Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Caarolajna, a Ty myślisz, ze mój tak nie jadł? haha. non stop chciał być przy cycku. Tez karmiłam tak często jak Ty. Aż w końcu w 8 tygodniu kropla przelała kielich i pojechalismy na Izbę Przyjęć do dziecięcego szpitala. Małego tak bolał brzuch,że płakał przy cycki jednocześnie go chwytając, ale zaraz wypuszczał i tak w kółko. A to co zjadł to albo zwymiotował albo ulał. Płacz od rana i w końcu przed 20.00 postanowiliśmy jechac sprawdzić czy z brzuszkiem wsio ok. No i na szczęście usg nie wykazało żadnych nieprawidłowości. Jedyne co to za dużo je, za łapczywie i nie jest w stanie jeszcze wszystkiego strawić. Tak więc mamy być cierpliwi. Pediatra kazała przetrzymywać go i nie karmić częściej niż co 2 godziny i max 10minut ssania. No więc robiliśmy wszystko,żeby wytrzymywał i teraz, po 2 tygodniach jest już ok. Sam się upomina średnio co 2 godziny. A jak częściej to go przebieram, tańcze i śpiewam, byle tylko nie karmić za często, bo to błędne koło. Na siłe wpycham smoczka, zeby przetrzymał albo włączam suszarkę... oj, co ja bym bez niej zrobiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witaj karka po długiej nieobecności 🙂

my po spacerku -strasznie wieje ale jest ciepło 😲 mała dosypia w wózeczku jeszcze 🙂 my używamy pampers ostatnia paczka 2 i juz mam kupione 3 pampers te pomarańczowe sleep &play i jestem zadowolona z haggis trochę mnie a bela miałam kilka sztuk i wydają mi sie sztywne 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka, fajnie że jesteś 🙂
My też byłyśmy na małym spacerku bo jak tylko wyszłyśmy zaczęło padać 😞 ehhh ta pogoda a poza tym strasznie u nas wieje

my jutro też mamy szczepienie to przy okazji dowiem się ile waży moje maleństwo bo dwa tygodnie temu było już 5100 g 🙂

Anula to masz spokój jak Martynka tak ładnie śpi, Paulinka od rana póki co miała dwie drzemki po 15 minut 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula, Ty mnie nawet nie denerwuj. Jak to śpi od 12.15?? Trzy bite godziny??
😞 😞 😞 Ja też tak chcę... 🤪
A ja mojego przetrzymuję z jedzeniem na suszarce. Tzn on lezy na naszym łóżku, suszarka buczy na stoliku. To jedyny sposób na hipnozę mojego dziecka. Oczywiście na jakiś czas. Na razie nie jadł już 2 godziny i 15 min 😆
Ola z Ciebie to wzorcowa córeczka 😜 Ja do mojej niestety tylko zadzwonię. Poza tym zła jestem, bo mąż mi na delegację do Niemiec wyjeżdża dzisiaj i wróci w piątek dopiero... a jutro mój pierwszy dzień matki i kto mi sprawi przyjemność za moje dziecko? 😮
Upst, idę chyba do Małego z cycem. Nie chce dłużej czekać żarłok mały...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ta nasza Cruella - złota rada podsunęła mi pomysł a właściwie to bez krępacji odgapiłam od niej pomysł z koszulką na Dzień Ojca 🙂 Przed chwilą zamówiłam białą koszulkę, z przodu zdjęcie Nikosia a z tyłu napis "SUPER TATA" 🙂 Nie mogłam się powstrzymać 😜 Jakby któraś z Was chciała coś podobnego to tu jest fajna stronka http://www.funphoto.pl/

Karka fajnie że zaglądnęłaś 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dwupaki 😉
Fajna ta stronka... Poczekam na naszą dzidzie a potem pewnie sporo tam zamówimy 🙂
Fajny pomysł z tą koszulką dla taty 😁
Buziolki :*
P.S. Jutro wielki dzień!!! Wizyta u Gina 😉 Może powie nam co kryje Kinder Niespodzianka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc karka 🙂
mały moj miał zapalenie płuc ale jest ok teraz juz pokasłuje w czwartek idziemy na kontrole.
mały cos mi teraz spi 🙂
Ja ściagam pokarm 3 razy dziennie po 240-300 zaleznosci ile pilam. to wystarcza w zupełnosci ale teraz wprowadzam mu bebilon AR
bo za mieiac mamy rodzinna impreze i wole jedna dawke dziennie zaczac oszczedzać dla małego i wogole by miec na wyjazdy zapasy 🙂 swojego no i sztuczne bleee nie smakowe jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie kasenn czemu nie zagęszczać twojego mleczka nutritonem , szkoda twojego pokarmu ja tak robię choc AR i comfort tez mam w domu na wszelki wypadek gdyby mojego zbrakło.ja teraz z obu piersi ok 200ml ściągnęłam ma na 1 i trochę karmienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasenn normalnie szalejesz znowu chcesz nas zrobić ciociami 😁 😁 😁 😁 😁

Anulka ja pamiętam jak przestałam karmić Adriana to w pierwszej kolejności jadłam ogórki 😁 😁 😁 😁

Kinia cieszę się że mogłam pomóc 🙂
Ja zamówię na allegro raczej , mam tam sprawdzoną firmę "Dejna" polecam ją wszystkim, tanio ładnie i solidnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...