Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niebo grupe krwi podali odrazu hmmm i o to caly mlyn on ma A- a 0-...i niby moja grupa byla w jego krwi dlatego podalwam mu kwas foliowy mialm 4mieszki to robic a ja 1.5 mieszka mu podwalam i wszytsko idealnie krew jest jedna teraaz....to niby wszytsko przez to ze ja jako ze negatywna to dlatego


Bhrka co do 50lat wstecz dam sobie reke uciac bylo zdrowiej....a za to miejsce gdzie produkuja dla dzieci jest o niebo lepsze niz nie wiem co...i nie ma chemikaliow czyszczacych jak sobie wyobrazamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO WLASNIE CHODZI O TO,ZE DZIECKU PO POPRDZIE BADA SIE KREW PEPOWINOWA A ONA NA 100% NIE JEST GRUPA PEWNA, BO WLASNIE JEST TO KREW PEPOWINOWA-CZYLI MATKI I DZIECKA JAK W SZPITALU PRZED WYJSCIEM ZAPYTALAM DLACZEGO W KSIAZECZCE NIE MA WPISU Z GRUPA KRWI TYLKO PODANA TA PEPOWINOWA TO LEKARZ POWIEDZIAL,,ZE TA OSTSTECZNA GRUPE MOZNA ZBADAC PO 3 MIESIACACH. NIE WCZESNIEJ,BO WYNIK BEDZIE NIEWIARYGODNY.SLOWA LEKARZA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Zoltri pewnie tylko kontrolują - żeby tylko wszystko było ok - my z Młodą miałyśmy niezgodność Rh - tz ja mam Rh- a Młoda Rh+ ale tyle co w szpitalu nam badali krew i podali mi coś tam

hmmm no nie wiem jak jest z tymi zakładami - ale jakoś nie mogę uwierzyć że istniej zakład przetwórczy bez chemii... no bo np jak walczą z insektami? albo chociażby z gryzoniami? w sumie Ty wiesz lepiej bo Twoja mama tam pracuje - ale ja jestem taki niedowiarek i tak bardzo nikomu nie ufam 😉 a gdy Młoda będzie już się żywić jedzonkiem to jak nie będę miała marchewek i jabłuszek od teśców pewnie sięgnę po słoiczki 🙂 - ale wcześniej się poprzekomarzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie Anulko, nie jest obowiazkowe . ja chce wiedziec jaka grupe ma dziecko w razie gdyby cos sie stalo- np. jakis wypadek i bedzie potrzeba podania krwi- to juz nie beda musieli badac grupy - czas zaoszczedzony itd. wiesz ja mysle przyszlosciowo.lepiej dmuchac na zimne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny!
Wczoraj wrocilismy...
Podroz do polski to jakis koszmar!!!
Odwolany samolot, gdy juz bylismy po odprawie. Zle warunki pogodowe... Podstawili autokar po 4 godzinach stania na deszczu i wietrze, zawieziono nas 80 kilometrow od lotniska na wieksze lotnisko. Samolot mial lecieic do katowic ale kurwa oczywiscie nie wyladowal w katowicach tylko w krakowie, musielismy czekac na kolege w karkowie, bo musial dojechac z katowic. Podroz trwala 15 godzin! Nienawidze samolotow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzisiaj wielkie pranie. Ogolnie czas spedzony w pl, spokojnie. Karmilam shantuske i oddawalam babci pod opieke, a sama jezdzilam i zalatwialam sprawy.DEntysta dzien w dzien, odwiedziny u rodzinki itp. Czas zlecial mega szybko.

Napiszcie mi co sie u was waznego dzialo?? Jakies newsy??

Vanesska 😘 😘 😘 na 4 miesiace zycia !

co do krwi to moja ma identyczna jak ja . (A RH-)
Obie ujemne jestesmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
VELINKA WSPÓŁCZUJĘ,ALE SIĘ UMORDOWALIŚCIE I NAJGORZEJ SHANTI 😞 😞DOBRZE,ŻE JUŻ W DOMKU JESTEŚCIE CALI I ZDROWI 🙂

BHRKA NIC MI W SZPITALU NIE MÓWILI NA TEMAT TEGO KONFLIKTU NO MAMY ZERO I JA I VANESSKA 🙂

VEL VANESSA 5 MIESIĘCY DZISIAJ KOŃCZY:P :P :P

OJ NIEBO TY ZAWSZE PRZYSZŁOŚCIOW 🙃 JA TAM MAM NADZIEJĘ,ZE NIE BĘDZIE MOJEMU DZIECKU POTRZEBNA ŻADNA KREW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Veli o tym co słychać zdawałyśmy rano relację Gosi - bo jej też nie było 🙂 tz jest w Polsce - a z tym samolotem to masakra - a z drugiej strony szkoda że nie dałaś znać 😉 byśmy się spotkały w Krakowie... 🙂
no ja podobnie do Ciebie Anulka nawet nie myślę o tym co by było gdyby... chyba to u mnie rodzinne bo właściwie sama poznała swoją grupę krwi tuż przed porodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam total zajob w pracy i uzależnienie od Was brzuszków!!!

eJJJ to ja wogóle nie w temacie!!!

Beti masz już tatuaż? Pokazuj albo dawaj wskazówke gdzie go zobacze!!!
A co do blendera polecam Brauna Multiquick, kupiłam w zestawie za 250 zł i jest rewelka!!! Gorąco polecam! Przetestowany nawet do mielenia białego serka 🙂 a to lineczek http://wyhacz.gazeta.pl/Wyhacz/1,88542,6190403,Produkt_dnia__Blender_Braun_Multiquick.html

Grupe krwi nam kazali zbadać po 6 m-cu bo wtedy daje 100%tową pewnosć!

Zoltri powodzonka

Velli to tylko nasza polska szara rzeczywistosć

Kfiatulec dla Vanesski i całusek od CIotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilismy ze spacerku i ze sklepu, dzis na obiad spagetti wiec zaraz znikne,bo bede robic sos- sama, nie kupny.

no wlasnie o taki chodzi Reni tylko nie potrzebuje w zestawie,bo taki rozdrabniacz mam juz z elektroluxa : http://www.miluxmarket.pl/Blender_kielichowy_Electrolux_ASB2600_p1783.html
wiec sama raczka jak mysle wystarczy...zobacze jak stoi cenowo w sklepie - jak bedzie niewielka roznica to kupie w zestawie....z drugiej strony zagracac miejsce kolejnym podobnym sprzetem nie ma sensu - i dlatego wolalabym sama raczke...zobacze 🙂
i dziekuje za podpowiedz 🙂
trzymaj sie jakos w tej robocie mała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiec dlugo trwalo maly zmeczony butle dostal ryczal i zasnol ...ogolem to jego krew jest czysta A rh-....tylko ta ranka na glowie co mial chca sprawdzic czy to jakies genetyczne moze jest hmmm nie mam pojecia w pl by o tym zapomnieli...ogolem badania dna na chromosomy ale nie tlumacze bo nie ma po co...widzialyscie serduszko u niego hehehehe


Anulka nie mozesz miec konfliktu bo jestes dodatnia...ja cale zycie myslam e tez dodatnia a podczas ciazy wyszlo ujemna heheh

mam sterte prania do ukladana wrrrr

Veli ale naszczescie cali i zdrowi ...ja mialam tak 3 lata temu zamaist we wrocku wyladowalamw poznaniu mgla byla wielka

my lecimy w niedziele ...nie lubie latac chodz to norma dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKUJEMY ZA KFFIATUSZKI 😘 😘 😘 😘

A JA PIEKĘ SKRZYDEŁKA W PIEKARNIKU COŚ NIE MAM DZISIAJ WENY DO GOTOWANIA 🤢

BIDULET ETHANEK 😞NO A Z TĄ GŁÓWKĄ TO RZECZYWIŚCIE CIEKAWE OD CZEGO TO MOŻE BYĆ 🥴

MOJE DZIECKO POSPAŁO 3 GODZINY 🤪 JUŻ NIE PAMIĘTAM KIEDY TAK DŁUGO SPAŁA W DZIEŃ 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem juz ale wyjde chyba na jakis spacerek krótki bo przestało z nieba
leciec to białe COŚ!!!
autem to nie spacer,wsiadac ,wysiadac i młoda sie tylko złósci -całe szczęsie że mam teraz ten wózek ze moge fotelik zapiąć na niego nie musze jej przekładć

wklejam fotke z kolczykami ,wysłałam siostrze podobmno gówno widac bo nie mój komp ,nie moje programy i dupnie sie na nim pracuje 😠 [img size=139]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kol1.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...