Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
spoko ola za raz mnie zgaga złapie i bedzie juz po ptakach 🙂)

Doti znam ten bol 🙂) tylko ja przerwałam i postanowilam w nastepnym roku zaczac od nowa tylko w gdyni i na innym kierunku
ale nie raz od 5.30 bylam w trasie do szkoly i kończyłam o 21
i godzine eska jeszcze jechałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab, to małe masz brzusio... kiedy to ja mierzyłam swoje i miałam 98cm... 🙂 Mi na razie nic nie uciska i nic nie dolega, ale coś się stało dzidzi i się wierci jak szalona przez cały czas mojego pobytu w pracy. 🙂
Ale zaraz mykam do domciu, wiec się pewnie uspokoi jak się wprawie w ruch :laugh:
Doti biedaku, wierzę, ze masz dość. Ja mam do pracy 2km i jeszcze autem jeżdżę, taki ze mnie leń :P
Kasenn miłego popołudnia.
Ola, ale zazdroszczę śledzików. Chyba po obiadku też na jakieś zakupy wieczorne ruszę i na jutro rybkę zrobię...
A jak robiłaś rybkę w piekarniku?
Trzymajcie się, dam znać jutro co tam u nas słychać po lekarzu. Ale wizyta dopiero na 14.... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulko ja mierzyłam się wczoraj i wyszło mi na wysokości pępka 100cm. A na wizycie u gin jak mnie położna mierzyła, to jej wyszło 105cm (13.11) a jeszcze wcześniej (16.10) wyszło jej 107cm. Czyżby mi brzuszek malał? 🙂 Albo po prostu ona nie umie obsługiwać metra krawieckiego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki.
Ja muszę się pochwalić że byłam dziś na zakupach i znów mnóstwo nakupiłam.
Kosmetyki pampersy jakieś tam drobiazgi no i trafiła mi się kołyska wrzucam fotkę, nie mogłam się oprzeć 🙂 [img size=235]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/ko__yska_1-eb00680d5c300db66cfef59b4bb27a5a.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wczoraj przywieźli mi wózek jest fantastyczny choć zdjęcie tego nie oddaje ani koloru [img size=314]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/wozek2-1a5c711cfb1c75c072a260ad9c47e35c.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulab mata super, bardzo kolorowa, dzieciaki lubią takie 🙂
też kupię taką albo coś podobnego 🙂
Wózek wkleiłam bo Ola kiedyś pytała o niego.
Olu wózek jest wspaniały , strona nawet w połowie nie oddaje jego uroku, bardzo podobny do tako ale lżejszy i łatwiej jest nim manewrować, zwłaszcza po przełożeniu rączki. W tako było to dosyć ciężkie i wózek dziwnie podskakiwał. 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella śliczna kołyska i wózek tez mi sie podoba poszukam u nas w sklepie i naocznie sprawdzę 🙂

widze że nie tylko ciuszki ale i zabawki kupujecie dla maluszków- macie tempo kochane 🙂

ktoś pytał o rybkę ....piekę w foli aluminiowej w piekarniku tylko obsypana przyprawą do ryb i to wszystko , dziś był dorsz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulab rewelacyjna ta zabaweczka 🙂
Dziewczynki trzymajcie za mnie kciuki, ide zaraz do lekarza, zobaczymy co i jak no i ile przytyłam , martwię się tym troszkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 🙂
Cuealla - śliczny wózek i kołyska 🙂 powodzenia na wizycie lekarskiej 🙂
Ja też byłam dziś u lekarki i prawdopodobnie będę mieć córcię, co prawda maluszek tak jak ostatnio się wiercił i zakrywał to co ma między nóżkami , ale lekarka powiedziała że raczej siusiaka to ona tam nie widzi 🙂
Anulab84 - fajna zabawka i fajna mata - z matą to mam dobrze , bo dostałam już w spadku po moich chrześniaku i lezy w szafie i czeka na dzidzię 🙂
Ola - jak długo się piecze taką rybkę w piekarniku, może i ja się w końcu przemogę do rybek, bo jakoś ich unikam i unikam 😞
pozdrawiam wieczorowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, wróciłam u lekarza super za ostatnie 3 tygodnie przytyłam 1,5 kg.
Amelia szaleje waży ok 860 gram, jest mniejsza niż powinna ale to od samego początku.
Po za tym za dwa tygodnie idę na genetyczne 4D, będzie fajnie widać maleńką, już nie mogę się doczekać.
Ostatni cukier mam mniejszy niewiele niż jest norma, ale powiedziała że lepiej niższe niż wyższe. 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...