Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulabuś 😁 Kochanie na wsi jesteś weź mnie do siebie obiadki Ci będe gotować 😁 Jak ja się za Toba stęskniła..

Karka a miałaś absolutna racje poszłam do fryzjera i mam szope na głowie koloru czekolady mlecznej i miodu czyli jestem RUDA 😁


pozatym ide obiad robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to dziewczynki ja biegne na autobusik nr. J i jade do męża bo twierdzi ,że teskni za mna 😁 i jedziemy przywieść silnik testowy hehehhe ja zamontuje sobie kólka i siedzonko i bede jezdzić 😁

PAPA KOCHANE NIE WIEM CZY BEDE ZAGLADAĆ PRZEZ WEEKEND 😁
musze się męzem nacieszyc.

A karka DZIEKUJE ZA ŻYCZONKA:**** w niedziele szklanke z sokiem za moje zdrowie i dzidzi prosze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuski. Wczoraj wrocilam z wakacji. Rodos - super ale i tydzien w Polsce byl dla mnie niesamowicie relaksujacy. Bedac w POlsce zrobilam sobie komplet badan. Wszystko w porzadku. Cytomegalia i toksoplazmoza rowniez. POdczas badan USG, okazalo sie ze przeziernosc karku rowniez jest w porzadku. Takze reasumujac - Dzidzia i mama czuja sie fantastycznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,bylam ponad tydzien temu u gin ,gin przed badaniem powiedzial ze jak dobrze dziecko bedzie ulozone to juz rozpozna sie plec,bylam tak ciekawa ale niestety dziecko obrocilo sie tylkiem i kregoslupem i nie chcialo zmienic pozycji:P wiec jak jak dobrze pojdzie to dowiem sie dopiero 15 pazdziernika,a juz tak chcialam wiedziec zeby pokupowac jakies ciuszki:P ruchy dziecka czuje juz gdzies od 3 tyg,moze dlatego ze jestem bardzo szczupla,swietna sprawa 😉 no i wozek juz mam ,na allegro kupilam ,taki jaskrawo zielony 😉 to na tyle narazie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam!
Ja jeszcze nic nie kupuje, wydaje mi się że to za wcześnie. Płci też nie znam, ale za tydz. Ide do gina i mam nadzieję że nam powie ;-).

P.S zazdroszcze wakacji na RODOS hmmm.... (ja niestety mam zakaz wyjazdów, ale cieszę się że z takiego powodu jak dzidzia w moim brzuszku ;-)

POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc aniołku jak ja się steskniłam i jak na rodos co tam Ciekawego było 😁 no ja dziś sobie wróciłam do pracy i ogarniam sprawy papierkowe bo mi chłopcy namotali jak nie wiem 😁 ja czuje sie dobrze mdłości jak reka odioł czasem jak sa jakieś dziwne zapachy to mnie głowa boli i nic pozatym sie nie dzieje wrocił mi apetyt ..ale od słodyczy mi odrzuca bo sa feeee 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn RODOS jest wspaniale. Wynajelismy samochod na 3 dni i kadego dnia zwiedzalismy inne rejony wyspy. Kolor morza niebiesko-turkusowy a do tego wszedzie biale kamienne domy. Super! bardzo polecam. Szczegolnie miasto Lindos z akropolem. Stare miasto w Rodos tez jest ok ale porownalabym je z Krakowskim rynkiem. Pelno sklepikarzy zachecajacych do kupna pamiatek. Na "pamiatke" kupilam sobie podrobke torebki Louisa Vuitton'a hehe baaardzo "Rodyjska" pamiatka 🙂
Ale tak juz mam :P Jak jade do innego kraju to zawsze przywoze sobie nowa torebke. 😉

Jestem przeszczesliwa bo wszystkie badania ogolne i specjalistyczne wyszly ok. Szkoda tylko ze pipulek nie chcial sie obrocic do nas przodem, moglibysmy rozpoznac plec.. Ale nie wazne. I tak wiem ze to chlopak. Nigdy nie mialam silniejszego przeczucia...

A! I wracajac do tematu PRINCE POLO - kupilam sobie XL w Polsce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AngelFire napisał:
kasenn RODOS jest wspaniale. Wynajelismy samochod na 3 dni i kadego dnia zwiedzalismy inne rejony wyspy. Kolor morza niebiesko-turkusowy a do tego wszedzie biale kamienne domy. Super! bardzo polecam. Szczegolnie miasto Lindos z akropolem. Stare miasto w Rodos tez jest ok ale porownalabym je z Krakowskim rynkiem. Pelno sklepikarzy zachecajacych do kupna pamiatek. Na "pamiatke" kupilam sobie podrobke torebki Louisa Vuitton'a hehe baaardzo "Rodyjska" pamiatka 🙂
Ale tak juz mam :P Jak jade do innego kraju to zawsze przywoze sobie nowa torebke. 😉

Jestem przeszczesliwa bo wszystkie badania ogolne i specjalistyczne wyszly ok. Szkoda tylko ze pipulek nie chcial sie obrocic do nas przodem, moglibysmy rozpoznac plec.. Ale nie wazne. I tak wiem ze to chlopak. Nigdy nie mialam silniejszego przeczucia... Moje malenstwo tydzien temu mierzylo 7,5 cm 🙂

A! I wracajac do tematu PRINCE POLO - kupilam sobie XL w Polsce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc to super ze urlop sie udał 🙂 Ja jak bylam na Rodos to mieszkalam w hotelu w Rodos i mialam widok z tarasu na laczace sie morza super 🙂 I tez wypozyczylismy samochod i zwiedzilismy wysepke 🙂 Miło bylo powsxpominac 🙂 a pogoda sie udała? Ja jak byłam dwa tygodnie to paliło słonce prawie przez caly czas tylko ostatniego dnia jak wylatywalam to deszcz padał. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja w pracy z mezem całe dnie teraz spedzam po weekendzie wreszcie mi wyszedł brzuszek 🙂 pozatym jakas spokojna jestem i miła dla wszystkich kanapeczki im robie w pracy by mi chłopcy nie padli 🙂 Wiesz co Aniłku chyba tez sie jednak zkusze na Rodos w pazdzierniku by odpoczac na tydzień. dziś jade ogladac działke Ciekawe czy nam sie spodoba bo jak tak to zaczniemy jeszcze teraz rozbudowe by przez zime tynki przemarzły 🙂) ochh jakiś błogi ten dzień.

prince polo xl x 27 szt.= błogość totalna


no i kilo jabuszek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...