Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

sms od Asi:
Dostaje kroplówkę z oxy, skurcze mam już chyba co 2 minuty, ale dalej brak rozwarcia. Boli jak cholera."

No to będziemy miały dziś Paulinkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kamis ja na samą myśl płaczę a co dopiero jak ja zobaczę. Nawet teraz łzy cisna mi sie do oczu 🙂 Beksa ze mnie 🙂

Dzięki za wsparcie Magdulka 🙂

Kasenn bo ten podgrzewacz ma tez funkcje sterylizatora, prawda?

Asia trzymamy kciuki za Was 🙂 Bądź dzielna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn - każda z nas by chciała już przytulić swoje maleństwo 🙂 🙂 🙂 ale głowa do góry , już nam dużo nie zostało a Tobie tym bardziej,bo jesteś już po terminie więc w każdej chwili możesz zacząć rodzić 🙂
Asia - powodzenia, nim się obejrzysz a będziesz mieć bąbelka przy sobie 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kobitki 🙂

Melduje sie dzis pozniej gdyz nianczylam swojego chrzesniaka od samego rana... troche mnie wymeczyl pytaniami w sensie "dlaczego, dlaczego??"

GRATULACJE dla nowych mamusiek!!!

Asiula dasz rade!! trzymamy kciuki!!

Pogoda na wybrzezu troche do kitu...Niby cieplutko ale brak slonca...spac sie tylko chce...a i dola mam malego przez meza egoiste...mam go w nosie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łeeeee, Asia mnie opusciła... Niby cały czas nic, a tu 2 dni i juz w szpitalu. Kochana, trzymamy kciuki i ślemy dużo, dużo sił 😘
Ehhh... Ja za to pewnie nigdy nie urodzę 😞 😞
Asia wkrótce bedzie mieć swojego bąbla, a ja???? 😞
Dziś zero bóli, zero skurczy, Mały dokazuje w brzuchu. Nawet sikam rzadko i śluz już tez nie wycieka. Wszystko się uspokoiło. Nawet sobie zrobiłam herbatę z liści malin...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn, Ty akurat rozumiesz o co mi chodzi 😘
A najgorsze, że niewinni ludzie ode mnie obrywają. Zołza się robię. Ochrzaniłam dziś brata i mamę za telefony...
A oni się tylko martwią 😞
W ogóle jakoś mi niedobrze. Za duzo zjadłam rodzynek i mnie teraz mdli, blee...

Idę trochę posprzątać i wymyślić coś na obiad.
Do później Brzuszki i Mamuśki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia tak po cichutku jak ja, nic nam nie dolegało i od razu nas wzięło 🙂

A w ogóle dzisiaj moja Amelia płacząc uroniła pierwszą łzę, Boże muszę to sobie zapisać, normalnie z oczka poleciała jej łezka.

Teraz się werandujemy, śpi na polku już długo a super bo mamy 16 stopni na plusie. Problem jak tu ubrać takie maleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zadzwoniłam do pani doktor i jak coś mam dawać jej znać codziennie co i jak . i powiedziała że jak coś to wtorek rano mnie przemyci tylko ,że mam być rano tylko potem bedzie ten pacan ale powiedziała tyle ,że nastepnym razem mam mu powiedziec,że napisze na niego skarge do dyrekcji i mam rzucic hasło typu " bo jak wiem jest ich już bardzo duzo"

i oczywiście powiedziałam jej że ja obrazał i inych lekarzy
a przy tatusia udawał świetego

no i jak nie urodzw w weekend to w poniedziałek do niej do gabinetu a we wtorek zrobimy akcje porodowa.. wiec no coś już wiem lepszego 🙂 a i dede robić rosołek dziś mężowi bo własnie kupuje miesko i włoszczyzne 🙂 choć ja bym zjadła grochówke wojskowa taka gęsta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn jak taki doktor może pracować. Miejmy nadzieję, że nie będziesz miała już z nim styczności, ale jeśli już to bądź bezwzględna jak powiedziała Twoja pani dr!!!!

Czyli we wtorek najpóźniej będziesz miała swojego uparciucha przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki szczerze zycze wam wszystkim zebyscie mialy juz to za soba, jak juz zobaczycie swoje dzieci bedziecie plakac z radosci...u mnie tak bylo, moja niunka lezala w inkubatorze i nie mogla byc ze mna przez 3 dni, podczas porodu mialam 39 stopni goraczki i musieli mi dac antybiotyk dlatego ja zabrali, jak chodzilam do niej na karmienie i patrzylam na nia to plakalam ze wzruszenia, szczescia i bolu... ale przezylam i jestem szczesliwa jak nigdy!!!! powodzenia kobietki, napewno zaraz bedziecie rodzic....
ja w czwartek rano sex , wieczorem mycie podlog na kolanach calego domu i jeszcze maz przewiozl mnie szybko autkiem ze sklepu do domu hehehe, o 3 rano w piatek odeszly wody!!!!!!!
Jeszcze raz powodzenia kochane !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 Ja dziś wróciłam do domku 🙂 Malutka zdrowa, ja obolała... Gratulacje dla reszty dziewczyn które już urodziły i powodzenia dla tych co są jeszcze w dwupaku 🙂 dodaje zdjęcie młodej tuz po porodzie 🙂 I lece się trochę przespać zanim Emila się obudzi 😉 [img size=450]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1107_17_03_10.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...