Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasenn coś Ty zwariowała!!!!!!!!!!! 🤪 Widziałam na nk jaka jesteś szczuplutka jakbyś w ogóle w ciąży nie była, normalnie laseczka 😜 Masz wspaniałego synka i dla niego nie możesz się smucić!!! 🙂 On przecież każdy Twój nastrój odczuwa. Wiem że to tak łatwo się mówi ale uwierz mi że myśl o dziecku czyni cuda 🙂 Też miałam chwile kiedy myślałam że nie daję rady ale wzięłam się w garść i teraz się z tego śmieję 😜 Nikoś dodaje mi sił tak samo jak czasem mi je odbiera 😁 Głowa do góry, chcę tu widzieć szaloną wariatkę zawsze wesołą jak to było dotychczas 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn ja jestem calutki dzień sama w dom, Mąż wraca dopiero ok.18.30 😞 Często nawet nie mam jak się wysikać bo Mały płacze, koleżanki "pochłonięte swoimi sprawami" nie mają już dla mnie czasu i tak jedyną osobą do której mogę się odezwać jest Nikoś który na razie nic nie odpowiada 😜 Figura może i wróciła do normy ale to co wisi pod cyckami to nawet nie wiem jak nazwać, dawniej powiedziałabym że to brzuch 😁 😁 A moje rozstępy są tak różowiutkie jak świnka i szczerze mówiąc mam to wszystko W DUPIE (wybaczcie za słownictwo 😜) bo spotkało mnie takie szczęście o jakimi niektórzy mogą tylko marzyć. Więc powtarzam GŁOWA DO GÓRY!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elwra obojetnie jak go poloze to go zatyka. Najgorsze jest gdy bidulek chce jesc a nie moze przelknac i krztusi sie 😞 Musimy jesc pomalutku...tylko jak mu to wytlumaczyc?? 🤨
Kassenn glowka do gory!! Pociesz sie ze i ja miewam ciezkie dni ale jeden szczery bezzebny usmiech od mojego synka rozpogadza wszystkie moje smutki 😁 Wlacz sobie ulubiona muzyke, potancz 🙂

Wlasnie wyszla ode mnie polozna. Byla na ostatniej wizycie. Moj pulpecik wazy juz 6,4kg!! 🤪 2kg w dwa miesiace...niezle... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny napisałam po prostu jak jest i tyle 🙂 Gorsze dni przecież nie omijają żadnej z nas a trzeba sobie jakoś radzić. A to moje szczęście właśnie się obudziło i śmieję się do karuzeli i jak ja mam się smucić czy dołować widząc coś takiego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzuch mam juz bez fałdek ale mam roztepy wokol pępka a ich juz nie idzie zlikwidowac pamiątka na całe życie ale tez sie nie przejmuje,teraz poluje na stroj kapielowy zeby je zasłonic(bo nie wszyscy musza wiedziec ze mam roztepy )hehe.zaraz wysle linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moda.allegro.pl/item1046235909_self_sexowne_monokini_3_kolory_tu_rozm_36_s.html

http://moda.allegro.pl/item1046795026_sexowne_monokini_push_up_suri_zolte_rozm_38_40.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh jak ja bym wlaczyla moja ulubiona muzyke to ludzie w bloku pomysleli by ,ze dom sie wali niestety ja slucham bardzo cieżkiej muzyki .

pozatym miedzy mna a krystianem choc udajemy ,ze jest cacy i sie usmiechamy to się bardzo psuje co raz mniej czasu razem od 6-18 lub 19 jest w pracy w soboty lata dzieś z zuza nie zwracajac na nas uwagi soboty robi na dzialce na której niby jestem ale ja sie tylko wsciekam bo zuza co raz bardziej mi pyskuje traktuje mnie jak kolezanke z przedszkola i potrafi byc bardzo czesto przykra 😞

a ja mam juz co raz bardziej dosc ukrywania ,ze mi źle 😞 i trace cierpliwośc do malego

schudłam tak bardzo ,ze wyglada to strasznie i nic nie daje nawet jak dużo zjem 😞 cholera przy 169 cm miec 47 kg ja dzis sie zalamalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn kochana u nas też jakiś kryzys chyba jest. Powodem jest właśnie to że Marcin tak długo pracuje, przychodzi zmęczony i nie rozumie że ja siedząc w domu przy dziecku też mogę być zmęczona. A jeszcze sobie wymyślił że będzie ćwiczył więc we wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele godzinę poświęca na domową siłownię. Czuję jak zgrzyta między nami dlatego planuję w sobotę wyciągnąć go gdzieś i porozmawiać na spokojnie i od serca 🙂 Nikoś zostanie z Babciami choć wolałabym żeby był z nami ale chcę też żeby nic nie mogło nam przeszkodzić w tej rozmowie. Myślę że jak odetniemy się od całego świata na 2 godzinki i wyrzucimy wszystko co nas gryzie powinno pomóc. Spróbuj tak ze swoim Mężem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak ja mowie ze jestem zmeczona i ze zajmowanie sie dzieckim samej czy w dzien czy w nocy on nawet na pol godz go nie wezmie bym polezala w wannie a jak spi i chce isc to zawsze zaczyna plakac 😞 obecnie jestem na etapie ze w sobote wyjezdzam na 2 tyg z malym do babci a mu po wiem w piatek po szczepieniu bo i tak sie nie widzimy a tam babcia by na niego spojrzala a ja poszla bym chociaz do fryzjera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mój zajmie się Nikosiem jak idę się kąpać ale muszę mu podać czas ile to będzie mniej więcej trwało 😁 A o dłuższym pobycie w wannie mogę tylko pomarzyć bo od razu jest "co tak długo". Myślisz że wyjazd załatwi problem? Wiesz moim zdaniem powinniście porozmawiać a dopiero potem jedź bo tak to on nie będzie nawet wiedział o co chodzi i co Cię boli. Może tak być że po powrocie będzie fajnie ale to i tak będzie w Tobie siedziało i kiedyś "zaowocuje". Ja jestem takiego zdania że lepiej nie ukrywać w sobie co cię boli bo pewnym czasie problem zamiast zniknąć urośnie do kolosalnych rozmiarów i będzie 1000 razy gorzej. Ale to tylko moje zdanie, zrobisz jak uważasz. Ale pamiętaj że my tu jesteśmy z Tobą 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My mieliśmy kryzys przez ten cholerny wieczór kawalerski kolegi Marcina, brrr było ciężko. Porozmawialismy sobie szczerze i przez kilka następnych dni rozbiło się coraz lepiej. I teraz jest jak najbardziej ok 🙂

Kasen najważniejsza jest szczera rozmowa, bo jak będziesz wszystko tliła w sobie to się wykończysz dziewczyno!!!!!!! Wyjedź do babci odreaguj sobie. Tych parę dni dobrze Ci zrobi 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...