Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej 🙂
my też na nogach 🙂 pomimo 2 nocnych pobudek jestem wyspana 🙂
Malutka leży sobie grzecznie i ogląda ściany 🙂
Aga- fajnie ,że napisałyście o tych środkach przeciw kleszczom i komarom 🙂 trza się zaopatrzyć 🙂
Olamat - fajnie ,że dobrze się wybawiłaś a Zuzulka zdała egzamin z grzeczności 🙂
Anulka - i jak samopoczucie po całej tabletce??
U nas też pikne słoneczko , więc dłuugi spacer przed nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!

U nas nocka tez fajna mimo iz poszlismy spac dopiero o 23. Mama z tatem pojechali do ikei kupic szkrabowi pare drobiazgow i pozno wrocili... Synus zostal z babcia i butla mleka ale to bylo za malo i czekal z utesknieniem na maminego cycusia i nie chcial zasnac. Dopiero jak oproznil dwa cycusie usnal. Obudzil sie potem o 1.30 4.30 6.30 i wstalismy i 8.30 🙂 Mamusia wyspana tatus tez. Pogoda super trzeba bedzie isc do ogrodu z wozeczkiem 🙂
Milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ,my też po długim spacerku 🙂 ,na którym Mała sobie pospała i może by spała jeszcze ,ale jakiś palant od godziny wierci w ścianach 😠.Co ona przyśnie to on wierci, wściec się można ale co zrobić ,lepiej niech robi to teraz aniżeli np.wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj ale było super nad jeziorem 🙂
Pojechali z nami znajomi wiec wypad udał sie na całego - Nadie po przyjezdzie odrazu wykapalismy bo byla ta pora do kapieli i juz pieknie zasnela ona chyba wie ze o 20 to juz ma spac bo zawsze o tej godz zasypia hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My niestety spedzilismy dzien w domku... Tymek dzis byl MEGA marudny i WOGOLe nie chcial spac...tzn.mial MEGA problemy z zasnieciem i w rezultacie przez cal dzien moze zdrzemnal sie dwa razy po niecalej godzince... 😞 Bidulek... Chyba niestety bedzie chory, tata go chyba zarazil... 😞 Tak jakby zaczynal mu sie katarek...Mieszkanko pachnie olejkiem do inhalacji...Postawilam w rogu pokoju garnek z wrzatkiem z paroma kropelkami olejku...Moze mu pomoze i bedzie spal spokojnie...
Zasnal standartowo o 22 🙂

Nie wiem czy wiecie ale Viburcol ma byc tylko i wylacznie na recepte...Nie wiem dlaczego ale tak mi powiedziala pani w aptece gdy chcialam kupic. Ciekawe dlaczego skoro to i tak lek homeopatyczny?? Mi sie jeszcze udalo kupic opakowanie bez recepty. Wogle maja zmienic nazwe i cos tam w skladzie....

No nic bede mykac spac. Tata na urodzinach u kuzyna reprezentuje nas godnie. Mam tylko nadzieje ze jak wroci to nas nie obudzi...Inaczej zatluke :P

Spokojnejn nocki!! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 My dziś pierwsze 🙂
Malutka podsypia jeszcze ale się wierci więc pewnie zaraz będzie pobudka 🙂
My dziś na obiad się wybieramy do rodzinki 🙂 i potem z nimi na spacer 🙂
Zmykam ,miłego dzionka 🙂
U nas już piękne słoneczko świeci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas nocka super od 20-4 spanko potem pobudka 6.30 trochę pospała i teraz znowu juz zabawa z tatą wiatraczkiem ,który wczoraj kupiliśmy jej nad morzem -bardzo jej sie podoba i rozmawia z nim 😁
chyba jutro skocze z małą do lekarza znowu zaczyna jej ropieć oczko 😞 nie pomaga sól fizjologiczna alni przemywanie herbatką 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry laseczki.

U nas nocka tez dosyc dobra. Maly zasnal o 20.30 pobudka o 2.30, 5.30 i 8.00 i juz prawie godzine sie meczy pod karuzela. Mamuska by chciala zeby synek jeszcze na pol godzinki sie zdrzemnal bo dzisiaj do tescia na 60-tke 🙂 i trzeba sie przygotowac jakos. A wiadomo ze dziecko wymaga uwagi 😜

U nas tez od rana piekne sloneczko a na termometrze mamy 30 stopni na sloncu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...