Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczynki ja tez jeszcze w dwupaku niestety 😞 Dzisiaj ide do poloznej wieczorem bo ma nocna zmiane i bede ja prosila zeby cos zrobila aby przyspieszyc wyjscie Martynki bo jak narazie nic kompletnie sie nie dzieje zadnych skurczy ani rozwarcia 😞 Ja we wtorek mialam mycie okien pranie firanek i generalne pozadki a na koniec sex i co nadal jestem w dwupaku:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja obecnie czekam do poniedziałku wizyty u Pani dr i wtorku by przyjeła mojego małego jakoś do tej kobietki mam takie zaufanie ,że boje sie innego dnia pojechać do szpitala ale to juz bedzie ostateczność napewno ... dobrze że mały sie rusza ciagle... bo bym zaczeła sie martwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂 Mamusie i Brzusie i Dzieciaczki 🙂
JA też bez zmian 🙂
Byłam na spacerku, wczoraj była ładniejsza pogoda ale trochę połaziłam 🙂
Pranko się kolejne robi, jeszcze też trochę ze szmatką pobiegam, wczoraj udało mi się dość zrobić ,ale nie wszystko.
Asia - jeszcze raz gratulacje 🙂
Kasenn - trzymaj się dzielnie i nie poddawaj się 🙂 ani grypie ani tym pechom , które się czepiają Ciebie, zebrałaś chyba wszystkie pechy od nas.
Olamat - masz rację,odpoczywaj 🙂 i jedz, co jeszcze można ,bo potem to już będzie dla nas gorzej.
Edyta - głowa do góry 🙂 w końcu urodzimy , oby szybciej 🙂
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola mat mam podobnie do ciebie


pozatym lenie sie tylko pranie wstawilam.

zuza spi mam nadzieje ze minie jej goraczka

o 14 wróci Mezus bo pojechał wyprac tapicerke (chociaz auto nie bedzie miało zarazków)przywiezie pizze 🙂

a ja mam tak duzo proramów teraz ,że nie wiem co mam ogladać. oooo mam kuchnia.tv cos dla mnie 🙂

fuujjj mówia o serwatce ide dalej hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was wszystkich cieplutko 🙂

Wlasnie wrocilam ze spaceru z psiakiem...ale sie namordowalam..moze te dzisiejsze nocne skurcze powroca i beda juz regularne..Termin na poniedzialek to moze moze...ale zobaczymy....

Widze ze wszystkie nasze pechy spadly na kassen...oj bidluko!! Ja bedac w ciazy tez przeszlam grype zoladkowa, nie zazdroszcze 🤢 Problem polega tylko na tym ze jak Ciebie zlapie to mozesz urodzic a to nie za dobrze zebys rodzila i rzygala :/ Ale glowka do gory!! Trzymam kciuki!!

Gratulacje dla Asienki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkie rodza a ja wcinam jabłka mam na nie manie od 3 dni 🙂 takie twarde i soczyste mniamiii i kawa do tego i nic wiecej mi do szczescia nie potrzeba tak samo miałam w 3-4miesiacu ciazy

mały mi tu ladnie buszuje w brzuszku i gania dł łazienki..

a ja mojego "pecha" mam w nosie 🙂

cycki mnie swedza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki

Nie bylo mnie kilka dni bo Oli ciagle sie tylko cycoli i spi po pare minut. W nocy jest to samo wiec jak tylko w ciagu dnia mam chwile to odsypam.

Gratulacje dla wszystkich mamusiek ktore sie juz rospakowaly.

Karka jak dobrze pamietam to ty masz 3 cm rozwarcia?? a ja mam super sposob na jego zwiekszenie. Nie kazdy lekarz w ten sposob pomaga rodzacej ale ja taka pomoc otrzymalam od super poloznej 🙂

A wiec jak masz skurcze nawet nie regularne to poloz sie na lewym boku i podegnij nogi w kolanach,(w tej pozycji dziecko sie lepiej wstawia w kanal), potem gdy poczujesz skorcz to zacznij przec z calej sily, ( w ten sposob zaczniesz wypychac dziecko w dol i zacznie sie powiekszac rozwarcie i skurcze tez zaczna sie nasilac. To jest pewny sposob. Tylko zebys potem zdazyla do szpitala. Ale ze 2 razy mozesz sprobowac a potem idz sobie pod cieply prysznic na 30 min. Napewno cossie ruszy.


Ta rada jest tez dla innych dziewczyn ktore juz nie wiedza co maja ze soba zrobic.

Buziaczki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane.

Od rana staram sie nadrobic zaleglosci ale moj synus pieszczoszek ciagle wisi na cycu. Chwile kiedy spal wykorzystalam na prasowanie. Udalo mi sie przebrnac przez 30 stron 😉

Kasenn ty chyba cierpisz za nas wszystkie. Bo ja np. ani w ciazy specjalnie problemow nie mialam ani teraz. Moj Aniolek maly nie placze wcale (nawet teraz jak zaczely go koleczki meczyc radzi sobie z nimi i nie placze 🤪 ), je ladnie, nie mam ani pol rozstepa, sutki mnie nie bola, nie popekaly, nawal pokarmu mam juz za soba, krocze choc boli to ladnie sie goi. No po prostu samo szczescie!

Wszystkim Wam zycze takiego szczescia!

Gratuluje wszystkim nowym mamusiom. Teraz tu cicho na forum, bo mamy odsypiaja noce i wracaja do zdrowia. Ale juz niedlugo jak wszystkie bedziemy mialy nasze maluszki to na pewno znow bedziemy aktywniejsze na forum poszukujac porad i piszac wlasne spostrzezenia 🙂

Alez sie rozbujalam z tym pisaniem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie cos cicho tu dzisiaj....

ja wlasnie pije cappucino bezkofeinowe i wcinam kawalek babki z kisielem 🙂 wynalazek mojej mamy ale nawet smaczne 🙂

kassen jak tam chorzy? Jak ty sie czujesz?? Na grype zoladkowa polecam gorzka herbate i sucharki... 🙂

jej ale mnie maly dzis meczy...doslownie turniej pilki noznej sobie urzadzil w brzuchu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Ja też po pizzy, hehehe... 🙂
Nici z mojego wielkiego sprzątania.
Wpadła kumpela, potem z meżem na zakupy, bo lodówka świeciła pustkami, jedzonko i tak jakoś zleciało. 🙂

Asia, dzięki za pomysł. Zapamiętam. Tylko cholera jakoś od wczoraj nie mam skurczy 😞 😞

Pewnie dziś znowu nie urodzę, a taka ładna data, no i Rybka by była. Pewnie urodze jutro, kiedy nie chcę... bo: to dzień zarezerwowany na Dzień Wiosny i Wagarowicza, znak: Baran i urodziny teściowej 🥴
To już wolę w poniedziałej 22 marca :P

Chlip chlip, a do poniedziałku niedaleko i zgodnie z tym co mówi mój lekarz trafię już wówczas do szpitala...

Ale to jeszcze jest parę godzin. Może się uda? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...