Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
podziwiam Cie Kasenn, ja ostatnio strasznie sie rozleniwiłam i nie chce mi sie w ogole z domu ruszac. Dzis nawet do ogrodu nie raczyłam sie doturlac, a pogoda tu bardzo przyjemna. Chociaz na Kaszuby chetnie bym sie wybrała, tak tam slicznie... 🙂 chyba najmilsze memu sercu sa Sominy i moja ukochana stadnina pełna poczciwych koników z Wyścigów, oj by sie pojezdziło , no ale z oczywistych wzgledow siodło musi poczekac do lata.

dobranoc Brzuchacze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm jezdziłaś konno 🙂) jak milo ja tam nie patrze teraz trzeba sie ruszac bo potem juz calkiem odejde od koni no ale mysle o stadninie dla ogirów wysoko punktowanych i na stanówke je miec 🙂 ale to przyszłość.. no ja tam łebno i potem kierunki wieżycy ostrzyc 🙂 zimno było nogi mi zmokły a teraz siedze przy kapie jak głupek.. ide coś zjesc .. Dobranoc grubaski ... ja ja mega tłuscioszek ruszam do lodówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki, co tam u Was? Ja jestem na L4 i kurcze chyba na nim zostanę do końca. Pracuję w przychodni, a wiadomo, że do siedlisko chorób. Teraz zacznie się sezon grypowy i chcę tego uniknąć. Ale z drugiej strony mam wyrzuty sumienia co do współpracowników, bo zostaną bez mojej pomocy, gdy zacznie się najwięcej pracy 😞
No nic, teraz odpoczywam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab84 szczerze ciekawe czy One by sie toba tak przejmowaly? Mysl teraz tylko i wyłacznie o sobie. ja dzis ide na wizyte do mojej Pani doktor i zobaczymy czy nie bede zmieniać o ile dzis nie bede mogła znowu ogladać usg i nie dostane wydruku to się wkurze bo może to detale ale dla mnie bardzo istotne


Buziaki ide sie wykapac i sprzatać mieszkanie po huraganie weekendowym ale szczerze nie mam siły po tych spacerach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
Kasenn, jesli chcesz miec zrobione profesjonalne usg 3-4D ze szczegolowym opisem, zdjeciami i filmem to polecam prof. Krzysztofa Preisa, przyjmuje na gdańskiej Zaspie wiec troszke drogi od Ciebie ale naprawde warto do niego trafic, jest swietnym ginekologiem i duzym autorytetem w srodowisku - ja robiłam u niego usg w 6 tyg i połowkowe i byłam bardzo zadowolona. Jak bedziesz chciała to podam Ci do niego tel.

Daj znac jak po dzisiejszej wizycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab84 napisał:
Oglądałam właśnie na youtube porób, mój komentarz??? O BOŻE!!! 🥴


taki film powinni zoabaczyc przyszli tatusiowie. Ostatnio pokazałam taki film mezowi, bo miałam wrazenie ze troche lekcewazy moje obawy co do porodu no i pomogło 🙂 teraz wykazuje wieksze zrozumienie, chociaz jak ogladał to juz myslałam ze za chwile usłysze, ze nie bedzie chciał rodzic ze mna ale nie, stwierdził ze kazdy facet powinien wsperac swoja kobiete w takiej chwili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no noo to sobie june męża wychowałaś 🙂hmmmm ja zjadłam kanapki, zamrozilam grzybki, posprzątałam teraz ciepła herbatka i kapielll 🙂))


a wiecie co meżuś mi obiecał w nagrode po porodzie jak sie już zagoje 🙂) depilacje laserowa 🙂) bo ostatnio był program anty depilacji itd i stwierdzilam ,że nim bedzie kolejne dziecko to trzeba bedzie miec pozadek ... 🤢 bo przez kremy wystepuje wieksze prawdopodobieństwo infekcji itd.

hmmm to juz koniec pierwszego trymestru zaczynam myśleć o wielu rzeczach co kiedy itd ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co mnie pokusilo.. Anulab dostaniesz lanie ...
ogladałam poród..


I JA SIE CIESZE ŻE JA GO NIE BĘDE WIDZIAŁA... PO SEANSIE ZNALAZŁAM SIĘ W ŁAZIENCE...

IDE JEŚĆ BO CZUJE PUSTKE.

I POZATYM DENERWUJE SIE CZY WSZYSTKO JEST DOBRZE I ZŁA JESTEM ,ŻE NIE DĘDE MIAŁA TYLU BADAŃ TYM BARDZIEJ ,ŻE MAM W RODZINE OSOBY NIE PEŁNOSPRAWNE I CHOĆ MNIE TO NIE PRZERAZA WOLAŁA BYM SZYBCIEJ WIEDZIEC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Baby nie straszcie sie porodem... Ja tam tego ogladac narazie nie mam zamiaru bo po co sie stresowac... Kazda z nas to i tak przejdzie. Wystarczy ze kuzynka mnie troche nastraszyla opowiesciami z swojego (urodzila 30 sierpnia).
Trzymajcie sie cieplutko!
Ide wszamac chlebek z majonezem i zoltym serkiem!! Mniam!!!!!
P.S. Czekolada nadal jest bleee 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn, i co byłas juz na tym usg? jesli masz obciazenia genetyczne w rodzinie to chyba bez łaski lekarz powinien przeprowadzic bardziej specjalistyczne badania... nie daj sie bo to w koncu chodzi o zdrowie dziecka i Twoje.
Coreczka mojej kolezanki urodziła sie w 7 miesiacu przez cesarke oczywiscie, bo lekarz zauwazył podczas usg wade serca i gdyby nie podjał takiej decyzji to prawdopodobnie urodziło by sie martwe a juz na pewno z wada serca nadajaca sie juz tylko do leczenia opieracyjnego... wiec jesli masz watpliwosci co do lekarza to moze warto go zmienic?

pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wogóle jakie to jest cudowne 🤪 jak ojjejj no nie wiem jak to określić jak maluszek skacze odbija sie jak widac pracujace serduszko wogóle nie wiem ale jak miałam :P wejsc do gabinetu zaczełam się śmiać i do teraz tak ciagle 🙂:laugh: 😆 🙃 🤪


Anulab84 😘 June 😘 i Ty Aniołku 😘 dziekuje WAM tak bardzo że jesteście bo ja się strasznie boje a Wy mnie tak wspieracie no i inne Mamusie na forum 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...