Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry wieczór dziewczynki.

Ja miałam dziś się wybrać do lekarki, ale muszę z tym poczekać do 18. grudnia, tak jak mam wizytę umówioną, bo dziś musiałam być na praktykach a w tygodniu będę na uczelni :/ Ja wiem, że zdrowie Dzidzi najważniejsze, ale postaram się oszczędzać i może się poprawi...

Kamis śliczny brzusio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 🙂 i Maleństwa 🙂
Macie śliczne brzuszki.Wstyd się przyznać ,ale ja nie mam żadnego zdjęcia z okresu ciąży 😞 Chyba muszę się poprawić.
Karka - jak czytałam to co wyprawiałaś, to oczy takie wielki mi się zrobiły,że jeszcze jestem w szoku. Dziewczyno Ty się ciesz, że nic gorszego Ci się nie przydarzyło. I dziwię się ,że lekarz lub jakaś koleżanka nie sprawiła Ci wielkiego łomotu. Musisz się oszczędzać a nie góry przenosić. I proszę weź to sobie do serca . Ja biegam do pracy , więc prace domowe dzielę na kilka dni, codziennie staram się lekko omieść inne pomieszczenie ( na szczęscie ich mało mam 🙂 ) , właśnie po to aby nie szaleć w porządkach przez kilka godzin a potem dogorywać.Ale tez najpierw mnie ktoś opierniczył, jak posłuchał co wyprawiam 🙂 i musiałam to zmienić. Czasami jest ciężko ale dzidzia jest najważniejsza 🙂 Głowa do góry, teraz sobie odpocznij trochę w domu i wszystko się dobrze ułoży.
Pozdrawiam popołudniowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie 🙂 co tam u Was slychac??? jejkus jeszcze
troszke i swieta 🙂 az sie doczekac nie moge 🙂
niech ten czas leci szybciej i niedlugo Dzidzie beda z Nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czuje sie dobrze dziekuje 🙂 Maly sie spisal na medal nie kopal Mamusi po pecherzu choc szalal w brzuszku hehe 🙂 slub byl bardzo mily choc w USC trwalo to doslownie 5minut :P Kolacyjka udana i wogole bylo fajnie...Aby moja sukienka byla zrypana i wygladalam jak slon...ta glupia baba wogole jej prawie nie zwerzyla i juz nie bylo czasu na kolejne wszycia 😞 do tego wlosow tez mi jakos fajnie nie zrobily a babka ktora mi robila make up nie umiala nawet kresek zrobic...tragedia mowie Wam 😞 wkleje fotki po weekendzie bo musze zgrac od kumpla 🙂
No a nie bylo mnie bo rodzinka byla do wczoraj wiec nie bylo nawet kiedy usiasc spokojnie :P powiem Wam ze taka pelna chata ludzi to nie dla mnie :P nareszcie troszke spokoju 🙂
no i tak jakos od slowa do slowa i zdecydowalismy ze rodzice przyleca pozniej troszke a nie zaraz w dzien narodzin Malego...Chcemy sami sobie poradzic z tym wszystkim a przedewszystkim miec spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przebralam sie pozniej bo ramiona od sukienki to byly zrobione ze sznureczkow i az mi skore zdarly...porazka...musze jak najszybciej sprzedac ta suknie :P no ale za to do koscielnego na pewno bede miala taka jaka sobie wymarze 🙂
widze ze brzusie ogladacie 🙂 to moj z rana 🙂 [img size=280]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzus_bok-140fe6ecf171f7869ea8a9be2c3ee88b.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pepolek hehe [img size=290]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzus_przod_pepek_1-b489dbd3e2f8e52242624a2f03a0e41b.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje 🙂 🙂 🙂Wrzuce focie za ok tydzien 🙂
p.s. zapomnialam o jednym fakcie w dzien slubu powinnismy wyjechac o 2giej ale przez to ze baba nie umiala mi makijazu zrobic wychodzilismy o 2-30 i sobie wyobrazcie ze auto nie chcialo odpalic!!! Mariusz probowal i dopiero za 7dmym razem zalapal!!!myslalam ze padne tam...nie wiem co sie stalo!!!nowe auto z 2008 po serwisie!!!chyba cos z immboilaiserem bylo sama nie wiem... ale jak odpalil to ulga!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nerwy byly nie powiem ze nie :P jeszcze ten samochod 😞 i ta baba ktora makijazu nie umiala zrobic a na koncu jak mi pomalowala rzesy to posklejane miala i sobie wyobrazcie ze nie mialam czasu nic z tym zrobic 😞 ale na fociach nie bylo widac na szczescie...brak slow :P ale najwazniejsze ze juz jest po :P choc koscielny pewnie bedzie jeszcze wiekszym stresem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze ze brzusie fotogarfujecie 🙂 ja nie mam zadnego zdjecia jeszcze 😞 Przeczytałam o KTG ja miałam ale w 23 tygodniu jak trafiłam do szpitaa i nie dali rady zrobić bo ziecko było jeszce zamałe lekarz powiedział ze to od 7 miesiąca prawidłowo wychodzi bo dziecko sie juz nie chowa. Anitekto wszystko na szczęsie mój brat w dniu mojego śłubu poszedł do sklepu po pizze i miał 100 zł wrócił bez pizzy i bez 100 bo zanim doszedł to zgubił a to tylko pare kroków od domu i to uznalśmy ze tez na szczescie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...