Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moja Zuzia już tez nie kopie tak jak wcześniej raczej sie przesuwa pod skórą jak robaczek aż czasami łaskocze a czasami tak pcha że potrafi to być mało przyjemne ale przynajmniej wiem że tam jest 🙂 Najbardziej lubi rano atakować moj pęcherz wtedy jestem zmuszona iść szybko do łazienki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja wstałam wypoczęta i mogę śmiało iść spać dopiero koło 23tej,24tej 🙂
miałam dzwonić dzisiaj do szkoły rodzenia by się zapisać i zapomniałam całkiem o tym 🤔 ta ciąża źle wpływa na moją koncentrację i myślenie 😮
Co do kopania to moja też mniej kopie ale wierci się dużo, ino mi faluje cały brzuchol 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ple ple ple

Ola ja do 15 stałam przy garach non stop potem sprzatałam w domu przyjechała teściowa to pogadałysmy pokazałam jej wózek który kupiłam zdjęcia i ubranka. o 17 przyjechał krystian dałam im obiad , posprzatałam po nim wydelegowałam tesciową i jak sie położyłam to za raz zasnełam. i obecnie sprawdzam co i jak 🙂)


jestem zmeczona a nogi mnie bolą niesamowicie

Paula ale masz baniaczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny a ja chcialam sie pożalić bo mnie chyba jakies chorubsko dopadło, mam podwyższoną temperaturę, zawalone zatoki, a teraz zaczyna mie boleć gardło. Dzwoniłam do lekarki ale nie mogę nic zażyć, mleko z miodem i herbata z cytryną nic innego. Święta za pasem a ja nie mam nic kupionego, nie mówiąc o zrobionym, masakra 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobryy


Cruella nie przejmój sie ja dzis będe robić pierniczki co za czym idzie do świat nie będa mieciutkie. ale co tam czy ozdoby choinkowe muszą byc miekie 🙂) maja byc śliczne i ozdobione przez Zuzie 🙂



pozatym jaka ja się głodna obudziłamm ojj 😁 a jaka wyspana 🙂 teraz bede robic liste zakupów do potraw światecznych ponieważ w poniedziałek robie ryby na zimno czyli po przymsku i śledzie.

i nastawiam się światecznie przy radiu zet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski.
Zadzwonilam do Pani ginekolog i powiedziala mi ze ciaza to nie przelewki i z kazdym bolem brzucha trzeba sie zglosic do szpitala (w Irlandii nie ma za bardzo ginekologow, wiec jak cos sie dzieje to tylko szpitale maja USG i doswiadczenie ginekolgiczne. Powiedziala tez ze to moze byc zapalenie pecherza moczowego, a jesli tak to moze dojsc do nerek i dopiero bede miala problemu. Odlozylam sluchawke i sie poplakalam... Tak mnie wystraszyla.. PO paru minutach doszlam do siebie i zaczelam trzezwo myslec. Jesli to zapalenie to dlaczego coraz mniej mnie boli?! Stwierdzilam ze nie moze to byc nic powaznego i poszlam do lekarza rodzinnego z zalozeniem ze zawsze moge poprosic o skierowanie na USG. Wczoraj bylam na wizycie. Pani doktor podotykala moj brzuch, sprawdzila polozenie macicy, posluchala serducha, sprawdzila ulozenie maluszka i zrobila test moczu. Nie ma zadnego stanu zapalnego a cala reszta tez jest w porzadku. Powiedziala ze nie widzi podstaw do wystawienia skierowania.

Potwierdzila moje przypuszczenia co do zbyt intensywnej pracy w domu w czasie weekendu i dodala ze dziecko ulozylo sie glowka w dol wiec dodatkowo uciska mi nerwy, dlatego wciaz czasem czuje bol.

Jestem taka szczesliwa ze wreszcie sie wyjasnilo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
u mnie dalej dobry humor, zwlaszcza po tym jak fryzjerka doprowadzila mnie wczoraj do ladu- wreszcie przypominam czlowieka 😉 Poza tym obudzilam sie wyspana! 😆 mam nadzieje ze da mi to sily na ulepienie ok 100 pierogow -musze trzymac sie przedswiatecznego planu bo inaczej polegne 🙂
Zazdroszcze Wam ze macie w poblizu mamy, siostry, babcie a nawet tesciowe 😉 zawsze cos tam pomoga albo poprzeszkadzaja w kazdym razie cos sie dzieje a u mnie cisza i spokoj (no chyba ze Livia robi demolke 😉 )

Cruella, miod i mleko przy podgoraczkowym stanie to troche malo, czy nie? a chociaz rutinoscorbin i wapno?? -tego tez Ci nie wolno 😞 trzymam kciuki zeby do swiat Ci przeszlo 🙂

Paulinka widze ze obie mamy typowo koszykarskie brzuchy 😉 moja pikla to ma juz 108 cm ... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella na przeziebienie dobra jest tez herbata z imbirem. A na gardlo miod z imbirem. Naprawde pomaga. Jesli masz w domu GERANIUM (kwiat doniczkowy) to zerwij 2 lisie i dobrze rozgniec. Nacieraj okolice czola, skroni i zatok. Ten kwiat pomaga leczyc stany zapalne ale nie tylko. Na przeziebienia tez jest dobry. Warto miec go w domu. [img size=408]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/geranium.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na prziebienie zjadłam główke czosnku pije mleko z miode i czochem i cherbatke z żurawiny bo wspomaga pęcherz i walczy z bakteriami i zapijam czarna porzeczka a jem tylko kanapki z ogórasem.

a i przedewszystkim obniżyłam temperature w mieszkaniu i co rano wietrze całe mieszkanie tym mrożnym powietrzem by mi zarazki wymroziło i działa.. działa..

pozatym pije wapno ciagle bo mało nabiału wchłaniam

macie jakieś fajne przepisy na smakołyki świateczne


a June jak chcesz to ci far moge do pierożków zrobić taki pikantny ,aż sie buzia śmieje po nich 😁

Anioku cyzli widyisy obie mamz to samo tzlko Ciebie lepiej potraktowali..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 😉
A ja kolejny dzień mam dobry nastrój 🙂 może dlatego że jest śnieg za oknem baa coraz go więcej:P
Ja zauważyłam że dobrze jest głównie na wieczór pić mleko z miodem i masłem oraz czosnkiem lub zamiast tego chleb z czosnkiem, czosnek naprawdę dużo dobrego robi 🙂
A i kasenn popieram że trzeba często wietrzyć mieszkanie. u mnie każdy poranek zaczynam od wietrzenia, ze dwa razy jeszcze w ciągu dnia i koniecznie wieczorem przed spaniem na chwilę wietrznąć sobie. No i jak za bardzo grzeją kaloryfery to przykrecamy bo w gorącu siedzieć też nie dobbrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni ja mam z 20 - 22 C nie wiecej .

Ok jest po 9 biegne na zakupyyy foremkowe. mam nadzieje że sklepy sa otwarte.


a macie jaieś kreacje na Świeta... Ja w tamtym roku kupiłam sukienke na długi rekaw w apanage granatowa za kolano przeszyta pod biustem (cholernie droga ale to miał byc prezent od taty to sobie pozwoliłam 🙂) i na swietach w domu do babci się zaśmiałam ,że jak bym za rok chodziła z brzuszkiem to jak znalazł bo ona taka luźna jest i tu bedz wykrakałam.. a teraz sobie przypomniałam 😁 oki narazie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn, dzieki ale ja farsz juz wczoraj zrobilam i wyszedl mniamusny 🙂

Angel a ten krzaczor to zupelnie przypomina mi inne ziele... tez dobre na wszystko, ale to nie w ciazy 😆

a czosnek na wieczor to faktycznie dobry pomysl bo zabija bakcyle i ... pozadanie, czyli w ciazy jak znalazl 🤪 sorry ale mam dzisiaj jakas glupawke 😮 a tak powaznie jak wasze Libido bo u mnie to nawet do poziomu zero jest baarrrdzo daleko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...