Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola73 doskonale wiem jak to jest. Wszystko sobie juz wytłumaczyłam i jestem dobrej mysli. Najważniejsze, że jestem już w domu,bo szpital działa tak depresyjne.
Dzięki za szybkie streszczenie informacji najważnijszych, czyli czy nasza lista zaczęłą odliczanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje sie po koszmarnej nie przespanej nocy 😞 budziłam się co chwilę i miałam jakieś stany lękowe, nie mogłam oddychać, dusiłam sie i normalnie wam powiem, ze się bałam nie wiem czego tak poprostu 😞

Mąż mnie trzymał i uspakajał 😞

olamat nareszcie jesteś w domu i z nami wiesz jak ja się martwiłąm o Was, cały czas myślałam o Twojej malutkiej 🙂

Musisz komuś dac telefon zeby był z Tobą kontakt mamy też na nk szkołę więc się dopisuj do niej zaraz 🙂
Chętnie bym wzieła Twój tel ale ja od czwartu już ląduje w szpitalu i też raczej będe tylko na tel tutaj z dziewczynami a dokładnie z Kinią 🙂

http://nasza-klasa.pl/school/196789/119
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia ja juz jestem na nk 🙂 Ale masz rację muszę się wymienic nr tel. tak na przyszłosc, bo nigdy nic nie wiadomo 🙂

Dzięki za miłe slowa. Powiem Wam, że szczerzse, że już od pierwszych chwil jak jestem w domu humor mi sie poprawił. To jest niesamowite. Poprzeglądałam sobie ciuszki dla małej, moge popatrzec sobie na wózeczek i łóżeczko i od razu cieplej się na sercu robi.
A jak się wyspałam, marzenie. Jedyny plus szpitala: codziennie miałam robione ktg i cieszyłam się na to jak male dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂 Współczuję tym, którzy nie mogli spać w nocy. Ja wręcz odwrotnie, chciało mi się strasznie siusiu a nie mogłam się dobudzić :laugh:
Chrypka nie ustępuje. Kurcze, nie mogę teraz rodzić, bo nawet krzyczeć bym nie umiała :laugh:
olamat masz ode mnie oklaska za super pozytywne podejście do sytuacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pojechaliśmy tam z mężem po ślubie. Mieliśmy lecieć na prawdziwą tropikalną wyspę, ale szybko okazało się, że jestem w ciąży i nie chciałam ryzykować 🙂 A taka namiastka tropików w ogromnej kopule jest świetnym pomysłem 🙂
Zmykam do garów 😉 Dziś robię sałatkę ziemniaczaną, a po drodze chyba porwę z piekarni jakiegoś pączusia 🤪
Potem się dziwię, skąd ten cholesterol ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja jest już dawno główka w dól , ale z tego co widze po brzuszku to ona strasznie dziwnie jest wygięta bo dupcie ma z prawej strony a plecki z lewej czyli jakby prawie w poprzek leżała, olamat może twoja ma jeszcze czas zdąży się obrócić 🙂 albo porozmawiaj z nią poważnie może to coś da 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja już też jest głową w dół jak byłam 1,5 tyg temu na usg to pupke miała z prawej strony a cała zaczynała się z lewej strony - ja nie wiem jak te nasze dzieciaczki się tak kręcą w tych naszych brzuszkach 🙂

Olamta jesteś na nk - kurcze to ja jednak nie zabardzo łapie jeszcze kto jest kto :P

anulab przestan mówić o pączkach ostatnio skusiłąm się przez Ciebie na 2 - 2 pączki zjadłam masakra hihi ale jak mi dobrze było po nich :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tu zbliża się tłusty czwartek , ja wczoraj kupiłam takie małe na wagę parzone -takie ma zachcianki mój ciężarny mąż :laugh: Montusia to moja ma podobne ułożenie nie mogę sobie wyobrazić w realu jak ona tam siedzi? a olamat to Małgosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki 🙂
Hihi, jeszcze miesiąc i nikt nas już tak nie będzie nazywać, z jednej strony trochę żal...
Przeczytałam zaległości, objadłam się od rana jak jakiś żarłok, ale tak mi smakowało, że hoho 😉
Spałam dobrze, tylko 1 wycieczka na siusiu :P
Pogoda u nas mroźna, ale słonko tak pięknie świeci, że aż chce się żyć 🙂 Zaraz idę włączyć pranko 🙂

Olamat super, że jestes tutaj spowrotem. Trzymam kciuki za Ciebie i Twoją Malutką. 😘
Cruella gratuluję zakupu furki 😆
Montusia szlag by mnie trafił (dot.Twojego autka). Cholera ja moją Fiestę zostawiam pod blokiem, bo mamy wykupiony w hali podziemnej garażowej tylko 1 miejsce i parkuje tam Arti ze względu na wyższą wartość auta, więc w każdej chwili może mnie spotkac to samo 😞 Jak czasem z okna obserwuję jak ludzie parkują to też mi słabo. Często też idę tylko zobaczyć, czy wszystko jest ok, bo włamanie też już miałam, gdy autko jeszcze roku nie miało, więc wiem jaki to ból... A już to co przeczytałam o parkingu nauczycielskim to się w głowie nie mieści 😞

Wczoraj w szkole rodzenia mieliśmy o pielęgnacji i "obsłudze" noworodka i każdy po kolei musiał podnosić lalkę, kobiety przystawiały do piersi, obracaliśmy na brzuszek, na boczek - wiecie jaki był ubaw :laugh: Panie zestresowane były, ale Panowie to już w ogóle :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w czwartek już nie jem ani pączków, ani faworków... bo wcinam to już od soboty i jeszcze dziś też sobie pofolguję, ale jutro już koniec. Nie dam rady więcej :laugh:

Anulabku - zazdroszczę zakończenia szkoły. My mamy jeszcze 3 poniedziałkowe spotkania... ciekawe czy ukończę? 😉
I zdrowiej nam kobieto 😘

Ja mam jutro o 13.00 wizytę u gina i wreszcie dowiem się jak jest ułożony mój maluch i ile urósł przez miesiąc. Dziś miałam symetrycznie zaraz pod piersiami mega górę - tłumaczę sobie, że to pewnie dupka 😁 Jutro się okaże. Za to aktywne dziecko jest cały czas - non stop się rusza i brzuchol mi faluje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka nic nie przypominaj mi o autku już nawet nie ide dzis do niego mąz go gdzies na inny parking przestawił.

ja tam sie właśnie ciesze bo mama mi przywiezie dzis faworki - wlasnie dzwoniła, ze zrobi dzis mi troche bo jak w czwartek juz bede w szpitalu to chyba nie zabardzo 😁

Wiec juz czekam a juz jestem glodna hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też miałam mega apetyt na faworki, ale już powoli się przejadam 🙂 Jednak pamiętam jak się rzuciłam na pierwszego - niebo w gebie :laugh:

Jej, Montuś, fakt, Ty w czw. jedziesz do szpitala... ale nie jest pewne,że już Cię nie wypuszczą i będą wywoływać? To mają być konsultacje i badania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOOOOBRYYYYY 🙂)


OLAMAT CZEŚĆ KOCHANA DOBRZE CIĘ WIDZIEC NA FORUM 🙂

OLCIA JA OD RANKA NIE SPIE ALE LATAM JUZ I ZAŁATWIAM PIERDOŁKI 🙂


ANULAB GRATULACJE Z OTRZYMANIA CENZURKI 😉

JA SIĘ WYSPAŁAM I OBUDZIŁAM SIĘ STRASZNIE GŁODNA ALE NIE MOGŁAM ZJEŚC BO MUSIAŁAM LECIEC NA POBRANIE KRWI I ODDAĆ SIUSIU .. JAK BEDZIE MI SIE CHCIAŁO TO POJDE DZIS PO ODBIÓR WYNIKÓW ALBO JUTRO RANO PODSKOCZE SOBIE. WRACAJAC ZROBIŁAM ZAKUPY I SZŁAM Z DWIEMA OGROMNYMI SIATAMI ... KUPIŁAM SOBIE BUŁECZKI I JOGURCIKI I MIESIO NA OBIAD I ZOBACZYŁAM ŻE OSIEDLOWY SKLEP Z ODZIEŻA I ARTYKUŁAMI DLA DZIDZIÓW MAŁYCH JEST LIKWIDOWANY I 50 % RABATU OD JUTRAA 🙂 ALE NAKUPUJE CIUSZKÓW I WSZYSTKIEGO


A I MUSZE SIE POCHWALIC PO RAZ PIERWSZY W ŻYCIU BEZ PROBLEMU POBRANO MI KREW SŁYSZAŁAM JAK TYLKO LECI DO POJEMNIKÓW NIC NIE CZUŁAMMM 🙂 I NIE ZROBIŁO MI SIE SŁABO JAK ZAWSZE 🙂)

DOSTAŁAM WRESZCIE MOJE BATERIE DO ŁAZIENEK I JUTRO BEDA MONTOWANE RAZEM Z SZAFKAMI I WOGOLEEE 🙂)I W PIATEK BEDZIE WIELKIE SPRZATANIE PO REMONTOWE ŁAZIENEK I PRZECHODZIMY DO MALOWANIAAAAAA 🙂))) ALE SIĘ CIESZE FAJNY TEN PONIEDZIAŁEK 🙂) JAK CAŁY TAKI TYDZIEŃ BEDZIE TO BEDZIE REWELACJA 🙂)

OKI IDE JESZCZE ZJESC Z JEDNA BUŁECZKE Z SERKIEM I DZEMEM TRUSKAWKOWYM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn, z serkiem i dżemem?? Hmm... nigdy nie próbowałam takiego połaczenia. Jem albo ser, albo dżem 🤪
Fajowo, że wszystko się układa po Twojej myśli. Oby tak dalej to mamusia będzie Tymka ładować pozytywną energią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...