Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anula, wszystkiego najlepszego dla rodziców 🙂

Jej, Moni, jak Ci zazdroszczę tej pogody...

Ehh, spoko luz. Dziecko jest tak porządnie ukryte w naszych brzuszkach, ze komputer czy telewizor nie mają na nie szkodliwego działania. Jedynie nasza pozycja i brak ruchu może wpływać na nas, mamuśki i na nasz kręgosłup. Po 40 min przy komputerze należy wstać i pochodzić z 10 minut... i znowu można siedzieć. Grunt to zmiana pozycji co jakiś czas. No i każą dużo pić i nawadniać organizm, pobudzać krążenie.

Paulinka, ja też mam 20kg na plusie, ehhh, juz nawet ciutek więcej, ale wczoraj uwierzyłam, że to tylkko chwilowo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś w onet.pl piszą jak przyspieszyc poród:

http://dziecko.onet.pl/41530,5,8,kiedy_maluch_sie_spoznia__a_mama_traci_cierpliwosc,artykul.html

Paulinka maluchy i tak pojawią sie wtedy, kiedy będą chcialy. Trzeba z nimi rozmawiac. Powiedz Zuzi, że zapraszasz ja na TĄ strone brzucha np 6 marca 🙂 Podobno to pomaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat ja jej wczoraj mówiłam że jak nie wyjdzie w przyszłym tygodniu to nie dostanie batonika ja zjem i sie nie podzielę ale ona i tak wie że co ja zjem to i ona dostanie 🙂zaraz zobaczę co napisali na onecie 🙂ale do 4 musze dochodzić bo bede miała usg i chce wiedziec ile bedzie ważyła 🙂na co sie psychicznie przygotować 🙂 czy na duże dziecko czy a mniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
ja nadal z brzuszkiem chociaz Marcel stuka od rana w szyjke niemilosiernie 🙂 ale ja sie do porodu nie szykuje jeszcze, mam nadzieje ze On tez nie bo znowu sie u nas zimowo zrobilo i wszystko zasypane az z domu nie chce sie wychodzic a co dopiero rodzic 😉

Anulab ja tez jakas zakwaszona jestem 😉 nawet lopatki mnie tak dziwnie bola.
A jak u was z zatrzymywaniem wody?, bo u mnie tragedia 😞 wieczorem to chodzic nie moge i juz zapomnialam ja wygladaja moje kostki bo wsztstko mam tak spuchniete 😞

Paulinka skoro masz az 3 opcje daty porodu to moze Zuzia akurat w jakas trafi 🙂
ja to bym chciala albo 3 albo 10 marca, zobaczymy czy sie uda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Każda z Nas chciałaby już miec za sobą poród i tulić maluszka :laugh: A zobaczycie jeszcze zatęsknimy za ciszą i spokojem! I za wyspaniem się :P Mi zostało do terminu 7 dni i mam nadzieję że po 3.03 już będę z Wami pisać jako mama a nie brzuszek :laugh: Ale moja szwagierka urodziła 10 dni po terminie, więc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola no właśnie, skurczy były i nie ma. Tylko samo twardnienie zostało 😞
june ja też jestem opuchnięta, wszystkie buty mam za małe :laugh: Nawet zegarek na rękę nie wchodzi...
Mój tata jak się dowiedział o mojej ciązy od razu stawiał na 25 lutego. Chce zostać dziadkiem w ten sam dzień, w którym został mężem 🙂 Zobaczymy czy trafił z datą :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinka a Ty będziesz rodzic w Polsce? Bo NFZ oplaca nasz poród szpitalowi i w "cenie" zakontraktowane jest zzo. I nie ma mowy o tym, aby szpital chciał czy nie chcial Ci go dac. Musi Ci dac, jeśli tylko wyrazisz taką chec, ma za to zapłacone!!

June mnie jedynie delikatnie opuchły palce, bo pierścionków nie mogę nosci, a tak to jakos sie trzymam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc ja tylko przywitac i dalej bede gnic w łózku z papierkami rachunkami itd ... musze ogarnac przed porodem wszystko a o 15 kolezanki wpadaja...


ale mam zajebiste budyniowe filary w mieszkaniu w poniedziałek porobie zdj i wam pokaze 🙂

a teraz spadam:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...