Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Mamusie i Maleństwa 🙂 🙂 🙂
Zaraz zacznę czytać zaległości 🙂 Jak Was znam to pewnie będzie czytania i czytania 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja po pracy to dziś zmęczona jestem , zresztą wygniotłam dziś maluszka, teraz należy się nam odpoczynek 🙂
pozdrawiam popołudniowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorowa pora 🙂
wlasnie szykuje kolacje wiec humorek dobry :laugh:

Chyba kinia_nh wspomniala jak jej Maluszek reaguje na tatusia i wlasnie chcialabym poruszyc ten watek 🙂
Jak wasze dzieciaczki zachowuja sie w kontakcie z tata? bo moj Marcel normalnie mnie nie oszczedza i oklada gdzie popadnie, brzuch mi skacze, a ja czasami z bolu nie moge ale jak tatus go glaszcze to odrazu synus jest spokojny jak aniolek... a dzis sie bardzo wzruszylam, bo jak sobie lezelismy to przytulil sie do nas tata i co ciekawe z drugiej strony brzusia i co Synek zrobil, delikatnie podplynal i przywital sie z tatusiem delikatnym pukcieciem dokladnie w policzek meza 🙂 cudowna sprawa

kinia_nh, bardzo fajny rydwan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia bardzo ładny wózeczek ,a jaki kolor wybrałaś ?

moja mała tez mnie nie oszczędza dzisiaj wpycha pytki nie mogę siedzieć w żadnej pozycji 😞 my po kolacji ale się objadłam bułeczka i kaszka manna 🙂

mój gin. już na dwóch ostatnich wizytach powiedział ze mała jest ułożona główką w dól i dzisiaj zaczynam w to wątpić 😲 bo pod prawa piersią tak mnie boli i mam taką gulajkę jakby to była jej główka , czuje coś bardzo twardego i nie mogę sie schylać ani siedzieć nic.... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis jest w aptece

anulab jak ja bym chciała by moj tak lustrzanke chwycił 🙂)

Ola jakoś nie umarłam z głodu ale mam ochote na frytki 🙂

Magdula w skrócie wszystko opisane jest jedzeniem 🙂


ale dzis sie nalatałam i mnie teraz strasznie boli jak sie polozyłam
i mam problem ze wstaniem nie lubie tego kurdee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie 🙂 Kamis mozesz kupic zwykly spirytus i dodawac troszke wody 🙂 salicylowy nie jest zalecany.
U mnie kilka kolezanek i siora przemywaly takim 95% chodzi o to ze ten 95% szybciej wysusza...no ale w zasadzie to one zakraplaly takim zakraplaczem. Ja bede raczej rozrabiac do 70% zeby byl lagodniejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab84 ja też właśnie po szkole rodzenia i u mnie też mówiła babeczka żeby nie dawać smoczka no chyba że ma mocny odruch ssania wtedy można podac żeby nie męczył tak maluszek 🙂

Dziś mieliśmy zajecia z nauki trzymania i karmienia piersia na rogalach i tym podobnych poduszkach.

mieliśmy też naukę drenażu piersi (masaż)jak jest zastój mleka w piersi.

Wiecie co po szkole pojechalliśmy do McDonald przesada zjadłam jedna bulke z kurczakiem i mam caly pełny brzuch 🙂 ale moj mąż to wogole przesadził 3 wciągna BigMacki 🙂 to dopiero spust :P

Znikam spać do jutra mamuski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuchatki 🙂
olamat ja kupiłam wszystkie kosmetyki z nivea: chusteczki nawilżające, pielęgnujący płyn do kapieli, łagodzący żel do mycia ciała i włosków, oliwkę i krem na odparzenia. A dodatkowo od lekarza dostałam sudocrem. Myślę, że to w zupełności wystarczy, choć ja też jestem z tych niedoświadczonych mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki.
Zbieram się właśnie na uczelnie, ale chciałam się przywitać 🙂
Mój syneczek strasznie dziś rozrabia...
Ja nie zapisałam się do szkoły rodzenia. Troszkę za późno zdecydowałam się na szpital i tam najbliższe wolne zajęcia zaczynają się w lutym. A ja coś czuję, że do marca nie dociągnę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Źle dziś spałam, ani na jednym boku ani na drugim, na plecach też nie 🥴 i skurcze mnie męczyły dość mocne 😲 ale teraz jest już ok
zaraz się szykuję na zakupy coś kupić na obiadek ,oczywiście lody i pomarańcze to podstawa moich zakupów dzisiejszych
aaa Ola ja wczoraj jadłam galaretki :P ale były pyszniutkie
Dobrze wiedzieć o tym smoczku ,fajnie że się z nami podzieliłaś inf. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Anulab 🙂
ja zaraz zmykam na pocztę, bo mojemu listonoszowi nie chce się wchodzic do mnie na 10 piętro (jest winda) i zostawia machnialnie awizo w skrzynce. Pomimo tego, że prawie cały dzień jestem w domu to i tak musze odbierac paczki i listy na poczcie. Żenada!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry poranne ptaszki 🙂

Ojjj źle spałam po tym McDonalds zgaga mnie mocna chwyciła ehhh półroku wytrzymałam bez tych świństw a wczoraj mnie pokusiło i mam za swoje :P

Znikam pod prysznic i lece do ksiegowej 🙂

olamat ja kupiłam całą serię z Baby Nivea jak coś to sama wykorzystam to nie użyje dla dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab84 napisał:
ola73 dokładnie tak samo czuję moją Dzidzię.
A teraz ma czkawkę :laugh:
My dzisiaj kupiliśmy lustrzankę 🤪 Tatuś już szaleje ze zdjęciami. Mówi, że jego córcia będzie non stop fotografowana :laugh:


anulka
to gratuluję zakupu i wiem cos o tym mój też zapewnia że mała będzie mieć tysiące fotek , teraz tylko kilka tyś na dobre obiektywy i może szalec :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...