Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczynki ja tez sie bardzo ciesze ze swiat 🙂 Wigilie w tym roku spedzamy u tesciow u ktorych mieszkamy a nastepnego dnia jedziemy do mojej babci u ktorej jest zawsze cala rodzina i siostra ktora jest w tym samym okresie ciazy co ja 🙂 Bedziemy mialy o czym pogadac: 🙂 I bardzo sie ciesze z tego spotkania bo zawsze jest bardzo wesolo i chodzimy do lasu na piknik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a mi sie cisnienie podniosło bo moj męzulek ma spotkanie na neutralnym gruncie z zuziaczka mama a ja że jestem złośnik zazdrośnik najchetniej bym łep urwała tej spasłej klempie wrrr ...

właśnie zrobiłam piers w sosie ziołowym z parmezanem i suszonymi pomidorami i makaronkiem i azzz mnie kreci by zjesc ale dam rade poczekam

a moj brzdąc ma czkawke i cały lata w srodku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia co do zakupów na allegro ja kupiłam za grosze cały pudło, ponad 50 szt ubranek, wszystkie super, praktycznie jak nowe. Wszystkie zakupy praktycznie robię na allegro, łatwo szybko i taniej niż w sklepie, termometr elektroniczny do ucha kupiłam za 73 zł, mam w nim termometr na czoło , do ucha i termometr powietrza w pomieszczeniu, zegarek. nie znajdziesz w sklepie takiej oferty a to tylko przykład 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tak ja rowniez kupuje mase rzeczy na allegro 🙂 ostatnio kupilam dla Marcela wyprawke swietnej angielskiej firmy GEORGE - maja niedrogie ciuszki i w rewelacyjniej jakosci (sprawdzilam ta firme przy pierwszym dziecku)

http://www.allegro.pl/item822310483_george_praktyczna_wyprawka_starter_8_szt_62.html

takie wyprawki sa rowniez dostepne w opcji PINK 🙂

pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja również robię dużo zakupów na allegro i jestem zadowolona .
dla malej tez kupiłam kilka ciuszków nic nie zniszczonych za grosze ostatnio wlasnie firmy GEORGE sukieneczkę jeansową + bluzeczkę za 9zł i dla siebie coś na brzuszek rownież .
Cruella ja też chce kupić termometr taki do ucha i na czolo dla malej -tanio kupiłaś , musze poszukac na allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulab ja na kolacje będę miała kebaba, właśnie do mnie jedzie.
Olka wysyłam Ci link

http://www.allegro.pl/item788602773_termometr_ucho_czolo_podczerwien_9w1_promocja.html

Sprawdź w przedmiotach użytkownika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulab ja na kolacje będę miała kebaba, właśnie do mnie jedzie.
Olka wysyłam Ci link

http://www.allegro.pl/item788602773_termometr_ucho_czolo_podczerwien_9w1_promocja.html

Sprawdź w przedmiotach użytkownika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulab ja na kolacje będę miała kebaba, właśnie do mnie jedzie.
Olka wysyłam Ci link

http://www.allegro.pl/item788602773_termometr_ucho_czolo_podczerwien_9w1_promocja.html

Sprawdź w przedmiotach użytkownika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella dzięki za link -muszę zamówić ten termometr 🙂 jakieś 3 dni temu pisałam że Majka buszuje w nocy a ty napisałaś ze będzie tak po porodzie , więc od tej pory w nocy mam spokój chyba mała sie przestraszyła i nie chce mamie robić przykrości , po co mam sie martwić na zapas :laugh:

tak w ogóle to witam , już dosyć późno a tu cisza ? ja za 7 godz . mam usg -Huraaa.... 🙂muszę jeszcze biec po wyniki badania moczu , a jeszcze w piżamie siedzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doti anulabek gratulacje stu dni:P do


Ola ja chce na poczatku lutego zrobić takie rzeczy jak sterylizacje butelek te pierwsze smoczków i pranie ciuszków bo teraz to i tak bedzie lezeć a to bez sensu pozatym ja sie wtedy przestwie tylko na ten specjalny proszek dla dzieci i nasze rzeczy tez bede prac bo dzidzia nas dotyka!!

ja mam dzis usg o 18 czyli napisze cos koło 20 mysle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zasypiam pomału na wykładzie... Dziwnie się czuję jak Malutka tańcuje mi w brzuszku a ja słucham o życiu w zakładach karnych :P

Wiecie, ostatnio jak byłam na praktykach w Interwencyjnej Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej dla Dziewcząt w Krakowie, to nam pani wychowawczyni tamtejsza opowiadała o jednej z wychowanek: 13-letnia dziewczynka do nich trafiła, podobno tak rozbudzona seksualnie, że w ciągu 48 godzin pobytu złożyła jednoznaczne propozycje 3 panom wychowawcom, którzy tam pracują i dostaje dziewczynka lekarstwa na obniżenie libido.

Co się porobiło z młodzieżą????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co ty kasenn o 11 dopiero śniadanie jesz?

co do prania to ja tez chyba będę używać jednego proszku albo chociaż nasze ciuchy będą płukać w płynie "dzidziuś " albo "lovela",moja bratowa tylko płukała w takim plynie dla dzieci i nic małemu nie było. 🙂
jeju nie mogę sie zebrać aby wyskoczyc po kae do bankomatu na usg i po zakupy , siedzę z mokrymi włosami i czekam aż wyschną 😞, a to potrwa :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam marcowe mamusie 🙂

w Krakowie śliczne słoneczko za oknem więc się szykuję na mały spacerek 🙂

Doti, Anulab gratulacje studniówki 🙂 ja mam jeszcze tydzień czekania 🙂

Ola, powodzenia na usg...fajnie masz, że zobaczysz swoją kruszynkę 🙂 ja mam wizytę za tydzień ale raczej bez usg.

A u nas w Krakowie, w sobotę w jednym ze sklepów dla dzieci jest akcja na której będzie wykonywane darmowe usg 4D i wszystkie brzuszki z krakowskiego forum się wybierają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...