Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ale padaaa a wczoraj tak ładnie bylo... i lipa z wyprawa jutrzejsza na festyn kaszubski a tak chciałam pojechać z moimi bałwanami... 🙂) kobietki mamusiowate pisać pisac bo osamotniona się tu czuje
zapisze wam cała strone jakimis głupotami i tyle będzie

a znalazłam sposób na słuchanie serduszka dzidzi ale prosze nie praktykowac bo mi by jakas mama odpłyneła dosłownie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wlej sporo wody do wanny zanurz sie i zrelaksuj i wymarz z głowy głos swojego serca ale potrzebujesz na to wszystko około minuty ja nurkuje wiec to u mnie luzik i wtedy bedziesz słyszec delikatne i bardzo szybkie bicie dobrze jest sie doprowadzic do zwolnienia pracy serca ale to tylko niech robią osoby które umieja rto robić byscie sobie krzywdy nie zrobiły i niech was nikt nie przestraszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Ja też wypróbuję przepis w przyszłym tygodniu 🙂 Pierwsze słyszę,żeby ciasto drożdżowe lądowało w lodówce 🙂
Ja sie dziś od rana zastanawiam - farbować włosy/nie farbować... I czytam za i przeciw. A jak jest z Wami dziewczyny? Farbujecie? Mi leci 4 miesiąc i chyba w przyszłym tygodniu pójdę coś z sobą zrobić, bo mi juz się siwki pokazują pojedyncze i dodatkowo stresują 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Umówiłam się na przyszły tydzień... Nie mogę iść tak na wesele 😮 U nas pogoda się schrzaniła, pochmurno jakoś, bez słonka, a idziemy wieczorkiem na grilla do znajomych.
Zaczynam odliczanie do weekendu. Jeszcze 2 godziny uziemienia w pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem w 16 tygodniu ciąży termin mam na 4 marca , zatem witam wszystkie przyszłe mamy a zwłaszcza te marcowe. Zamierzam rodzić przez cesarskie cięcie więc jest szansa że będę po już pod koniec lutego. Nie niej jednak integruję się z Wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

june28 zdecydowałam się na cesarkę trochę dla kaprysu. Rodziłam już jedno dziecko bardzo źle zniosłam poród chcę tym razem spróbować cesarskim, może jeśli zdecyduje się na kolejne będę miała bardziej świadomy wybór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella , ja tez pierwszy porod miałam bardzo ciezki z komplikacjami, nawet lekarz mi pogratulował ze dałam rade bo juz był bliski decyzji o cesarce, ale mimo tego jestem przeciwniczką porodow operacyjnych i tym razem licze na to ze drugi porod bedzie łatwiejszy i wszystko bedzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, widzę że polemika na temat porodów. Ja też jestem zdania ze jeśli się da to lepiej naturalnie niż przez skalpel ale jak będzie tak jak za pierwszym razem to odrazu poproszą o kroplówkę na przyspieszenie, bo wtedy męczyłam się 10 godz. a po kroplówce pół godziny i po wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to już raczej bób , pewnie chodzi Ci o kroplowke z oxytocyną... coz ja po takiej meczyłam sie 6 godzin i jak słyszałam od innych mam ktore rodziły jedno dziecko zupełnie naturalnie a drugie z oxytocyną to mowiły ze taki porod zdecydowanie bardziej boli bo oxytocyna wyzwala silniejsze i dłuzsze skurcze... ale nie ma co generalizowac bo przeciez kazdy porod i tak jest inny. Ja mam tylko nadzieje ze tym razem nie bede musiała miec wywoływanego porodu i wszystko potoczy sie naturalnie 🙂

pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wiem że poród naturalny jest fajny, ale ja procz tego mam okropną historię, nie chcę ani ryzykować ani się męczyć. Jeśli mogę to chętnie skorzystam z ułatwienia. Wiem co to znieczulenie wiem jak boli po operacji, wszystko to przechodziłam, więc choć mniej więcej mogę mieć wyobrażenie.
Niemniej jednak podziwiam Was za chęć naturalnych porodów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...