Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laski ja dzis spaceruje bo lato w Ireland wróciło wiec zaraz ide dalej jak tylko cos upichce dla "Starego"

Ja tez zaczynam sie kąpac z mała -super zabawa i bardzo edukacyjna 🙂

RADZIA-FOTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aniutka
jas -super facet ,no i duuuży.

Pa ,zajrze póżniej i posiedze dłużej ,kocham was! 😘 😘 😘 😘



SŁONECZKO ŚWIECI TO I ŻYĆ SIE CHCE,A ZNOWU MI ZNIKNĘŁO 2 KILO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
reni
mnie boli kregosłup OKROPNIE,czasem w nocy wydaje mi sie ze nie dam rady wstać do Małej ,ale podobno to jeden ze skutków ubocznych znieczulenia w kręgosłup odczuwalny nawet do 6 miesiecy po porodzie....ja takie miałam ,ty pewnie też więc jeszcze troche nas poboli 😞 u mnie to naszczęście jedyny ślad po porodzie i nic mi więcej nie dokuczało a najbardziej odczuwam "brak zgagi",która w ciąży chciała mnie zabić ,jejku jak pieknie ze już nie pali 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam..
zoltri podziwiam Ciebie za ta wyprawe! i jak dalas rade sama?? wielki brat jest pod ogromnym wrazeniem! zreszta z ciebie twarda sztuka , wiedzialam,ze taka trasa to dla Ciebie PIKUŚ! 😎

probuje wode z sokiem z malin i glukoza,bo nie byl slodki a maly pluje... 😞

gos super,ze tak schodza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane wirtam sortki ale lapyop sie zepsul wiec tylko u mamy chwilowo:P:P

nie wracaam sama bo przxeciez mou men na weekend przylecial suprise


w niemczech mieslismy malae klopoty moj ekstra inteligentny facet zatankowal benzyne do mojego diesla nie wiadomo dlaczego...wiec czekanie na stacji gdzie kurna po niemiecku wszystko oczywiscie nikt angielskiego ja tylko co nieco ten zasrany niemiecki mi sie pr\ypomnial i naszcescie ovbok byl servis wiec jakos nam sie udalo ale 5 godz w plecy myslam ze wyjde z siebie ale panowalam nad new\rwami bo coz mozna zrobic ...l.juz ni p[odwazam wiecej inteligencji szockiej hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goś ja włąśnie teraz sobie myślałam jakie to szczeście nie mieć zgagi 🙂 🙂 🙂 brzuszka mi czasem jeszcze brakuje z sentymentem spoglądam na ciężarne ale zgagi wogóle!!!

Beatko to możesz np przegotować ten soczek normalnie z cukrem ale troszke go pogotuj i nic małemu nie powinno być.

Spotkałam dzisiaj sąsiadke. Ma maleńkiego straszego od mojego Kuby o równy tydzień. Smiałą się ze mnie jak małego meczyły kolki, zwalała ze to wina sztucznego i co ma>>> mały od poniedziałku mimo ze kari go piersią mam total kolki. Myśle nie będe taka poradze a nawet dam jej herbatki. Skąd "ona nie potrzebuje bo sobie doskonale radzi" a mały w niebogłosy wyje 😠 😠 😠 jak nie lubie takich ludzi!!!

A wogóle wczoraj miałam total przygode, padłam wieczór na proszkach uspokajających wiec wam nie zdążyłam opisać. Ide z małym na spacerek, wracamy do domku, tradycyjnie na drodze głównej total korki i kieruja ruchem. Zatrzymał się samochód. MIejscowi co prawda pijaczyni podchdzili do niego i tu nagle otwierają sie drzwi od pasażera wyskakuje jeakiś paker i dup dup dup dup dup głową jednego z pijaczków o asfalt 😲 szok 😲 po czym wsiadł i odjechał. Dzisiaj sie dowiaduje ze facet ma wstrząsnienie mózgu najprawdopodobniej pękniętą czaszke (jutro ma TK) złamany nos zwichniętą rzuchwę. Trzęsłam się jak galareta i jak pomyśle to nadal się trzęse!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pozno juz...Sofia spi slodko, brzuszek pelny,pachnie cudnie oliwka. Sofia dziekuje Wam za kwiatki,caluski i w ogole.

Dzis rano mialam wolne. Mariano zostal z Sofia, a ja wypuscilam sie z psiapsiolka na plaze, potem na przegryzke,a potem jeszcze jedno mieszkanie poszlysmy ogladac. Fajnie bylo.

Zosienko!Trzymam wciaz kciuki za raczke Kamilki. Nie poddawaj sie,wierz- bo wiara czyni cuda, a poza tym jeszcze rehabilitacja! Bedzie dobrze!

Dziewczynki..jestem padnieta. Ide cos zjesc kochane. Dobranoc. slodkich snow i przespanych nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni
taka jest nasza polska rzeczywistość i nie tylko polska,a powinnismy sie juz chyba powoli oswajac z takimi sytuacjami bo bedzie takich coraz wiecej ,coraz wiecej złych ludzi chodzi po naszych ulicach i coraz wiecej spraw załatwia sie "rękami"Ja juz przyykłam ,ponad 10 lat mieszkam w wielkich miastach:najpierw Rzym ,teraz Dublin ,a w tym pierwszym Chamstwo i Kurestwo to codzienność mimo ze nazywaja je Świetym Miastem ,a w Dublinie -szkoda gadać 😞
A tak na marginesie-ty to masz wiecznie jakieś przygody:P

Zoltri
gratuluje fantazjii twojemu men-owi 🤪 kwiatuszek dla was na szczęscie na stacjiach benzynowych 😘 i dla Pudzianka naszego za wytrzymałość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni ty to masz przygody! ja juz dwa razy mialam atak serca w aucie, bo kuzwa kretyni jezdza i kto im wydal prawo jazdy ! i raz debil mi zajechal droge. a nie mozna nam sie denerwowac,bo cycole 😞 ech...

Paulinko wazne sa takie chwile odpoczynku! ja sie tez ulatniam jak tylko moge...i az milo wrocic i przytulic skarba!

Zoltri ale numer! mam nadzieje,ze to oni poniesli koszty naprawy. i brawo dla Ethanka! dzielny wielki bobo!

Polska przegrala z kretesem...az szkoda słow! a benhaker niech sie zegna z nami! jak kuzwa mozna w takim waznym meczu wystawic 1 napaatnika! i co za ustawienie pilkarzy! ja pie.....

poszperam jeszcze w necie na alegro i spie. Dobranoc Wam kobietki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki!!

Brawo dla Ethana!!dzielny chłopaczek 🙂))Zoltri dobrze że z opresji wyszliście cało 🙂 przypomniała mi sie historia mojej kumpeli 🙂 Kupili sobie auto w salonie na ON i wyjeżdżając z salonu prosto na stacje benzynową aby zatankować i jej kochany męzulek wlał to pachnącecgo jeszcze świeżą farbą auta benzyne hihi...no cóż, nie wszyscy meżczyźni grzeszą inteligencja 🙂

Reni!ale masz przygody! ja to chyba bym spekała...wogóle ostatnio jakaś strachliwa sie zrobiłam...to chyba z wiekiem przychodzie hehe...

Gos!!Buziak za te 2 kilo!!!!suuuper oby tak dalej!!

a ja sie wczoraj wkurzyłam bo okazało sie że jest wolne miejsce na step i chciałam pójść...ale niestety nie miałam z kim Jasia zostawic 😞 bo jakoś wszyscy mieli coś do roboty...kuźwa cały dzień siedze z dzieckiem, chyba nikogo nie zbawiłoby jakby posiedział z małym1,5 h 🤨 ech szkoda słow

mykam za chwilke na ogródek, trzeba troche okrzatnąc jesiennie, 🙂

buziole!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!
Aniutka i Reni wysłałam do Was foty ze szczyrku, okazalo sie,ze wcale nie mam ich tyle, na wiekszosci jestem ja wiec siebie nie bede rozsyłac...macie jedno w okienku wiec taka krowa z jezorem wystarczy!
Aniutko ja wczoraj do meza z zapytaniem podobnym wyskoczylam- czy jak juz unormuje sie jego plan zajec i pracy to czzy moge sie zapisac na cwiczenia- bo wiadomo,ze kupujac karnet wychodzi duzo mniej,,,on na to,ze jak sie juz unormuje to tak a kiedy to nie wie. i gadaj z chlopem 🤢

Zosiu 😘

dzis mamy o 12.40 usg bioderek a ja na 15.30 kosmetyczke. w sobote na 10.00 fryzjer i jedziemy na slub.na szczescie blisko.

dziewczyny nie wiem czy zrobic sobie znow jasniejsze wlosy czy zostac przy takim tofii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej zołzy

kuźwa ja znów w biegu chałpke mam tak zapuszczoną że maskara i dzisiaj zebranie w szkole

Reni ja miałam taką akcję z kręgosłupem ale mi ustapiło więc chyba nie ma się co martwić, ale rozumiem cię bo ból jak cholera

Babeczki fotki wrzucę na nk bo tutaj nie umiem, ale jak córcia mi strzeli bo sama sobie cyknęłam to takich byście nie chciały widzieć 🤪

Kuźwa gość w knajpie pomimo tego że to mój klient wycenił mi żarcie bardzo drogi i rezygnujemy robimy w domu tylko obiad mam z cateringu.

Lecę sprzątać.

Beatko ja bym rozjaśniła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wiedzmy

u mnie znów LATO!więc zaraz wybywam z domciu!

Radzia
ja tez miałam obiad robic w knajpie ale jak usłyszałam 1500zł za jednodanie,przystawki i napoje bez ciast i alkoholu dla 12 osób +2 dzieci trzyletnich to zrobiłam w domu i wydałam moze z 500zł,a ile wszystkiego zostało....

DAWAJ FOTKĘ bo umieram z ciekawości!

Niebo
rozjaśnij ,ja za takim kolorem nie przepadam ,jak masz teraz,ale:"ty tu u-rządzisz"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂

my wczoraj porządziliśmy u znajomych i wróciliśmy po 20 🙂a dzisiaj jadę do kuzynki na obiad to też mam z głowy:P

Zoltri masakra przygody,mój mądry mąż też zalał kiedyś disla benzyną i spuszczali i byliśmy prawie 300zł w plecy 😠 a Ethanek to mistrz świata 🙂

reni ty też masz wesoło,biedna kobitko 😞

Radzia kuźwa zbywasz nas 😠 mnie też ciekawość zżera 🙂

Co do chrzcin to ja jak Beatka nie śpieszy mi się wiadć mamy podobne do tego podejście.

Beata ja też bym rozjaśniła 🙂ja właśnie też się chcę zrobić na blond,ale boję się,że na mojej głowie przy tym kolorze wyjdą żółte 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka to wez sobie zaloz spiralke i po nerwach! ja zakładam.

Radzia ja tam sprzatam jak mam ochote albo juz musze 🤢 szkoda mi czasu na pucu pucu gdy dziecko wola 🙂

chyba rozjasnie 🙂 ale chcialam troche odbudowac te zdechlaczki...

Tymus wlasnie walnał kupona i lece go przewinac! jak ja kocham te jego kupony! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO RAKA PŁUC TO MAM JUŻ MUROWANEGO 🤢 NO TO NIE DUŻO,KIEDYŚ SŁYSZAŁAM GŁUPIE GADANIE,ŻE ONA OKOŁO 1000ZŁ KOSZTUJE 😉

KUŹWA JAKBYM TERAZ WPADŁA TO ODRAZU SOBIE LINĘ KUPUJĘ 🤪 ALE RACZEJ NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI,BO CAŁY CZAS Z GUMKAMI,NO MOŻE NA 3 SEKUDNY BEZ,ALE TO NA SAMYM POCZĄTKU,TAKŻE CHYBA NIEPRAWDOPODOBNE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...