Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MOJA TEŻ ZASYPIA PO CIEMKU I NIE MAM Z TYM PROBLEMÓW JA MAM W KOJCU TAKIE MINI ŚWIATEŁKO WIĘC W RAZIE CZEGO NO PROBLEM 🙂


ZOLTRI MAMA SOBIE PINESKĘ WYCHOWAŁA:P :P :P I TERAZ OD JAKIEGOŚ TYGODNIA ŚPIOCHA OD 19-7 RANO,NO CZASAMI 6.30:P :P SZYBCIEJ CIEMNO TERAZ WIĘC ZASYPIA BEZ PROBLEMU 🙂

BHRKA JA MAM DOTYKOWY SAMSUNG F480 TEŻ 5 PIKSELI APARAT I TAKIE TAM BAJERY,ŻE UŚMIECH WYKRYWA I WTEDY PSTRYKA FOTKĘ 🙂TEŻ JESTEM ZADOWOLONA Z PÓŁ ROKU GO MAM,ALBO CIUT DŁUŻEJ NIE PAMIĘTAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NO I MOJA TEŻ Z PIELUCHĄ NA BUŹCE ZASYPIA A JAK UŚNIE TO JEJ ŚCIĄGAM BO MAM JAKIEŚ SCHIZY,ŻEBY SIĘ NIE UDUSIŁA:P :P :P

JAK MYŚLICIE MOGĘ DAĆ PINESCE STARKOWANĄ GRUSZKĘ MAM Z DZIAŁKI OD TEŚCIOWEJ WIĘC NIEPRYSKANE 🙂???

EDI NIE MAM POJĘCIE CO Z TĄ NK 🤢

BETI FOTKI CHCEMY TYMKA JAK PRZYJEDZIE KRZESEŁKO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow Anulka - mój też niby wykrywa usmiech - ale na komorce tego nie probowalam włączyć - a na aparacie to nie używam - bo mnie wkurza ta funkcja - bo się czeka na dobre ujęcie - które może być też bez uśmiechu no i jest .... no i nie pstrykło bo banana nie ma hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki ja już po weekendowym zjeździe 🙂

Dzisiaj u Nas pogoda beznadziejna pada ale nie jest tak zimno :/
Jutro jedziemy do pediatry a dzisiaj mam nadzieję, że pojedziemy do znajomych.
Małemu jeszcze ząbki nie wyszły ale jedynka po prawej stronie już jest blisko palcem już wyczuwa się taką zadrę 🙂

A co tam u Was?? Jakieś nowości??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mmausie

zaraz uciekam tylko na chwile bo maz mi zaraz zgarnie laptopa 😠 :P Czukus ma sie dobrze aduli sobie i sobie spiewa...teraz padla jak kawka i spi...nooo pielucha to wybawienie u mnie to samo jest Nadinka uwielbia pieluszke zasypia z nia bawi sie nia,gryzie :laugh: w tym tyg.ide na zakupy muze kupic jej welurkowe pajacyki 🙂 oka buziaki kwiatek dla 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nawet nie znam wszystkich funkcji tego telefonu, niedawno odkrylam,ze moge zmieniac fotke jak w kompie- na czarno biale, sepie itd... , ma makro, balans bieli itd, jakies ramki ma, robi fote z obrazkami itp. a nawet durna nie wiedzialam...

tymo sie usypia wlasnie przy karuzeli.zrobil sie jakis bardziej placzliwy chyba wlasnie przez zabkowanie 🤢

gruszke spoko ale sam miazsz, ja mam po gruszce rewolucje kibelkowa wiec moze tez dziecko miec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO TAK,ALE MI CHODZI O TAKĄ NORMALNĄ GRUSZKĘ Z DRZEWA,BO W SŁOICZKACH TO WIEM,ŻE MOŻNA 🙂

NIEBO TEŻ WIDZIAŁAM WCZORAJ REKLAMĘ W TV TEGO STOLICZKA,MOŻE I JEST SUPEROWY,ALE JA BYM TYLE NIE DAŁA ZA NIEGO,WOLĘ JUŻ KUPIĆ KILKA INNYCH RÓŻNYCH ZABAWEK 🙂JUŻ WIDZĘ JAK VANESSKA STOI PRZY TYM I SIĘ BAWI CHYBA 5 MINUT:P :P :P :P JAK DZIECI JUŻ CHODZĄ TO NIE WIERZĘ,ŻE USTOJĄ W JEDNYM MIEJSCU,PRZECIEW W DOMU JEST TYLE CIEKAWYCH RZECZY 🙃

I PAMIĘTAM JAK JESSI MIAŁA Z ROCZEK I WIĘCEJ TO NAJLEPSZE ZABAWKI TO BYŁY POKRYWKI OD GARKÓW,ŁYŻKI DO ZUPY,SITKA ITP,A CZŁOWIEK LATAŁ I KUPOWAŁ NIEWIADOMO CO,GARY DO ZABAWY A ONA I TAK WOLAŁA PRAWDZIWE:laugh:


ZOLTRI TO JAK SIĘ SKARBIE UMAWIAMY???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej gwiazdeczki!
Moja niunia to aniol!!!! -zeby nie zapeszyc 😉
Zasypia sama, czy jest swiatlo czy ciemnosc-nbez roznicy.
Teraz mam tylko problem ze wstawaniem, bo jest to okolo 5 razy w nocy, 3 karmienia i noszenie do bekniecia.
Wczoraj odmrozilam swoje mleko(sciagniete zaraz po porodzie) chcialam sprawdzic czy shanti nie chce jesc mleka z proszku czy poprostu z butli jej nie podchodzi... no i jednak BUTLA! Kuzwa, a ja od 2 mieszkow jej herbatek nie podaje i sie odzwyczaila spryciula! no i teraz pluje sobie w brode ze jej nie podawalam butli, bo tak ladnie mi pila...

Bede miala nielada przeprawe z tym przestawieniem jej na butle, bo widze ze marne szanse. Od razu sie krzywi i wszystko wylatuje w buzki.

Poza tym moja niunia, przed zasnieciem zawsze ale to zawsze wpatruje sie na swoje paluszki! To jest cvudowne! takie slodkie! tak przebiera i przebiera paluszkami ze sie nudzi i zasypia 😁

No i tv kocha ogladac 😉 jak tylko gdzies przechodzimy kolo televizora to zaglada jak nie wiem co :laugh:

Dzisiaj piekne sloneczko...
teraz siedze w chacie a pozniej na miasto i do lekarzy.
a co do siedzenia to moja juz od jakiegos miesiaca glowke podnosi , nozki do gory, a jak mam ja na brzuszku i trzymam za raczki to caly czas chce siadac. Jak bylam u pediatry to powiedziala zebym jej jeszcze nie sadzala, bo zdecydowanie za wczesnie. No i ciekawe kiedy u nas sie zabek pojawi, bo raczki ciagle w buzi, ale nic nie widac zeby cos wychodzilo... Chyba u nas beda pozno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OK ZOLTRI TYLKO DAJ ZNAĆ O KTÓREJ,ŻEBYŚMY ZDĄŻYLI WSTAĆ HEHE

NIEBO NO WŁAŚNIE WIĘC TYLE KASY NA CHWILKĘ SIĘ NIE OPŁACA 🤢

WOGÓLE JAK TAK OGLĄDAM TE ZABAWKI FIRMOWE JA WIEM,ŻE ONE FAJNE,PORZĄDNIE ZROBIONE ITP,ALE KUŹWA TE CENY TO MASAKRA SĄ 🥴 CZŁOWIEK BY CHCIAŁ DUŻO KUPIĆ,ALE.... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
VELI NIE MA REGUŁY CO DO TYCH ZĄBKÓW JA TEŻ MYŚLAŁAM,ŻE U NAS BĘDĄ PÓŹNO(BO JESSI MIAŁA PRAWIE 7-MCY)A TU TAKA NIESPODZIANKA WIĘC NIGDY NIC NIE WIADOMO,TAK SAMO Z SIADANIEM JEST PEWNIE NAS ZASKOCZĄ NASZE MALUCHY 🙂

U MNIE TV TO NORMALKA,JESSI OGLĄDAŁA OD MAŁEGO I PINESKA TEŻ WGAPIONA CAŁY CZAS,W HUŚTAWCE SIĘ BUJA I OGLĄDA,A SZCZEGÓLNIE REKLAMY ALE JAK SIĘ ZACZYNA BRZYDULA LUB KIEPSCY TO TEJ MUZYCZKI NIE PRZEPUŚCI:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...