Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JESTEM!!!!!!!!!!!!!!! Hip hip huuuuura!!!!
Panie Adminie dziekuję za pomoc 😘
Nie mogłam z Wami pisać, bo miałam problem na Brzuszku i nie otwierało mi się okno odpowiedzi 😞

Martynka ma katar i kaszle przez niego 😞 Na szczęście nic poza tym. No dobra, lecę się szykować bo jedziemy na 2 urodzinki synka koleżanki 🤪 Tak zwany kinderbal 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia doczytałam sie ze już jesteś po maturze , bardzo sie ciesze ze dobrze ci poszły ustne , pisemne na pewno też z dobrym wynikiem skończysz. Kurcze moje Eliza za 3 lata tez będzie to przechodzić a my razem z nią , a to tak szybko zleci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ale pogoda do du..

kinia gratuluje egzaminow 🙂 ja tez dziaj zdalam z angielskiego na "5" 🙂

Agus wszystkiego naj Dla Amelki za wczorajsze 3 miesiace 🙂

My juz po spacerku ale strasznie zimno. Maly oczywisciecala droge spal.

Oj ale czrne chmury sie nad Toruniem zebraly chyba zaraz bedzie lalo.

No a dzisiaj sie cos wieczorkiem swieci, bo maz juz podpytywal. Czyli to bedzie moj drugi "pierwszy raz". Tylko ja tu jeszcze zostalam. Ciekawe jak to bedzie,mam lekkiego stresa. Ale dam znac jak bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my już wróciłyśy z zakupów 🙂

Ola śliczne buciki i nie ma sprawy za nutriton, ciesze się że mogłam pomóc 😉 😉 😉
gdybyś chciała podziękować 😉 😉 😉 😉 😉

Kinia gratulowałam Ci ale jeszcze raz, pisemne też napisałaś super 🙂
Asia dziękuję za życzonka a Tobie kochana powodzenia przy pierwszym drugim razie hehehe.

No i Anulabku kochany cieszę się ze w końcu wróciłaś, maila przeczytałam dopiero teraz hihihi.
Udanej zabawy, ale tam kadarki chyba nie dadzą hihhi

My dziś mamy romantyczną kolację, Adrian pojechał na weekend, ameliuszek do spania a mama i tata będą mieć wieczór dla siebie 🙂
Serwuję filet z pstrąga norweskiego na parze z warzywami również na parze, do tego oczywiście winko i świece 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu dziękuje , z moim mężem zawsze są miłe ( dlatego jest moim mężem) 😉 😉 😉
A muszę się dopominać bo ja tu ciocia dobra rada a w chwale pomijana hiihih. 😁 😁 😁 😁

Dobra zmykam bo mąż już świeczki zapala, odezwę się po 🙂( z sexu nici bo mam okres 😠 😠 😠 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was wieczorową porą 🙂 JA dziś wieczór samotnie z Zuzulę, bo mężuś pognał na wieczór kawalerski kolegi 🙂 Cruella pozazdrościc kolacji, ale mi smaka narobiłaś tym winkiem, Sama bym się napiła 🙂 Alkoholu w ustach nie mam od lipca !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Dziś jestem pierwsza 🙂 🙂 🙂 🙃
Wczoraj mnie nie było , miałam też gości ale dzidzia była grzeczna 🙂
A tu tyle sie działo 🙂
Ola - piękne buciki 🙂 Wy tak stroicie te Wasze Maluszki 🙂 ,ja to muszę sie wziąć za to 🙂Ale mam pytanie, Ty pod śpioszki dajesz rajtuski,ja jeżeli już to skarpetki ,aby w nóżki było ciepło 🙂 ale może za słabo ją ubieram 😞.
Asia - gratulacje też zdanych egzaminów 🙂
Anulabku - mam nadzieję ,że Martynka zawojowała kinderbal 🙂
Mój Maluszek siedzi a właściwie leży w leżaku i dopominać zaczyna się uwagi 🙂
Miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich

Cruella widze ze wiczory to podobnie spedzamy - kochani sa Ci nasi mezowie 🙂
Gratuluje Amelki skonczonych 3 mc :*

A my dzis nad morze jedziemy jupi 🙂)) jedziemy do Miezdyzdrojów 🙂 ale sie ciesze ryby sobie pojem dobrej 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuski powiedzcie mi czy wy też tak macie? Otóż moja córcia jak zje i jest przewinięta, czekam aż jej się odbije i wkłdam ją do leżaczka albo kładę na sofie. Potrafi tak poleżec sama góra 5 minut, a potem zaczyna mruczec popłakiwac i jest marudna. Muszę zacząc do niej gadac, albo szumiec jak suszarka 🙂 I wtedy się uspokaja choc nie zawsze. Nie potrafi sama polezec. Nie wiem czy to zwz na jej charakter czy może wszystkie dzieci w tym wieku tak mają. ?? Nie wiem czy może ja robie jakis błąd. Nie chce aby za pare miesięcy była dziewczynką, która sama nie potrafi się bawic i przysłowiowo tylko ją noscic aby była spokojna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...