Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

na papierach w tej klinice mam narazie napisane ze kwalifikacje do porodu silami natury,ale wiadomo cos moze pójsc nie tak i moze sie okazac ze cesarka i tam jest tak ze nawet przy cesarce mąż jest przy porodzie tzn za szybą i oglada cala operacje jak tam przecinaja i wyciągają dziecko i pierwsze co to daja ojcu do potrzymania dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
za ile się kończy ten dzień?? chciała bym zasnac i obudzic sie za miesiac ... bo jestem wykończona psychicznie i źle zaczyna sie dziać. moje gorsze ja dochodz do władzy i zaczynam być paskudna dla ludzi ... znikam musze sie odizolować i ogarnąć do weekendu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tą lampkę kupiłam w IKEA 🙂 ale nie pamietam ceny wejdz na stronę i zobacz - są rózne kształty i kolory - kwiatki, gwiazdki, slonce, ksiezyc 🙂

ta lampka jest nad łóżeczkiem dla dziecka słabo swieci ale widac w pokoju gdzie co lezy - swieci tak zeby dziecka nie rozbudzić, mam jeszce przy łóżku normalne nocne lampki mocne jak potrzeba mocniejszej.

25 energooszczedna zarowka, wiec za chwilke bedzie mocniej swiecic slaba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu Kasenn co Ty opowiadasz???!!!!! Jestem pewna że będziesz świetną Mamą, pełną pomysłów, pozytywnej energii. Pokazałaś nam tutaj na forum te cechy więc nie opowiadaj głupot!!! A jak za raz nie przestaniesz to się tam do Ciebie przejdę i naślę na Ciebie moją Tosię:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz jestem po wizycie,
podobno mam sladowe ilosci leukocytow w moczu co ma oznaczac pozostalosci po zapaleniu pecherza i niby jest to juz zaleczone i mam brac antybiotyk jeszcze tylko 3 a nie 5 dni... zobaczymy, a kaszel to niby rozpoczynajaca sie infekcja wirusowa i dal mi syrop, a reszta dolegliwosci to oczywiscie przez rosnaca macice 😆


moni27 mialam identyczna lampke z Ikei nad przewijakiem Livii, i daje ona wystarczajace swiatlo do przewijania w nocy i nie wybudza maluszka- polecam 🙂

Kasenn, co Ty za glupoty wypisujesz , nic tylko przez kolano przelozyc, nie jestes inkubatorem tylko najblizsza osoba tej malej istotki i bedziesz super mama! 🙂 kazda z nas gorsze dni i mase watpliwosci , nawet ja a to moje drugie dziecko, wiec glowa do gory smutasku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn a co Ty baby blues już teraz zaliczasz weź sie w garść bo nas tutaj na forum jest sporo i jak się zbierzemy i pojedziemy do Ciebie to będziesz biedna - ZOBACZYSZ !!!

June28 widzisz wszystko sie dobrze skończyło 🙂 super - ale nie pobiłaś lekarza jak Ciebie prosiłam z rana?

Widzicie wszystko się dobrze układa 🙂 teraz zobaczymy co mi lekarz powie o 18,30 jak bede na wizycie - tez myśle pozytwnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tą dwiazdkę z IKEA to odradzam ten plastik jest taki dziwny i daje jednak biale światło na ścianie - widziałąm na oczka w IKEA - nie rozchodzi się światło po całej gwazdce i ramienia jej nie swwieciły

Kwiatki są fajniejsze, albo słonce i ten ksiezyc co ja mam

No i super June28 widzisz przynajmniej dzis dr Ciebie rozbawił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...