Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Olu nie oburzam tylko martwię się bo Ty sama jako pierwsza będziesz panikować hihiih.
Uprzedzam fakty, po za tym akurat nie było z oburzeniem 🙂

Jak bym chciała reagować oburzeniem na każdą bzdurę którą piszesz zeszłą bym już na zawał serca hehehe 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Cieszę się że nutriton pomógł, a kupy no cóż my też miałyśmy luźne na początku ale nawet 3 razy to nie jest biegunka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taa , moje dzieciątko po kąpieli i butli teraz smacznie śpi sobie w łóżeczku 🙂 padła wreszcie po całym dniu marudzenia hihi
a teraz mamusi się zaczyna życie 🤪 ale jak to dobrze wykorzystać ten wolny czas hmm obejrzeć jakiś fajny film z mężusiem czy iść wcześnie spać bo sama jestem już zmęczona ,oj ciężki wybór za mało czasu mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania Asia Cię po drodze zabierze , jedzie na jedynce a tak pędzi że nie zdążyła po mnie jak rodziłam a wyjechała dzień wcześniej hihiih.
Dodam że Asia mieszka ode mnie jakieś 12 km 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a moja księzniczka juz od godzinki spi 🙂 znowu zasneła z pieluszka i to sama chyba zaczyna to działać 🙂 ale nie bede jej chwalic bo sie popsuje 🙂

Cruella to wrzuc przepis na te ciasto z herbatnikami 🙂 zobaczymy czy dobre hiohi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka obiecujemy, słowo harcerza.

My tu w Krakowie organizujemy regularne spotkania, jest Ania jest Karina jest Bzibzio jest Brhka jest nas więcej no i oczywiście Asia i ja 🙂


więc tak ciasto banał przepis:
herbatniki na spód blachy, na to masa budyniowa albo krem karpatka wedle uznania warstwa herbatników/ krakersów karmel znaczy się dla bardziej dociekłych toffi znów warstwa herbatników i na bita śmietanka
a teraz dokładnie masa budyniowa - ugotować budyń zgodnie z przepisem wystudzić do zimnego budyniu dodawać 200g miękkiego masła ciągle miksując do uzyskania jednolitej masy,
karmel dla dociekliwych toffi - ugotować (ok 2,5-3 godz) puszkę mleka zagęszczonego słodzonego rozkładać letnie na herbatniki tudzież krakersy bo lepiej się rozsmaruje
bita śmietanka kremóweczka na małą blaszkę wystarczy 250ml na dużą 0,5l - ubić śmietankę można ją zagęścić śmietanfixem albo żelatyną ja biorę żelatyne bo dłużej i lepiej trzyma śmietankę i na 250ml biorę 1 łyżkę żelatyny a na 0,5 dwie żelatynę namaczam chwile w wodzie 2-3 łyżki wody i później w kąpiel wodną wstawiam żeby się rozpuściła żelatyne dodać do śmietanki i wyłożyć na blachę posypać orzechami migdałami wiórkami czekoladowymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...