stopni to podobnie jak Niebo mnie nie bedzie -robię włosi i spadam na spacerki

miłego dnia koffane 😘

i zaległy kwiat dla Tymo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA JUŻ JESSI ODEBRAŁAM,SPACEREK ZALICZYŁAM BO U NAS NIE ZACIEPŁO 😞

A TERAZ GOTUJĘ SOSIK 🙂

GOŚ TYLKO,ŻE MÓJ OJCIE NIE JEST "STARY"MA TYLE LAT CO BETI MĄŻ 🤢 WIĘC POWINNIEN MIEĆ TROSZKĘ INNE POGLĄDY,A WOGÓLE SZKODA GADAĆ!!!!
JUŻ NOWY DZIEŃ I NIE MYŚLĘ 🙂

ANIUTKA JEJKU JA CI WSPÓŁCZUJĘ TYCH POBUDEK JA BYM CHYBA CAŁY DZIEŃ NIEPRZYTOMNA CHODZIŁA 🤢 TO JA O 7 WSTAJĘ I OKOŁO 16 NACHODZI MNIE TAKIE SPANIE,ŻE SZOK.

A DZISIAJ TO JUŻ WOGÓLE TAKI MAM SENNY DZIEŃ,ŻE NAJCHĘTNIEJ BYM CHYBA CAŁY PRZESPAŁA:P :P :P

DZIEWCZYNY MAM MOŻE TROSZKĘ OSOBISTE PYTANIE,ILE DAWAŁYŚCIE W KOPERTĘ ZA CHRZCINY???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello hellllooo


kathy wspolczuje 😞 😞 😞 😞 😞

Anulka nie wiem o co chodzilo ale dobrze ze jest juz ok:P:P:P:P

Niebo malemu tez nie zageszczam na noc i spi mi cala noc nie ma po co :P:P:P


Edith kanalizacja masakra.......A ja wam powiem ze dzieci na cycu tak maja czesciej ze panika zaraz po zniknienciu mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...