Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂 Melduję się jako druga 😉
I niestety nadal w dwupaku 😞
Szlag już mnie trafia. Wczoraj zadzwoniłam do mojego lekarza i powiedziałam,że miałam urodzić w ciągu 2 dni a nie urodziłam...
Usłyszałam,że to wręcz niemożliwe. 🤢
Kazali przyjechać wieczorem na ktg... No to pojechaliśmy.
Skurczy porodowych nie ma, są jakies ruchy macicy, ale to do porodu nie wystarczy. 😞 A najgorsze,że brzuch mnie bolał już cały a oni mówią, ze to nic. Wolę już nie myślec o bólach porodowych 🤨
Ale najlepsze jest to,że tylu było ludzi u niego o 20.00, że się nawet nie dopchałam. Pielęgniarka tylko z moim ktg poszła do niego zapytać co ze mną zrobić... i kazał przedłużyc zwolnienie do poniedziałku i jak do tego czasu nie urodzę mam zjawić się na wizycie o 15.00 i stamtąd już mnie wyśle do szpitala, więc mam miec torbę ze sobą.
A tego to już się w ogóle boję.

ps. Chciałabym urodzić do jutra z dwóch powodów - jutro wypada taka ładna data 20.03.2010 :P a do tego to jest ostatni dzień w znaku Ryby... W niedzielę to nie dość, że I dzień wiosny, urodziny teściowej, to jeszcze wchodzimy w znak Barana...

Ciekawe jak tam Asia. Pewnie urodziła już. 🙂
Kurdę, ze tak ją te skurcze wzięły a mnie nic 😞

Kasenn - o tym lekarzu się nie wypowiadam. Ja bym chyba zwróciła mu uwagę,że skoro nie lubi swojej pracy to nikt go w szpitalu na siłę nie trzyma. Co on sobie myśli... ehh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej hej 🙂
melduję się również i też 2 w 1 🙂
noc średnia ,ale teraz świeci ładne słoneczko więc jakiś spacerek 🙂 przede mną 🙂
Kasenn - współczucia ,że też musiałaś trafić na takiego dupka, on si rozminął chyba z powołaniem .
Cruella - Amelka ślicznie rośnie, oby tak dalej 🙂 🙂 🙂
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki!

Ja już na nogach od 7:00 może nawet trochę wcześniej bo jak widzę piękną pogodę za oknem to jakoś mnie skręca w łóżku i muszę coś robić :P ahh wiosenka wspaniała 🤪

Ja czuję się dobrze, bez żadnych skurczy,czasem mnie miednica pobolewa,cycki swędzą strasznie i tyle 🙂
Aaa i jeszcze mnie mama pocieszyła że ona rodziła mnie pare dni po terminie i przez aż 2dni , no więc sama słodycz mnie czeka :P aż się nie mogę doczekać tego momentu 😉 więc Olamat będziesz jednak pierwsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂 ja też 2 w 1 jeszcze 🙂tylko dzidzia ciśnie mnie strasznie w krocze i latam do łazienki często. czy któraś urodziła swoje spóźnialskie dziecko??? bo ja nawet nie mogę przeczytać co wcześniej napisane jest bo internet strasznie u mnie dzisiaj działa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie i brzusie wskoczylam sie przywitac, i zobaczyc co sie z wami dzieje, widze ze jeszcze niektore dziewczynki sa w 2paku, mam nadzieje ze lada moment bedziecie mogly cieszyc sie swoim szczesciem,
U mnie juz dobrze, musialam dojsc do siebie po bardzo ciezkim porodzie...bardzo ciezkim
w pietk w nocy odeszly mi wody po myciu podlog na kolanach w czwartek wieczor 😁 pojechalam do szpitala i tam skurcze bole przez calutki dzien i czekanie na 10 cm rozwarcia, dostalam znieczulenie w kregoslup niestety bylam uczulona i wyszlo jeszcze gorzej...urodzilam o 20:26 Olivia wazyla 3800 i miala 51 cm , teraz gdy na nie patrze zapominam o tym co przeszlam i jestem najszczesliwsza mama pod sloncem, pozdrawiam was wszystkie i zycze wytrwalosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no my w 2paku ..pół nocy przeryczałam bo mam dosc a cała droge sie modliłam by tylko go nie było tego kretyna . mam nerwówke boli mnie brzuch jest mi nie dobrze .. wogole ehh.. przespała bym ten dzień by nic nie wiedziec i ten dni mineły jak najszybciej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...