Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

u nas nie jest tak źle, woda stoi dookoła domu ale to taka duża kałuża, zabezpieczyliśmy więc się nie wleje.
Natomiast gorsze jest bo jest jeszcze jedna droga do nas, a rzeka przy niej wylała ale na razie poszło w pola ale jak wejdzie na ulice to jesteśmy odcięci od świata 😞
Do tego my mamy własną oczyszczalnię i już nie ma gdzie to wsiąkać i wylewa się nam wierzchem, i to jest straszne.
Nie mamy wody pitnej ani tez nie mam jak używać bieżącej 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej co tam się dzieje ? 😞 przykro mi ze tam wam te deszcze dokuczają ,dziewczyny zbierzmy siły i odpędźmy te deszczowe chmury !!!!!!!! 😉
byłam na spacerze i ledwo do domu weszła to u nas juz też leje 😞

olamat dziewczyny mają racje laska jesteś i już , faktycznie jakaś sexi kecka bielizna i wiara w siebie wróci 🙂 a może jakieś wyjście na 1-2 godz z koleżanką i zostawienie malej z mężem da ci odprężenie a potem mąż doceni jaki wielki skarb ma w domu bo zatęskni troszkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosia dziękuję, wszystkim dziękuję 🙂
Mieszkamy niecały kilometr od Wisły ale ona na szczęście nam ie zagraża, w całym nieszczęściu to jedno dobre, choć o 16 ma przyjść fala kulminacyjna, jeśli zagrozi zalaniem w okolicy Wawelu, rozsadzą nam wały, już przygotowują teren, no to wtedy już masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,u nas spankoo w nocy fajnie,jak zasnela o 20 to przebudzila sie o 22 a potem o 5 rano.nie pisze teraz tak na brzuszku bo maz w taka pogode nie pracuje i on najczesciej okupuje kompa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co zaczynam się bać co coraz częściej słyszę jak przejeżdża straż pożarna. Nie wiem czy nie będziemy musieli jechać do Teściowej bo Wisła może przekroczyć wały w każdej chwili a na dodatek ja jestem sama w domu. Jeszcze Mama do mnie dzwoniła przed chwilą z pracy i mówiła żebym się pakowała a ja nie chcę zostawić domu i rodziców 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat napisał(a):
Dzieki Ola 🙂 Tak będę musiała zrobić, ale tak mi ciężko się zebrać. Najchętniej to położyłabym się pod kocykiem na sofie i przespała cały tez zły nastrój!


a ja myślałam że z nami zły nastrój mija 🙂 powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosoia takim podejściem dołujesz się jeszcze bardziej.
Zbierz dupkę poczekaj na męża i wyjdź z domu, zbierz się w sobie
a wcześniej idź się umaluj i uczesz, włącz fajną muzykę 🙂 obiecaj że to zrobisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzisz jak ci dać kopa w d... 😉 to od razu stajesz na nogi 🙂
a ja sierota oparzyłam sobie rękę gorącym olejem 😠 😞 spadły mi kopytka na rozgrzana patelnię i prysnęło , na razie mam 3 bąble -ale sierota za mnie jeju 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka pokaż nowy kolorek 🙂 Przynajmniej oderwę się od tych informacji o powodzi. Pocieszyło mnie to że nie ma mojej ulicy na liście do ewentualnej ewakuacji więc chyba nie ma aż takiego zagrożenia. Właśnie mój wujek poszedł nad Wisłę, będą ładować worki z piaskiem. Ciągle straż jeździ, podobno wały przeciekają.

Cruella odezwij się co tam u Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...