Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Teraz na spokojnie mogę napisać co musiała przejść moja żonka...

Przed godz. 3 w nocy z piątku na sobotę pojechaliśmy do szpitala, bo żona czuła, że ma skurcze co 5-7 minut i właśnie minął tydzień od planowanego terminu porodu. Podali jej na dzień dobry "dolargan"?, która miał złagodzić bóle, ale miał on zarówno taki efekt, że żonie skurcze praktycznie osłabły i były o wiele rzadsze.

Przy przyjęciu miała 3cm rozwarcia i o 10:30 w sobotę tyle samo więc przenieśli ją z sale porodu rodzinnego na patologię ciąży, a ja pojechałem do domu. Przed 18 dzwoni żona, że ma częste skurcze i znów wiozą ją na porodówkę, teraz miała już 5cm rozwarcia. Zaraz po tym podali jej oksytocynę, przy 9cm ginekolog przebił pęcherz.

O 21:30 było pełne rozwarcie więc żona dawała z siebie wszystko, żeby urodzić, jednak przez godzinę był bardzo mały postęp, bo synek nie zbyt dokładnie wkładał główkę w kanał więc z racji braku postępu zapadła decyzja o cesarskim cięciu.

Synuś urodził się wczoraj o 22;44 tj. po 20 godzinach od momentu jak przybyliśmy do szpitala, dostał abgar 9, a wygląda tak 🙂





Wszystkim forumowiczkom, które jeszcze nie urodziły życzę jak najmniej bolesnego porodu i zdrowych pociech!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sopran wielkie gratulacje dla was . synuś cudo 🙂 pozdrowienia dla żonki niech wraca szybko do formy i dużo zdrówka dla Kubusia .

a my dzisiaj byliśmy na spacerku pogoda w miarę dopisała 🙂

angel szkoda że jeszcze nie masz Alicji przy sobie ale na pewno niebawem , wiem że już jesteś zmęczona czekaniem i niecierpliwa ale bądź dzielna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂

Sopran gratuluje slicznego synka 🙂 wracaj do formy.

A u nas nocka dosyc spokojna. Oliwier budzil sie dosc czesto na jedzenie, co 1 godz. ale nie bylo problemow zeby spowrotem zasnal. Po za tym dzisiaj z mezem mielismy warte przy malym na zmiane wiec czuje sie nawet w miare wyspana. Na szczescie od 3 dni nie mial juz kolek, ESPUTICON zdzialal cuda 🙂 a maly calymi dniami puszcza sobie baczki 🙂

Dzisiaj u nas ma padac ale mam nadzieje ze dopiero pod wieczor, bo teraz slonko swieci i napewno wyjdziemy niedlugo na spacerek. Buziaczki dziewczynki 🙂 (Aśka88)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
info od Angelfire:

" Pp 9 miesiacach wielkiego oczekiwania, dzis o 00.55 na swiat przyszedl nasz maly skarb. Alicia wazy 3.95kg, dostala 9pkt. Pozdrowienia od naszej trójki. "

Wielkie gratulacje kochana. Wkoncu sie doczekalas, a coreczka spora 🙂

zakladam watek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Gratulacje dla świeżo upieczonych Mamusiek 🙂 🙂 🙂 😘

A my w odwiedzinach u Babci, byliśmy na noc i dzisiaj wracamy do domku 🙂 Nikoś wczoraj w dzień tak pospał że w nocy ciągle na cycu wisiał i nie chciał spać:P

Święta mijają niewyobrażalnie szczęśliwie bo w końcu jesteśmy razem w trójkę 🙂 🙂

Pozdrawiamy Was serdecznie i ślemy 1000 całusków 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIOŁKU I SOPRAN gratulacja maluszków Światecznych 🙂

No i macie swoje aniołki..

ja własnie sprawdzam recenzje odnośnie kolek u waszych dzieci i co stosujecie bo mi tak szkoda małego dziś ... no i oczka mam masakrycznie zaropiałe nan stop wycieram mu te ropki i sola przemywam... Jak to moj tata powiedział jeszcze sie nie wypłakał ( on tylko jak cooś to krzyczy łez brak).

teraz spadam spac póki moge mam nadzieje ,że mały bedzie spał dłuugo 🙂 bo mi musi sie pokarm zregenerowac w cycuszkach bo ciagle wisi na mnie 😁

A mnie tak bardzo wkurza brzuszek ,że ehhh co oni zrobili z naszym forum!!!

CRUELLA dziekuje za życzenia dopiero dziś wziełam tel do reki i je przeczytałam:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamuski 🙂

Mam nadzieje ze juz wszystkie marcoweczki sie rozpakowaly.

A u nas nocka prawie w ogole nie przespana. 😞 Oliwier wczoraj spal praktycznie caly dzien z pobudkami na jedzonko i dzisiaj w nocy podobnie jak u Kasenn nie spal i wisial ciagle na cycu. A teraz wlasnie jest godz. 6.22 a moj szkrabek dopiero zasnal 🤢 mi sie nie oplaca juz spac bo zaraz sie musze ogarnac i jego tez bo jedziemy do przychodni bo malemu tez strasznie oczko od urodzenia ropieje by nie mial zapchanych kanalikow bo jak je czsyszcza to podobno boli. Kasenn ja po 3 dniach kolki u malego kupilam ESPUTICON i jestem bardzo zadowolona. Daje mu 3 kropelki rano i 2 wieczorem i przezcaly dzien ladnie wiaterki mu uciekaja 🤪 🤪 wczoraj minal 4 dzien jak nie ma kolki 🤪 🤪

o wlasnie sobie marudzi przez sen:* moj dziubus

buziaczki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
u nas noc w miare spokojna, teraz czekam az Marcel zasnie i tez chce troche pospac bo pogoda fatalna, zimno, szaro i ponuro wiec oczki same sie zamykaja. Poza tym mam kolejne bojowe zadanie- staram sie zeby Marcel nie zlapal od Livii kataru... jak na zalosc odkad Maly sie urodzil Liv co chwile cos lapie 😞 -ja chyba oszaleje

Kasenn, dzieci zaczynaja plakac ze lzami po 2 tyg wiec moze Tymkowi niedlugo przejdzie ta ropka jak sie porzadnie wyplacze. Co do forum to podzielam twoje zdanie- tragedia 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam poświątecznieu nas pogoda dopisała w święta i robiliśmy wczoraj wypad do lasu , Majeczka cały piknik przespała 🙂
czy ktoś jeszcze dostał tak wspaniały prezent jak angel od zajączka?

współczuje mamusiom i ich dzieciaczkom które maja kolki nas na razie to nie dotyczy i mam nadziej ze ominie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Jak fantastycznie nie mieć mdłości i zgagi 🤪 🤪
Pogoda fatalna u mnie leje i silny wiatr wieje nic tylko spać i zaraz się wybbiorę do łóżeczka 😜
Dziecko przesypia całe noce z jedym budzeniem na karmienie i znów śpi natomiast dniami mało śpi a wiecej gaworzy sobie pod noskiem 🙂
Dziewczyny jak wasze krocza ,poleccie mi coś bo ja już było lepiej a teraz tak strasznie swędzi że sie chyba wścieknę , siadać wogóle nie mogę tylko delikatnie chodzić lub leżeć bez ruchu najlepiej i coś skutecznego na hemoroida znacie może ?

Magdulka a co tam u ciebie słychać??? dalej dwupak ? a na kiedy masz wywoływanie jakby co ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni ja ogólnie to nie miałam problemów 30 min. po porodzie mogłam biegać i było bez bólu 🙂więc trudno powiedzieć zależny jak bardzo cię pocięli i ile szwów masz założonych i jak ? z dnia na dzień będzie lepiej , mi położna jak zdjęła szwy po tyg. to jeszcze poleciła przemywać rywanolem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do szwów to trochę ich jest ale najbardziej nieznośny jest ten z boku co nacinali on mi się daje we znaki szczególnie i mam nadzieje że nie zaczyna mi ropieć bo tak dziwnie czuć tą krew
a wogole to normalne że tylko pierwsze dwa dni miałam dużo tych odchodów a teraz trochę, że zwykłe podpaski mi starczają i kolor jest jasno różowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

june mi lekarz nic nie mowil o takim bandazowaniu.ja mialam bandaż dany zaraz po cesarce i na nastepny dzien juz kazali mi go sciagnąc i okąpac sie i juz wtedy lałam po tym wodą i fajnie szybko bylo zagojone.moja dzis w nocy przez 2 godz nie plakala ale stękala i nie mogla zasnąc,cos ją meczylo.i dzis tez juz od 5 nie chce spac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MOni KOchanie Jak Ola73 napisała Tamtum rosa jest rewelacyjna 2 razy na dobe przemywaj rano i wieczorkiem najlepiej.. kolejne szwy po tygodniu zew ci sciagnac powinni bo raczej to nie rozpuszczalne.. co do smrodu spoko u mnie 3 dni temu waliło stechła ryba bo już nie krwawiłam dwa dni i po tym jak wymasowałam brzuch musiało coś sie ruszyć i teraz przy wiekszych wisiłkach krwawie a tak nie .. i zgadza sie jaasno różowy kolor!! do tego ja chodziłam 2 godz po porodzie bardzo żwawo ale przecholowałam w dzień wyjscia ze szpitala i cierpiałam do czwartku(czytac ściągniecia szwów) męki piekielne śiedziałam na tyłku po około dobie a swobodnie juz po 2 czyli przed wyjsciem ze szpitala.

A ja mam problem mamy straszne wymioty z małym . po prostu jak w shreku te dzieciaki ze snu .. nie wiem czy mój pokarm jest za cieżki czy co .. bo normalnie mu sie odbije po jedzeniu itd .. i zaśnie a po poł godz do godziny wymiotuje przez sen!!! zdarzyło sie tak 3 razy i 2 razy w czasie uspokajania jak bardzo płakał . no i dziś nie moł zasnąć koł 23 dopiero chyba po 3-4 godz ale obudził sie o 2.15 popił przebrałam go i poszedł spac i potem o 3.40 i do prawie 5 siedzieliśmy bo mu sie zebrało na ogladanie sufitu i dłłuuie jedzenie 🙂 i rano 7.30 czyli ogolnie wyspana a jeszcze potem o 9 zasnelismy oboje do prawie 11 .. zjadł znowu bardzo duzo zasnoł zwymiotował i spi dalej ( mam całe łozko zażygane ale tylko starłam by go nie budzić ) tak mi go szkoda .. mała ta istotka


A pomyślicie ,że jestem głupia ale byliśmy wczoraj z MAŁYM I ZUZA na kreglach ja po raz pierwszy ale niezle mi szło ( gleba na tor też była 😁 ) ale maly przespał i chyba był zadowolony bo bardzo glosno muzyka byla i ciagły gwar i spał usmiechniety 😁

a ja rozruszałam zasztywniałe kości 🙂

June ja Ci powiedziałam Z Marcelino jest silny i da sobie z wirusami rade!!


Ola Gdzie TY miałaś ta ładna pogode na spacer u nas tak wiało jak sie z bloków wyszło że tylko do auta sklepu i spowrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...