Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia głosik oddany, ale nie wklejaj prośby na inne fora bo ostatnio o to była afera i jest zakaz, ma to być w nowym regulaminie, a nie chciałabym abyś miała kłopoty 🙂
Moja dziś krótki rękawek bez czapki bo za gorąco i cieniutkie spodenki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulabku dziękuję, szkoda tylko że u mnie teoria 😞
Wczoraj nacisnęłam pierś niby kropelka poleciała ale za mało by wrócić, ech Tak to jest.
Najważniejsze że moja mała kluska rośnie, jest zdrowiutka i cały czas uśmiechnięta, zatem szczęśliwa mimo sztucznego jedzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zbieram się do kosmetyczki i fryzjera, jedziemy jutro w naszą pierwszą podróż bo aż pod Częstochowę i trzeba jakoś wyglądać hihihi.
Tatuś nasz ma dyżur, czuję że pójdą pracować w ogródku 🙂
U nas dziś temp na termometrze w aucie pokazała 31 stopni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka czyli coraz więcej pokarmu odciągasz ?ja z jeden piersi czasem mam 110ml. 😉
u mnie w informacji dołączonej do laktatora piszą ze w tem. pokojowej od 8-12h można zostawić mleczko 🙂
u nas też dzisiaj ładnie aż duszno ale i czasem powiało 🤔 Maja jak zwykle spała cały spacerek .
mnie za to rozsadza głowę , wzięłam apap i nic nie pomaga 😞 ide sie położyć z zimnym okładem na głowie .
życzę miłych , słonecznych majówek z pociechami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój uwielbia spać na brzuchu 🙂 jak leży na plecach to macha rękami i nogami i nie umie tego opanować a jak go kładę na brzuszek to od razu śpi 🙂
daje mu witaminy i lacidobaby i mieszam to w ściągniętym mleku i daję mu w butelce no i strasznie mi *obgryzł* jednego cycka 😞 źle musiałam mu włożyć i teraz cierpię 😞 jak ściągam laktatorem to mleko jest różowe z krwi a ściągać muszę nie wiem co zrobić żeby mi się to zagoiło :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie i dzidziusie.
my mozemysie pochwalic mniejsza czestotliwoscia kaszlu i porannym mega wymiotem flegmy po inhalacji z lekiem i oklepaniu.
teraz mały spi od 17.30 i za raz go budze na kapanie. a tak w dzień spał łacznie półtorej godz. może przespi ładnie nocke 🙂
Anulab ja słyszałam od polożnej ,że o ile pokarm jest wprost idealny to kupki moga byc tak rzadko bo nie ma odrzutu.
ale to u dzieciaczków u ktorych już całkowicie rozwinie sie układ pokarmowy.

a u nas kupcie sa 2-3 dziennie takie spore ale moj i je . dzis sie wazyłam z nim i sama i wyglada ,że robaczek ma ponad 5200G
CZY WASZE DZIECI TEŻ TAK SZYBKO PRZYBIERAJA NA WADZE??

ahh taka piekna pogoda a my nie chodzimy na spacery 😞
ale za to ciagle wietrze w domu
oki zmykam buziaki i MOCNO WAS ŚCISKAM I CAŁUJE :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulabku 5 dni to niby norma, ale jak nie zrobi jeszcze dzień to ja bym jej pomogła.
A dopajam ją herbatką hipp, mamy rumiankową, na uspokojenie i na trawienie.
Na kupę dobrze jest podać zwykłą wodę, daj jej a na jutro powinno pomóc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab to może podaj swojej Małej przegotowaną wodę. Moja pomimo tego, że generalnie robi 3-4 kupki w ciągu dnia, to kiedy dam jej wody to aż czuję jak przez nią się przelewa. Są mega pierdziochy i pełna pielucha. Teraz robi się coraz cieplej i maluchy są odwodnione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...