Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paulinka ja na dzień dzisiejszy to nie wiem ile przytyłam ale ostatnio jak byłam ważona to 15,5kg. Kurcze ale jak zaczęłam oglądać zdjęcia sprzed ciąży to naprawdę się załamałam 😞 Tak wszyscy mówią że w ogóle nie przytyłam, KŁAMCY 😁 😁 Przecież widać ze grubas ze mnie:P Dobra ale kończmy temat wagi bo to dobijające. Chciałam tylko podzielić się chwilą załamania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak bym chciała abyście już miały te swoje maluszki przy sobie , moja sobie podjadła a teraz leży i stęka w łóżeczko :laugh: nie chce jej nosić i przyzwyczajać do rąk 🙂 bo potem będzie ciężki problem 😉

u nas pogoda okropna kiedy ja wyjdę z mała pierwszy raz na spacer? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june ja sie czuje ni jak.. takk ze mały mało co daje znaki meczy mnie cos alla zgaga :0

pozatym kuje mnie pod biustem i mały jest bardzo nisko moe piesc połozyc na górna czesc brzucha i jest pusto.. brak tak naprawde skurczy aaa i kapci 🙂 bo nie mam 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulabek pisała że mała ma żółtaczke, czyli pewnie dłużej będzie w szpitalu, a dobra wiadomość to taka, że ma wreszcie pokarm! I wszystkich pozdrawia i tęskni. A tu wysłała nową fotke Martynki 🙂 [img size=360]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/dzidziu___na_forum.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martynka śliczna 🙂
Olu ja dziś mimo tego że u nas na przemian słońce i śnieg poszłyśmy na spacer zeszło nam 1,5 godz bo byłyśmy w dwóch sklepach. Amelia się hartuje jak june powiedziała, nie ma na co czekać 🙂
Dziś to był nasz pierwszy spacer a nie siedzenie na tarasie 🙂
Teraz śpi więc chyba się udał 🙂
Polecam 🙂
Co do wagi, u mnie teraz spada wolniej ale już mam 6 z przodu brzucha prawie w ogóle więc jest super. W spodniach chodzę ciążowych tych z początku ciąży w inne jeszcze nie wchodzę ale co się dziwić jak ja przed ciążą ważyłam 56 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...