Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Przyszłe mamusie mam pytanko...
Czy wy kontrolujecie swoją wagę co tydzień?? Ja dzisiaj stanęłam na wagę i... zmartwiłam się... Przez pierwszy trymestr przytyłam 4 kilo 😞 A dzisiaj o 0,5 kg mniej niż tydzień temu.. z tego co wyczytałam to po 3 miesiącu normalny przyrost wagi to ok 0,5kg na tydzień..

Czekam na Wasze osobiste doświadczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nyna83 , ja uwielbiam adrenaline i dlatego waze sie codziennie 🙂 a tak powaznie, to z przyrostem wagi to bardzo indywidualna sprawa, ja w 1 ciazy przytyłam 16 kg moja kolezanka 8 kg, ja urodziłam dziecko o wadze 3760 a ona 3700 g. Moj lekarz twierdzi ze jesli kobieta cierpi na niedowage to moze spokojnie przytyc do 20 kg jesli ma nadwage to stosujac racjonalna diete wystarczy ze przytyje 8 kg -dziecko jesli bedzie potrzebowało wiecej energii to zuzyje ta ktorej mamy w nadmiarze, wiec nie ma co sie objadac bo tylko nasze kregosłupy na tym ucierpia pod koniec ciazy.

ja tez w I trymestrze przytylam dokładnie 4 kg 🙂

pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June komu kibicowali twoi kumple z klasy badz mlodszy brat 🙂)


kochana nyna jak zobaczysz na naszych wczesniejszych wpisach my wszystkie prawie tyle schudłyśmy i trzyma sie ta waga tylko brzuszki nam rosna do tycia nam sie nie spieszy choć ja twierdze ,ze za malo waże i na buzi wygladam jak anorektyczka..

dobra ja spadam na balkon posiedziec bo jes swierzutkie powietrze po deszczu a na dwor nie ide bo ie chce mi sie przebierac po leniuchowaniu i sprzataniu lazienek a co tam moj maż i tak obrażony nie musze sie starac 😁


Buziakii Mamuśkiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uwazaj Kasenn bo sie cukrzycy nabawisz 😉 mnie zemdliło od samego przeczytania Twojego posta 🙃 ja jakos ostatnio nie mam ochoty na słodkie- to pewnie przez to przeziebienie, bo normalnie to bym nie pogardziła opakowaniem michałkow czy ptasiego melczka (na szczescie nie mam w Norwegii takich rarytasów bo słabo bym to widziała 🙂 )

miłego dnia,
ide posnuc sie po domu i bede knuc co tu na obiad zrobic bo jakos brak apetytu nie wpływa na mnie inspirujaco (tak, tak JA NIE MAM APETYTU! 🤢 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...