Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dobrze ze ja mam już kolędę za sobą 😉 nie lubię .

ja na pewno będę sie starać o indywidualny , moj szwagier podobno juz nie może sie doczekać kiedy będzie chrzestnym , ale my jeszcze mu nic nie mówiliśmy -teściowa wygadała , zresztą moja mama tez bratowej -nic w tej rodzinie się nie uchowa w tajemnicy

cruella weszłabym do wanny ale jestem sama i trochę się boje bo mam problem wstać potem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Mamusie. Czy Wy też liczycie już ruchy dziecka? Lekarz kazał mi od dziś je zapisywać. Godzinę rano, godzinę popołudniu i godzinę wieczorem, z czego to mają być stałe godziny. Wynik mam pomnożyć przez 3 i jeżeli 2 dni z rzędu ilość ruchów jest mniejsza o 50% to mam od razu biec do szpitala, bo to może oznaczać, ze Mała owinęła się pępowiną. Wszystko ok, ale to siedzenie godzinę i liczenie strasznie mnie dziś rano znudziło :laugh:
Ola73 kobito bierz się w garść, bo jak tupnę nogą! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ubrałam sie na cebulke i szykuje sie do wyjscia do sklepu na ten mroz ;/

anulab84 ja chyba nie bede liczyc ruchów, bo mojej małej ostatnio godz aktywnosci sie przesuwaja i czasami juz nie wiem o ktorej bedzie szalec - a wlasnie zaliczyłam trojkatny brzuch cala sie wypiela do przodu ze po bokach nie mialam ani cm brzucha no szok az moj maz mowi ze to bedzie akrobatka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia ja też byłam negatywnie do tego nastawiona, ale lekarz przekonał mnie, że nawet jeśli godziny aktywności są różne to i tak nie powinny spadać o 50%. Stąd liczenie w 3 różnych godzinach. Poza tym mój lekarz tego wymaga, muszę mu przedstawić całą tabelkę za tydzień na wizycie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z sklepu, niech ja tylko dorwe tego co zamawiał taka zime masakrycznie jest zimno - twarz mi zamarzła, rekawiczki nie pomogły - w d... jeża jak chce lato.

Ola trzymam za Ciebie kciuki jak tylko wrocisz odrazu zasiadaj do kompa i pisz co Ci powiedziała, ta położna bo sie martwimy o Ciebie

Ide rosół gotować na rozgrzewke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
wlasnie nadrobilam 11 stron...

Ola rowiez trzymam kciuki i czekam na dobre wiesci, co z ta Twoja piersia.

Angel, fajnie ze sie pojawilas bo juz sie zamartwialysmy, poza tym masz sliczne zdjecia i wreszcie widac brzusio 🙂

a u mnie calkiem, calkiem ale zaobserwowalam u siebie jakies zmiany, np zmalal mi apetyt, zaczynam dzikie porzadki i Mlody wierci sie jakos inaczej, jakby sie do wyjscia dobijal wiec boje sie ze moze glowke wstawia 🤪 , ale to jeszcze za wczesnie!

milego dnia
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i pierożki zrobione 🙂 Co prawda zanim je zjem to trochę minie, bo z obiadkiem czekam na Męża czyli gdzieś do 19,20 ale to nic:P Zrobiłam jeszcze pyyyszne babeczki 🙂 Dzisiaj czeka mnie WIELKA WYŻERKA 🤪 :laugh:

Wiecie co jak tak Was czytam to od razu mi lepiej, myślałam że tylko ja taka ciągle zmęczona jak na początku ciąży a tu proszę, chyba wszystkie:P

Ja też nie liczę ruchów, lekarka nic mi nie mówiła na ten temat.

Mam nadzieję że u Oli wszystko w porządku, nie mogę się doczekać aż napisze co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mam masakra zgagee uuuuuuuuu ostroo

Aniołku ja mam u siebie nasza szkołe istnień czyli Marcówki


JUne a wypycha ci sie w stożek 🙂) ja mam co chwile takie kaształty że uu a i cos mnie kuje 3cm poniżej sptotu słonecznego...
a mam pytanie wy prałyscie wszystko z łożeczka??te boczki tez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😉

Ola trzymamy kciuki , wszystko będzie dobrze
Ja sie nie zarejestrowałam dziś na wizyte i dopiero w czwartek lub następny poniedziałek będę mieć 😞 tyle czekania a martwię się z malą wszystko ok bo czkawki ma strasznie często i długo 🥴
A pozatym to straszne dołki mam ostatnio , czuję się tak ciężko że mam już dość! Jak hipopotamica 🥴
Też cały czas senna jestem i co najważniejsze to brakuje mi strasznie powietrza tchu,duszności mam straszne ino bym wietrzyła bo wtedy dobrze :P a mąż myśli że ze mną jest coś nie teges bo na dworze strasznie zimno 🙂 aaa i skóra mnie swędzi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 ja wszsytsko prałam ochraniacze do łóżeczka też jakieś falbanki no wszystko nawet wkłądy do pościeli też prałam schły 2 dni ale wiem, że są czyste 🙂

kinia_nh zbuntuj sie nie sluchaj sie meza :P bo co zaraz nie bedziesz miala siły a roboty jest przy tym wszystkim sporo, pranie, prasowanie - ja wszsytko poukłądałam w worki i szczelnie zamknełam i do szafy wrzuciłam.

No chyba, że Twoj maz chce wszystko za Ciebie zrobic jak bedziesz juz w szpitalu 🙂

Faceci zawsze maja czas 🙂

Ja nawet za Pity juz sie biore i rozliczam mojego meza bo ja jemu prowadze ksiegowosc - nie mam zamiaru sobie na pozniej zostawiac wszystko pozniej chce tylko sie cieszyc macierzynstwem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezuuu Kasenn ale mnie pocieszyłaś, mi też się robi ciasno w biodrach:P:P

Montusia może masz rację, ale jak ja mu mówię że nie wiadomo kiedy pójdę rodzić i trzeba to zrobić wcześniej, to on na to że przecież też umie prać i chce się na coś przydać:P Jak ja mam mu odmówić:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co działa na mezów.



AAAAAAAAAAAAA boliiiiiii (szycho sie zgiac złapać pod brzuch ) i jak podleci warknąć ze nic ci nie jest dasz sobie rade bo juz przechodzi i jak bedzie odchodzic to jeszcze raz ... i zaczac udawac oddech ze szkoły rodzenia he he mówie wam ... zrobił wszystko tylko kurde u mnie to nie bylo udawane tylko na prawde.. 🙂
ale efekt jest..

a ja jakos sie mieszcze i raczej brzuch juz nie bedzie wiekszy a jak nawet to on przy spodniach nie przeszkadza.. tylko ciezko sie zakłada na leginsy ale jednak zachowałam moje 36 🙂)

właśnie Piotr chwali mnie że dobrze gotuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...