Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry Mamuski 🙂

widzisz Kasenn, wszystko OK 🙂 ciesze sie bardzo. U mnie to dzis jest ten wielki dzien, pierwszy raz zobacze co tam w srodku siedzi 🙂 jestem jednoczesnie podekscytowana i przerazona, czy jest ok. No nic o 13 bede wiedziec wszystko 🙂

miłego dnia Kangury 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jestem załamana i ryczec mi sie chce 😞

byłam na tym usg na ktore tak długo czekałam i co... i "super" specjalista (norweski) ginekolog nawet opisu nie zrobił 😞 jedyna rzecza ktora zmierzył to BPD!! nie wiem nawet jak długi jest moj Groszek 😞 nawet serduszka nie słyszałam bo go nie zbadał, tylko pokazał ze jest i ze bije... na moje pyt o kosc nosowa, stwierdził ze nie moze zobaczyc bo dziecko sie zle ustawia, a badanie przeziernosci karku zrobił na oko- spojrzał i powiedział ze jest OK - jezu czuje sie jak bym zyła w sredniowieczu :/ jedynym pocieszeniem jest to ze wiem ze dziecko zyje, ostro hasa po mamy brzuchu i ma rece, nogi i głowe... jestem załamana, az sie boje jak tu bedzie wygladał porod...

Bardzo prosze dziewczyny ktore miały usg w 13 tygodniu zeby podały ile wynosi u Waszych maluszkow BPD. Z gory wielkie dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no1edyta , problem w tym ze to jest człowiek uznawany w okregu w ktorym mieszkam za wybitnego specjaliste... tak to juz niestety jest w Norwegii z poziomem słuzby zdrowia 😞 bede probowała dostac sie do jedynego polskiego ginekologa w Oslo, ale pewnie nie uda mi sie w tym tygodniu a przeziernosc najlepiej oceniac do 13 tc 😞 no nic zobaczymy...

co do BPD to u mnie wynosi 25 mm i to podobno norma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June ehhh dostaniesz lanie to ja sie cieszylam z tego że widzialm dzidzie i tyle bylo podała mi dlugość calkowita dzidzi i powiedziała e jest proporcionalnie zbudowana.
pozatym to ja też tylko widzialam ,że bije serduszko i tyle..

pozatym spokojnie ja nie mialam badan nie mam wydruków nagrań na plyty itd.. ale jestem szczęśliwa że jest i skacze i się cieszy że bedzie moim najwiekszym skarbem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...