Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hmmm a ja bede miała dziś bigos mysliwski 🙂) każdy z ta kapucha.. a wiesz co JUNE ja posprzatam ale nie daj boże skończe w tym momęcie co bedziesz drożdzaka wyciagać ... bo przyjde z masłem i zjem Ci cała .. o jak bym zjadła rogalikii z marmolada
🙂))))))))))))))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hmmmm noom a ja nie mam walka 😞 bo mi pies zjadł jak byłam w miescie .. ale już mojego psiaka wytransportowałam na działke... ehhh ja chce do mojego rodzinnego domu tam wszystko zawsze bylo a tu mnie meczy bo brak miejsca to i tam to albo chce swoj dom z moja kuchnia i z tym to potrzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny! Nie było mnie tu tylko przez tydzień, a nowych zapisanych przez Was stron to chyba z 40 przybyło 🤪 Wyjechałam sobie z meżulkiem odpocząć nad nasze polskie morze 😆 I jak zawsze było super. A rybek się najadłam, ze hoho :P I goferków ☺️
Jakoś ja się nie zdecydowałam na lot samolotem. Wizja róźnych czyhających "dziwnych" chorób/gryp zbyt bardzo mnie przerażała 😮
Teraz planuję jeszcze wyprawę w góry i potem już tylko będę siedzieć w fotelu i rosnąć 🙃
W zeszłym tygodniu czyli 13t1d byłam na badaniu przezierności i wszystko na razie jest w porządku. Widzieliśmy na usg 3-4D nasze maleństwo jak sobie fika w brzuchu. Jest takie malutkie 6,5cm, a wszystko już ma wykształcone - rączki, nóżki, stópki, paluszki...szok 😆
Już się nie moge doczekać nastepnej wizyty, w 17 tyg.
Może wtedy już się dowiemy jaką ma płeć? 😉
Pozdrawiam Was wszystkie i cieszę się, że jesteście też takie ciągle nienajedzone 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i jeszcze jedno. 🙃
Od czasu I wizyty w 6 tyg. do II wizyty w 13 tygodniu przytyłam prawie 3kg - po obżarstwie urlopowym już pewnie 3,5kg mam na plusie... a to dopiero początek.
Będę się turlać w 9 miesiacu, jak Boga kocham... tym bardziej, ze głodna jestem co 2-3 godziny i to tak, ze musze coś wciagnąć, bo inaczej umrę. 🙃
Haha, za 2 tygodnie idę na wesele kuzynki - nic nie wypiję, ale za to ile bede mieć najróżniejszego jedzonka pod nosem 🤪 Tyle, ze kieckę jakąś szerszą muszę kupić... ale zostawiam zakup na przyszły tydzień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis21 , tak to są suwaczki, moje zrobiłam na stronie : http://www.suwaczek.pl/tickers/pregnancy/ ale jest tez wiele innych stron z takimi rzeczami, wystarczy w google wpisac "suwaczek" i pojawi sie duzo propozycji 🙂 jak juz sobie taki zaprojektujesz, to do ustawień forum kopiujesz suwaczek w postaci adresu bbcode.

powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I tak jesteś ambitna kasenn88 🙂 Ja jeszcze nigdy rogalików drożdżowych nie robiłam... Za to zupę jarzynową w poniedziałek gotowałam i była pyszna 🙂 Kalafiorek, brukselka, marchewka, kapusta... i wszystko świeże, nie z mrożonki 🙂
Jeszcze pół godziny w pracy i do domku śmigam.
Też obiadek będę gotować 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn, moze drozdze były stare (?), to na pewno nie Twoja wina 🙂 ja odkad jestem na koncu swiata, to uzywam tylko drozdzy instant i zawsze wyrastaja. A wczoraj przy okazji pieczenia rogalikow odkryłam nowy sposob na wyrosniecie drozdzy- wyrobione ciasto wkładam do duzej plastkiowej miski, nakrywam sciereczką i wkładam do zlewu z ciepła woda- i tak po poł godzinie pływania w ciepłej kapieli podwajaja swoja objetosc, Polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co tyczy sie ciast to je miałam rewelacyjnego nauczyciela moją babcie i co do gotowania ... i co do ciast to już potrafi powiedziec ,że przerosłam mistrza ale gotowanie to dopiero swierzynka bo dużo przedemna sa potrawy za które sie nie zlapie. ale schab w mleku i pasty to mam obcykane na cacy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam jeszcze przepis na takie ciasto co sie do lodowki wklada i powiem Ci że nie ma lepszych ale dzis robie normalne bo lodowke mam zapchana, za to za tydzien o tej porze to bede robic bigos, saladki rybe po grecku ślecie w occie i oleju pieczonego kurczaka to w sobote rano i rosołek i makaron swojski bo mam urodzinki i przyjedzie tesciowa i szwagier z rodzina no i znajomi z 3 dzieci wiec trzeba ich wykarmic bo mial być gril ale musz sprawdzić możliwości mieszkania przed wigilia 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rogaliki lodowe:PP


1 kostka kasi
35 dkg mąki
5dkg drożdzy
1 łyzka cukru
1 łyzka wody
marmolada



z wody drożdzy i cukru zrobić rozczyn . posiekać margaryne ,dodać mąke i rozczyn . Wyrabiać recznie.

Wyrobione ciasto ZAWINĄĆ W ŚCIERKE I WLOŻYĆ DO ZIMNEJ WODY LUB LODÓWKI. (60MIN)


PIEC W 180 C


SMACZNEGO 🙂)


a ja dziś bede miała dorszyka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...