Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiem i odkąd wiem jesteś moim idolem ale przecież też wiesz o tym.
Od dnia kiedy razem przeżyłyśmy to u Ani... pamiętasz... kurcze jeszcze w ciąży byłyśy to wypadało hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było kary godne hehhe.
No cóż bo my wiesz kto jesteśmy hehehe.
Idę spać, miłej nocki, a i daj już Paulince spać a nie wykorzystuj dziecka tylko dlatego że Rafała nie ma hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!

Widze ze ja dzis pierwsza tu jestem...
Nocka u nas nawet ok. Pobudka okolo 3 i 5.30 na cycusia. Tylko moj bobas pozno chodzi spac...bo o 22-23... Doslownie nie wiem jak go naklonic dozasypiania po kapieli..zasypia doslownie na 5 min i potem otwiera oczka...walka jest z nim i nie mamy z mezem wieczorow dla siebie... 😞 Za to teraz spi w lezaczku...Meczy go katar wiec nie moze spac na plasko w lozeczku...Jakie wy macie sposoby na wasze bobasy ze tak ladnie wam zasypiaja po kapieli i jedzonku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć u nas nocka średnia, niby ładnie spałą ale ok 1 cały czas trzeba było jej smoczek wkładać.
Po za tym jadła po kąpieli o 19 a potem o 6 rano 🙂

My jedziemy do ortopedy po to skierowanie a potem mamy wczorajszych gości tak że mnie też raczej nie będzie, dopiero wieczorem 🙂

Miłego dnia dziewczynki 🙂

Carolajna dawno Cię nie było 🙂
Widze że forum odżywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tez nocka tak sobie , Maja jakoś ma większy apetyt po nutritonie 😁 😁 😁 , a i 1 łyz. na 120 ml niestety g... daje 😞 😠 muszę dawać 2.-wtedy jest ok- jeszcze żeby kupy było mnie albo gęściejsza, no ale może nie powinnam tyle od razu wymagać? 😁 😁 😁 teraz juz szkrabik nie śpi strasznie zaciekawiona jest swoimi raczkami 😉
anulka powodzenia na bad. słuchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mala jak usnela po 21 to znowu musialam ja budzic po 4 bo juz piersi mialam takie twarde i zaczynaly mnie bolec.wlasnie znowu zasnela.a ja ide na rogala z marmolada i anatola waniliowego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry! 🙂
Ale pogoda koszmarna dziś u mnie 🤢 wczoraj taka piękna pogoda była siedziałyśmy sobie na ogródku długo bo kosiłam trawkę a mała się bujała na huśtawie i spała smacznie

Moja poszła spać tak jak pisałam po kąpieli czyli jakos po 19tej i po 24 amciu,po 4tej znowu i po 8 a teraz znów smacznie śpi 😜 piękna sprawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę że znowu kusicie ciastami 😉 ja to ciasto tez robię(tzw. 3-BIT)i dawałam już przepis ,ale w dużo prostszej wersji i mniej pracochłonnej , bo zamiast gotować mleko skondensowane na karmel wystarczy kupić masę krówkową w puszce 😉 a zamiast przygotowywania masy budyniowej można kupić masę karpatkową bez gotowania na mleko tylko -reszta bez zmian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olu ja tak właśnie robię 🙂
widac gdzieś umknął ten twój przepis 🙂

a cz ktoś zauważy ze moje dziecko kończy 3 miesiące 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...