Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To dobrze kiniu ze wszystko jest wporzadku. A na zoltaczke to dawaj malemu przegotowana wode z odrobina glukozy w butelce. Glukoza mu wyplucze zoltaczke 🙂

My sie niestety meczymy z marudzeniem malego 😞 ciagle placze i marudzi, mam tylko nadzieje ze kolki dzisiaj nie bedzie mial, bo trzeciej nocy nieprzespanej nie wytrzymam.

Buziaczki dziewczynki.:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj tak kinia mysle i to bardzo ale ty wiesz tydzień szybciej niz ja urodziłas wiec jeszcze z tydzien i bedziesz mogła moze.. a ja ehhh

moj maż przyszedł jak zbawienie w kolejnej chwili kryzysu.. tak małemu zaczoł masować brzuch ,że i kupka poszła i salwa piardków.. teraz sie najadł i o 19 poszedł spać ja sie zastanawiam czy tez tego nie zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam my dzisiaj pierwsze 😲Maja ostatnio daje pospac do 8.30 😉od wczoraj dajemy jej bebilon ar p/ulewaniu i jest ok.a obżarciuch z niej wielki 120ml. to dla niej mało i pytanko do mam ktore karmia butla ile wasze pociechy jędza i ile razy dziennie? bo zalecaja 6-7 x dziennie po 120m . ale Mai to mało a jeszcze cycka dostaje , nie chce aby byla głoda ani przejedzona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

U nas noc minęła tak jak zwykle czyli pobudka co 2 godziny na jedzonko. Cruella kąpiel na brzuszku sprawiła tyle przyjemności Zuzi, że po niej usnęła jak aniołek 🙂 Fenx 🙂

Mam chyba zapalenie piersi, mam gorączkę 37,7 i mam zaczerwienioną lewą pierś. Boli niesamowicie. Wyczytałam w internecie, że trzeba karmic spod pachy. Mam nadzieję, że mi to minie i nieskończy się gorzej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
Ola mysle ze Majka wie najlepiej ile potrzebuje jedzonka, moze wlasnie teraz nadrabia te ciezkie poczatki z jedzeniem i niedlugo sie bardziej ustabilizuje. Moj Marcel na szczescie (odpukac) odzyskal apetyt i srednio zajada 90 ml 6-7 razy na dobe wiec jest OK, podaje niestety tylko butelke bo pokarm juz mam w sladowych ilosciach i zanika...

Cruella, jak Ci sie sprawdzaja te majtasy wyszczuplajace bo chce zamowic i co z rozmiarem- zapakowalas w nie brzuszek bez problemu, bardzo sa obcisle? a i jaki masz ten termometr na podczerwien, duzo tego na allegro a wolalabym cos sprawdzonego co robi dokladny pomiar- jesli inne mamusie kupowaly taki termometr to oczywiscie rowniez prosze o opinie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂 🙂
Wpadłam na moment dać znać ,że urodziłam w niedzielę 04.04.2010 moją Karolinkę, ważyła 3350 i ma 56 cm 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Od wczoraj jesteśmy w domku i się organizujemy 🙂 🙂 🙂
Teraz mała śpi 🙂
Zajrzę później 🙂
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny 🙂
Witaj Magdulka czułam że rodzisz bo cię nie było 🙂 GRATULUJE!! kochana 😘 to mamy wreszcie te swoje Karolinki 🙂
Powiedzcie mi dziewczyny czy zdarza się wam że wasze dzieciaczki nie robią kupki dzień lub dwa?? może tak być 🤨 bo sie zaczynam martwić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chcieliśmy razem z mężem założyc Zuzce lokatę. Wpłacic jej teraz większą kwotę i dopłacac co miesiac jakąs kwotę. Aby mogła sobie pobrac te pieniądze jak skończy 21 lat. Znacie może jakieś takie lokaty, słyszałyście może o czymś godnym polecenia? Chcemy sie wybrac do open finance, ale może coś słyszałyście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat my też myśleliśmy nad lokatą albo kontem oszczędnościowym, ale rodzice nam odradzili, mówiąc, że jak wejdzie Euro to zmieni się wartość pieniądza i na koncie/lokacie będzie duuuużo mniej niż było. Oni tak mieli założone książeczki mieszkaniowe, było wpłacone tak żeby wykupić mieszkanie 2pokoje+kuchnia a to ma taką wartość że kupiłoby się mieszkanie może 4 m2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti wybacz jestem doradcą finansową i właśnie się załamałam po Twoim poście.
Przepraszam ale większej głupoty nie słyszałam 🙂
Olamat idź do open finance mają najlepszą ofertę jeśli chodzi o lokaty. Tylko zaznacz że długoterminowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moni28-tyle dziewczyn pisze ze nie ma pokarmu,a probowalyscie odciagac laktatorem miedzy karmieniami?mi tak polecila babka od laktacji i pomoglo,pobudzilo to laktacje i powiedziala ze jak sie chce karmic piersią to na 99% sie uda i ze tylko 1 %babek probując rozne sposoby nie pobudzily laktacji.a jak zacznie sie podawac mieszanke to wiadomo pokarm sie traci powoli i dziecko wypija coraz wiecej mieszanki i po niedlugim czasie koniec z karmieniem piersią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni dodatkowo pij dużo dużo wody! Ja jak byłam w szpitalu 2 doby po porodzie miałm nawał pokarmu, ale piłam ponad 3 litry wody mineralnej. Jak przyszłam do domu to robiłam tak jak Kamis mówi. Ściągałm laktatorem, ale nigdy do konca i pomogło 🙂 Bądź dzielna i nie poddawaj się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie inwestycyjne na przyszłość, przynajmniej były , ale nie wiem czy nie lepiej Wam zwykłą otworzyć.
June nie mogę odnaleźć linków na allegro, ale postaram się podać Ci nazwy i ew znaleźć je na allegro. Mój termometr jest super ma kilka funkcji i kosztował gorsze.
Jak znajdę to Ci wkleję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat na moją tez działają kołysanki 🙂a czasem wymyślam coś sama i śpiewam głupoty a ona cichnie i usypia wiec to jest super wynalazek 😉polecam wszystkim mamom , Maja sie właśnie budzi po godzinie spania zdążyłam jednak powiesić pranko i przygotować obiad --ja czasem nie mogę sie zorganizować przy tym maluszku moim -też tam macie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...