Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no tak teraz to robi się już gorąca linia telefoniczna miedzy nami:laugh: no muszą być pod telefonem nie da rady ,mój też czasem nie może odebrać bo zajęty robotą , ale w razie czego oddzwania , kiedyś nie dbał o to aby mieć załadowany tel. impulsami a teraz ma 😉 przeważnie ja dzwonie po kilka razy albo więcej dziennie bo mam do niego za darmo i staram sie tez nie wychodzić z domu nawet z psem bez tel.

macie dziewczynki pozdrowienia od june
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
montusia ale masz fajnie męża za ściana cały dzień , anula tez ma blisko męża bo piętro niżej, moj jest dla mnie dyspozycyjny ale niestety godzinę drogi od domu 😞 w ferie zimowe robi sobie kilka dni wolnego chce pojechać z Eliza na narty na jednodniowe wypady , ja się nie wybieram z nimi absolutnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mam tez dzwoni do mnie codziennie bo tez ma za darmo, albo jej sygnał puszczam i oddzwania ,wiem na pewno z ejak pojadę do szpitala to zadzwonimy do rodziców dopiero po wszystkim , bo tak to moja mama będzie się denerwować i dzwonić co 5 minut do mnie co mnie będzie na pewno wkurzać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem tak umówiona z moją mamą ze damy jej znać ze jestesmy w szpitalu bo sie zgłosiła na ochotnika wysprzatania nam całego mieszkania - umycie okien, odkurzenie no i wymycie 2 łazienek. Więc dla nas to jest na rękę zwłaszcza dla mojego męża bo nei będzie musiał sprzatać hihihi

Ja to dobrze mam bo ja cały czas leże sobie w łóżku a laptop mam na specjalnej poduszko-podkładce i mam go przy sobie i zmieniam tylko pozycie 🙂

Moja Nadia tyłek wystawiłą znowu mam trójkątny brzuch 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
poczytałam i udało się ,doszłam do końca ,ale nie powiem ,zajęło mi duuużżżżo czasu.Siedzę na sofce , komp na nogach 🙂
Ostatnio popołudniami to już wymiękam, brak sił 😞,dziś dostałam zadyszkę po zrobieniu obiadu,tego jeszcze nie miałam.
A pranie jedno wyschło i czeka na prasowanie i pierze się kolejne,tylko ja nie mam siły machać żelaskiem 😞
Co do autka, ja też jeszcze jeżdżę służbowym ,choć już rodzina pyta jak długo zamierzam to robić, na razie wsiadam i jadę. Pierścionek zaręczynowy też już odłożyłam 🙂 ,bo owszem wsadzę go na palec ale po 8 godzinach pracy mogłabym go już nie ściągnąć, lepiej nie kusić losu 🙂
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak tam wieczorek dziewczynki? ja sobie poleżałam i zaraz z powrotem wskakuje do wyrka .

dziewczyny mam prośbę jak będziecie rozliczać swoje podatki i jeżeli nie jest to dla was wielki problem i nie wiecie gdzie przekazać 1% swojego podatku to proszę przekażcie je na konto córci mojego kuzyna :

Prosimy o pomoc w leczeniu i rehabilitacji naszej córeczki Laury Schewe. Możesz nam pomóc odliczając 1% podatku i przekazując na konto fundacji:


Fundacja Dzieciom
„Zdążyć z Pomocą”
01-685 Warszawa ul. Łomiańska 5
KRS 0000037904
Aby pieniądze wpłynęły na konto dziecka, podatnik w składanym przez siebie zeznaniu podatkowym powinien wpisać Laura Schewe w rubryce nr 128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jak minal weekend??

u mnie dosyc szybko. Troche na zakupach i na dobrym jedzonku 🙂

Juz sie nie moge doczekac jutrzejszej wizyty na USG 🤪 , ciekawe co tam u mojego bąbla slychac? Ostatni raz widzialam go 3,5 miesiaca temu. Wtedy tez dowiedzialam sie ze to chlopiec, coraz bardziej zaczynam sie bac ze teraz okaze sie inaczej 😲

Oby nic sie nie zmienilo bo cyba bym tam urodzila a zaraz po tym dostala zawalu.

Buziolki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
jednak udalo mi sie dzisiaj do Was zajrzec 🙂 mialam do poludnia problemy z zalogowaniem sie na brzuszku 😠 a pozniej zajelam sie domkiem i tak mi zlecialo.
Od Oli wiem ze poko co wszystkie marcowki sa zapakowane i oby tak do konca miesiaca zostalo 😉
A ja juz sama nie wiem czy ten brzuch mi opadl czy nie , ale dzis na bieliznie zastal mnie niezly ”slimak” 😉 wiec moze to ten czop?

ok zmykam cos wszamac i do lozeczka 🙂
sciskam mocno 😘

ps. widzialam na lutowkach zdjecia Olafa, jaki on wlochaty! sliczny chlopczyk 🙂
Poza tym te opisy pod suwaczkami niektorych lutowek - ”termin minal” wygladaja przerazajaco...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella, ale Ty skromna jestes, nawet chwalic sie nie potrafisz 😉 a jaka marka, kolor, foty ? 😉 Teraz to juz chyba masz wszystko pozalatwiane i spokojnie moszesz na Amelke czekac 🙂 Mi do pelni szczescie potrzebny jest koniec remontu , na szczescie juz jest blizej niz dalej i mam nadzieje ze za max 2 tyg maz juz skonczy.

papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki 🙂 Skończyłam dziś szkołę rodzenia, nawet dyplom dostałam hi hi :laugh: Poza tym lekarz powiedział, że mam się nie martwić tym cholesterolem 🙂
Tylko straszna chrypka mnie dopadła 🤢 Ledwo mówię.
Cruella bądź nieskromna, chwal się, chwal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane moje wszystko można o mnie powiedzieć tylko nie to że jestem skromna hihihi, po prostu musiałam Adrianowi kolacje zrobić. Już się chwalę.
Samochodzik jest boski, oczywiście jak przystało na kobietę zacznę od koloru, jest to srebrny metalic ale tak delikatnie wpada w błękit, marka Renault Clio po nie to najnowsze ale wcześniejsze już po liftingu 🙂 zdjęć nie mam bo finalizacja dopiero jutro 🙂. 5 drzwi, silnik 1,5 diesel DCI, full wyposażony, tzn elektryka klima etc. szukaliśmy takiego albo Toyote Yaris.
Szukaliśmy cały weekend a okazało się że ejst taki na miejscu, pracownik moje go brata miała do sprzedania 🙂
Teraz już będę mogła jeździć moją lagunką bo w sumie auto było Andrzejowi ale mniejsze bo Lagune mamy kombii, zmieniliśmy ze względu na wózek bo do poprzedniego się nie mieścił hihihi.
June nie martw się remont zaraz skończysz a potem będziesz się delektować widokiem 🙂
Anulab gratuluję zakończenia szkoły, teraz jeszcze tylko najważniejszy egzamin hihihi, ale zdasz na 6 z plusem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsze że będę miała jak wydostać się do świata żywych hihi.
Mieszkamy 25 km od Krakowa i komunikacją miejską jest ciężko, a tu zaraz z dzieckiem trzeba do lekarza to z jednym to z drugim, do jakiejś cioci jednej i drugiej na kawę a teraz co?? nawet zakupy są problemem i trzeba planować na cały tydzień 🙂
Ja też zmykam do spania.
Miłej nocki brzuszki i mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was cieplutko po tygodzniu 🙂 Przyznam sie szczerze, że nawet nie będę starała się nadrabiac zaległości w czytaniu.
Jestem już w domu. Niestety potwierdził sie torbiel u mojej Zuzulki i co najgorsze ma tendencje do wzrostu. Najprawdopodobniej będzie usuwany jeszce jak Zuza będzie u mnie w brzuchu. Zobaczymy w czwartek mam konsultacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niewierze jeszcze śpicie?

rozumiem cruella odsypia poszukiwania autka -gratulacje za udany zakup 🙂 Anula odsypia zakończanie szkoły rodzenia i tuli do siebie dyplom :laugh: Anula -na gardełko napar z rumianku i wdychaj tylko się nie oparz i zakaz mówienia -pisanie jak najbardziej wskazane na forum 😉

a gdzie reszta?

moje nocki ostatnio są męczące na prawy boku nie daje rady dłużnej niż 5-10 minut tak mnie żebra bolą , bo mała siedzi właśnie tam , mam wrażenie jakbym miała obite zebra a nawet złamane 🤔 no i biegam na siusiu co 2 godz. makabra 😞

ja musiałam wstać i wyjść z psem może dlatego pierwsza się melduję, no czekam tu na was ................ 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...