Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamis ja też tego nie rozumiem. Karmię Małą mieszanką, ale 2 razy dziennie odciągam swój pokarm i też jej podaję. Przeczytałam, ze każda ilość mleka matki jest dla dziecka ważna. Odciągam więc, tyle ile umiem i daję jej. Aha, no i w nocy karmię piersią. Czyli mamy jakiś bliższy kontakt 🙂 Wiem, że to nie jest na dłuższą metę dobre, bo pokarm w końcu zaniknie przy podawaniu butli, ale mam przynajmniej czyste sumienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis ja znam takie co nie chciały , bo im piersi potem będą zwisać itd. modelki kurcze się znalazły -egoizm i nic więcej .
ja bardzo bym chciała tylko piersią 😞 ale co zrobić jak nie mam tyle i moja pchła sie rozleniwiła , trochę mam żal do siebie że na to pozwoliłam sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ola ciebie to podziwiam tak dlugo juz odciagasz pokarm zeby mala miala tez twoj.anulab pierwsze 2 miesiace kamilas piersia a teraz tez jeszcze czesciowo jej podajesz to tez sie liczy.ja odkad mała jest na swiecie to wszystko bym dla niej zrobila i chce jej dac to co najlepsze,takze mam gdzies czy potem mi beda cycki troche zwisac 😉)nawet sie nie przejmuje roztepami na brzuchu jak sobie pomysle ze za to mam taki skarbek 😉przed ciązą mialam bzika na punkcie urody,i jak widzialam matki z malymi dziecmi na basenie ktore mialy roztepy to sobie myslalam;jejciu wspolczuje im,ja bym chyba dostala depresji jak bym takie miala,z dziecmi sobie poczekam jak mam potem tak wygladac;p a teraz mam roztepy(wprawdzie nieduzo i nie zucaja sie tak w oczy)ale kąpletnie sie nimi nie przejmuje i ciesze sie strasznie ze mam taką kruszynke i nawet za 2 lata planuje drugie hehe 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane, jestem .
Byłam z małą u lekarza, wszystko super, Amelia waży 5170 g masakra, super waży jest zdrowa, ospy nie powinna dostać. Od jutra wracamy do normalnego jedzenia tzn będziemy jeść bebilon komfort, na razie mam powoli jej dokładać do tego pepti. Zaczynamy od jutra 🙂
Sorki ale nawet nie czytam zaległych postów, zaległości postaram się nadrobić jutro.
Teraz lecę do prasowania.
Miłego wieczorku, może później uda mi się jeszcze zaglądnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Nadia nosi rozmiar 62-68 ale nie przez to że jest gruba tylko że jest długa 🙂 ubranka są dla niej bardzo lużne ale na długość dobre 🙂

Ja przestałam juz prasować ubranka - rożne opinie słyszałam wiec przestałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Adrianowi do dziś prasuje.
Zresztą ja prasuje wszystkim i wszystko , łącznie z majtkami. Lubię jak są wyprasowane, takie gładkie i mięciutkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

ja pierwsza , reszta śpi ? 😲
zapowiada sie ładny dzień , zobaczymy jak będzie dalej.
nocka super jedno karmienie o 1.30 i to jeszcze sprzedałam tacie -pobiła swój rekord wypiła 200ml.; i spala jeszcze do 6.30 wypiła ok 90 ml. i zasnęła dalej P ,a mnie strasznie pierś prawa w nocy bolała i boli nadal, masowałam i odciągałam dosyć długo ale czuje tam coś twardego 😞mam traumę jak mam małą przystawić do tej piersi tak strasznie boli 😞 😠.
Kamis masz ode mnie oklaska 🙂
kasenn wieczorkiem pisała, po jednym dniu ma dosyć szpitala , napatrzy sie tam na cudze nieszczęścia to się wcale nie dziwię ,że chce do domku 🙂 Mały jeszcze kaszle ale już coraz mniej , a Olivie zaczyna bolec gardło -ona to jest pechowa 😞 byle sie jeszcze tam nie rozchorowała .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki, my też po dość spokojnej nocy 🙂 Teraz Mała znów zasnęła.
Na dworze mgła, chyba będzie ciepło 🙂
Biedna ta Kasenn, ale dzielna, więc da sobie radę 🙂
Ola przystaw Małą do piersi i masuj okrężnymi ruchami w stronę sutka, Maja to wyciągnie. Mi też się coś znów robiło tym razem w drugiej piersi. Przystawiałam Martynkę i masowałam, zgrubienie i ból minęły. Trzymaj się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula jak sobie pomyślę ze mam ją przystawać to aż mnie dreszcze ze strachu przechodzą , ale oczywiście będę próbować , trzeba wytrzymać ból i już 😞
czy wy podgrzewacie mleczko w podgrzewaczach czy inaczej ? bo ja dopiero teraz zamówiłam sobie podgrzewacz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
My też mamy ranek w miarę słoneczny 🙂 wiec spacer murowany.
Wczoraj Mała była na spacerze dwa razy 🙃 ale jaki koncert nam dała wieczorem to uuuu , sąsiedzi byli biedno no i ona też , była taka spiąca i biedna zaś nie mogła zasnąć , nic nie pomagało ,ani noszenie , ani kołysanie ,zasnęła po prawie 2 godzinach płaczu 😞. Jednego wieczoru zasypia ładnie a drugiego to koszmar 😞. Ale jak zasnęła to spała do rana , 2 pobudki na jedzonko i teraz zaś śpi 🙂 .No nic zobaczymy jak będzie dziś 🙂
Co do prasowania to ja też prasuję 🙂
Kasenn - trzymaj sie dzielna dziewczyno 🙂
Cruella - Ty mnie stale zadziwiasz , obiad kilkudaniowy , wszystko poprasowane , posprzątane dzieci anioły ,super 🙂
A propo sprzątania to spadam to robić, potem na spacer , trzeba to Małe wywietrzyć 🙂
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uf Majka ulżyła mi w cierpieniu 🙂 przystawiłam ją do piersi zacisnęłam zęby 😞 i poszło 🙂 tak mocno wyssała e prawi ją zalałam mlekiem 😲, a teraz jeszcze odciągnęłam 70 ml. z tej piersi 😲

ja butelki tez gotuje i smoczki a ten podgrzewacz to ze stylizatorem wzięłam , zobaczymy czy sie sprawdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...