Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kinia z tym noszeniem na rączkach,ach! Ja od samego początku powiedziałam teściowej i mamie, ze jest bezwględny zakaz noszenia Zuzki. Mama załapała bardzo szybko a teściowa do tej pory ma problem. Jak była u nas i Zuza leżała w leżaczku to mówi no już ją wezmę i ponoszę, a ja mówię, że nie. Z dzieckiem można się pobawic jak sobie grzecznie leży, może wtedy sobie "pobiegac" nóżkami i pomachac rączkami spokojnie. Dla dzieci nie jest zbyt dobre noszenie. Obraziła się, obgdała mnie do swoich sióstr, że nie pozwalam jej nocis i takie tam. Ale ja mam to w nosie. To jest moje dziecko i wychowuje je tak jak chce, czy to sie komuś podoba czy nie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat ja też wprowadziłam zakaz noszenia Nikosia niestety nie zawsze wszyscy o nim pamiętają 😜 No ale tak to jest, czasami mam wrażenie że wszyscy dookoła próbują za mnie wychowywać MOJE DZIECKO 😠 Ale ja się nie dam!! 😜 Swoją drogą ja nie wiem co oni mają z tym noszeniem, przecież Dziecko to nie lalka, a poza tym tak jak napisałaś można super bawić się z leżącym dzieckiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokłądnie Kinga ja też nie potrafię tego zrozumiec.
Mówisz, że nie zawsze pamiętają. Ja np przypominam hi hi hi. Jak teściowa zostanie z nią sama,bo np pójde do toalety to od razu bach na ręcę, to jak przyjdę mówię wprost proszę odłożyc i nie nosic Zuzki! Najważniesze, abyście z mężem mówili jednym głosem, mój ciągle gada swojej mamie NIE NOSIC!
Ja powiedziałam do męża wprost, nie zostawię Zuzy z teściową samej, bo potem nie dam sobie rady! Jak gdzieś wychodzimy to Zuza zostaje z moją mamą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na poczatku tez zabranialam noszenia i dzieki temu moja Nadinka potrafi sobie lezec w lezaczku sama i rozglada sie wszedzie albo sie z nia wlasnie pobawie i jest spokoj ,raz dziennie ją ponosze przez 5 min i to tyle(i niewyobrazam sobie jak niektore dzieci sa nauczone noszenia moją tak wiecznie nosic,chyba by mi rece odpadly)a jak przyjda goscie to pozwalam na chwile ponosic wiem ze to im sprawia radosc a nadia przez tą chwile sie nie przyzwyczaja do rąk i jak potem sie ją polozy to nie placze jak sie ją szybko zagada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas leje deszcz wiec nici ze spacerku Majka marudzi i pewno tak będzie póki taka pogoda 😞 i właśnie ja tatuś nosi na raczkach -sa wyjątki prawda ,czasem można. 😉
a wczoraj Majeczka dostała na dzień dziecka śliczne ciuszki od babci -sama wybierałam , spodenki i komplecik na lato tuniczkę i cieniutkie spodenki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola,kassen fajnie się macie ze niedaleko morza mieszkacie ,mozecie robic wypady nad morze i wasze dzieciaczki mogą jodu sie nawdychać,odemnie troche daleko nad morze cos niecale 700km i jeszcze tymi polskimi drogami ,to juz wole do chorwacji albo wloch niewiele dalej bo z 900km a pewniejsza pogoda ale w tym roku nici z tego bo moj maz ma tyle roboty ma firme budowl.i wiekszosci ocieplają budynki a dodatkowo buduje dom na sprzedarz a dodatkowo budujemy nasz domek wiec nici z wczasow ale moze tak na 3,4 dni na wegry na termalne baseny,zobaczymy,a wy sie wybieracie gdzies na wczasy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak fajnie mamy ja z domu jakieś 40 min. mam do morza -autem 🙂 a wy faktycznie juz lepiej do Chorwacji piękne i cieple morze 🙂 oj też bym sobie pojechała tak mi się tam podobało 😆ale za rok mąż obiecał ze albo Egipt albo Turcja 😲 a w tym roku na Kaszuby w lipcu jedziemy ciekawe jaka pogoda będzie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis chciałam Ci dac oklaska, skoro ktoś Ci zabrał, ale dziwna sprawa nie mogę bo niby juz dałam 2 godziny temu 😮 a nikomu nie dawałam... jakies dziwne rzeczy się dzieją.
Co do noszenia to mój bobas też nie nauczony. Od trzech dni zasypia mi wieczorem o 21 i śpi do 5!! Po tem karmienie i do 8 dalej spanie. Cudowne to moje dziecię!!!
Na wakacje chcemy do chorawacji ale zobaczymy jak wyjdzie, bo też budujemy domek i jest duzo zamieszania, tym bardziej że na zimę chcemy się przeprowadzić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestesmy juz po lekarzu... Laryngolog tez nic nie znalazl w nosku ani w gardelku synka... Mam nawilzac i tyle... 🤨 Tylko najlepsze jest to ze najbardziej zalepia go wieczorami i w nocy i przez to nie moze sie biedak wyspac... Mowi ze wyrosnie z tego ze mam byc cierpliwa i tyle 🙂 Postaramy sie 🙂

A co do noszenia... Ja nie wprowadzilam zakazu noszenia ale mowie zeby nie przesadzac. Jak jestem z nim w ciagu dnia rzadko biore Tymka na raczki. Glownie wtedy kiedy marudzi bo dokucza mu brzuszek lub marudzi do spania, choc nie zawsze. Nauczyl sie teraz sam zasypiac w lezaczku tylko tyle ze musze byc obok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majka marudzi pogoda jej sie udziela chyba, śpi po 30-40 min. potem znowu zabawa marudzenie i płacz tez ok 40 min. sama nie wie czego chce raz cycek pomaga a raz nie 😞 znikam z nią poważnie pogadać 😉 😁 muszę ja zmęczyć zabawą co zaśnie na dłużnej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sie nie moge doczekac jak zaczne małej podawac jakies zupki itp.marchewke,ziemniaki i inne warzywka mam juz posadzone na grządkach,jeszcze dynie musze nasiona kupic i bedziemy robic zupki a słoiczki tylko na wyjazdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. My po badaniu wzroku. Zakrapiali jej te śliczne oczka co 10 minut a potem zbadali. Na szczęście wszystko w porządku 🙂
Natomiast niedobre rzeczy się u nas dzieją.Babcia mojego męża (która mieszka z nami) bardzo źle się czuje. Jest słaba i zwraca wszystko co zje. Ma 83 lata więc wszyscy boją się najgorszego... 😞
Kamis moja córcia to też niesamowicie grzeczne dziecko, wszyscy się dziwią, bo rodzice dzicy 😁 Mam nadzieję, że to nie cisza przed burzą.
A propos pogody... od rana leje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...