Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
to powodzenia dziewczynki u lekarza i powiadomić nas o wynikach wizyt. Ale fajnie niektóre z was zobaczą maleństwa -no w sumie już nie takie maleństwa 😉

ja trochę poleżałam i odpoczęłam ale jak tylko tu usiadłam to znowu czuję ból pleców 😞 oj niedobrze im bliżej końca dnia tym gorzej się czuję i tak jest codziennie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja już po lekcji, znów wpadły dwie 5 🙂 Pani siedziała ponad 2h 🤪 Już myślałam że nie wytrzymam a tyle mi zadała że szok 🤪 No ale z angielskiego czeka mnie matura więc się nie dziwię.

Widzę że zlot się udał, duchowo byłam z Wami:P

Dziewczyny powodzenia na wizytach 🙂

Idę zjeść wczorajszą zupkę grochową, a wieczorkiem jak Mężuś wróci schabowy będzie:P Mniammmm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Marcóweczki 🙂
Wczoraj próbowałam Was poczytać ,ale nie dałam rady,w pracy chyba za dużo komputera miałam i oczy mnie jakoś bolały i linijki się zlewały 😞 Może dziś będzie lepiej.
Ja co chwilę coś znoszę dla dzidzi a to kocyk a to pościel,zaś kosmetyki , butelki, smoczki itp dotarły , wsio ok, jestem bardzo zadowolona. W pokoiku zaczynają się piętrzyć paczki 🙂. Kupiłam w końcu też ten nieszczęsny proszek , więc czas zacząć akcję pranie 🙃 i teraz ja będę narzekać,że tyle tego a jeszcze prasowanie oj będzie się działo 🙂
A tak poza tym to też ok, w poniedziałek czy we wtorek miałam kryzys, bo malutka była spokojna ale wczoraj fikała fikołki i dziś fika też 🤪 a to dla mnie wielka radość 🙂 🙂
No nic, ja muszę się zabrać jak jakąś pracę ,ale dziś nie jestem tak zmęczona jak wczoraj,wiec byle do przodu.
I muszę nadrobić zaległości 🙂 w czytaniu.
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elwira, dziękuję za info. Masz rację, taki opuszczany bok może jednak faktycznie być przydatny. Musze sobie w sklepie oblookać jak to się opuszcza i w ogóle. 🙂
Moni, ja dziś też byłam w sklepie i chyba przez to brnięcie w śniegu też kłucia po krótkim dystansie miałam, ze aż jak przystanęłam na czerwonym świetle to mi ulżyło. No bo przeciez nie będę się co chwila na chodniku zatrzymywać. Ale też już bardziej mi "ciąży" ta ciąża niż bawi 😉
Ciekawe jak tam nasze dziewczynki u lekarza... 🙂
No i co z Anitkiem? Pewnie już sobie Olafka przytula do piersi i jest najszczęśliwsza na świecie 😆
Olamat i Kamis zniknęły. Oby wszystko u nich było w porządku.
Anulabku ślicznie Ci w nowej fryzurce. Super kolorek i fajne cięcie. Uwielbiam takie niezaciemne brąziki. Dla mnie BOMBA 🙂
Ola, niestety teraz to już nam coraz ciężej będzie. Ja jak mi niewygodnie to biorę laptopa na kolana i siadam na kanapie. CHoć muszę przyznac,że na razi enie mam problemów z kręgosłupem. Nie boli nic, a nic. Za to żyły mi powychodziły na nogach i naczynka mocno popękały, ale tak to już jest jak się ma tendencje i już jest po operacjach żylaków 😞
Oki, to ja idę poszukac szczęścia jakiegoś na allegro... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też postanowiłam się nie przejmować, co jednak nie znaczy, ze gdzies nas to będzie niepokoić. Ja już 3miesiące temu miałam skróconą szyjkę i teraz tak się zastanawiam czy te kłócie to nie jest dalsze skracanie...
Ale cóż, trzeba czekać do wizyty. Same pewnie nic nie wymyslimy. 🙂
A ja piekę chleb... ale spokojnie, taki zwykły na drożdżach, w piekarniku. Nie na zakwasie i w tej specjalnej maszynie do chleba - aż taka ambitna to nie jestem 😉
Mam przepis od kumpeli, która po porodzie borykała się z twz.szczeliną odbytu. I żeby uniknąc takich wrażeń mam od niej przepis na chlebek poprawiający przemianę materii. Bo od początku ciąży problem zaparć mnie nie opuszcza...
Ostatnio mi nie wyrósł i w ogóle był bardzo zbity. Zobaczymy jak tym razem będzie... 🙃 Jak znowu porażka, to w sobotę się z nią widze i wypytam o każdy szczegół 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni27, tego nie wiem, bo nie mam takiej maszynki. Ja sama ciasto wyrobiłam łapkami :laugh:
Szukam łózeczka na allegro. Najlepiej żeby było zaraz z materacem, pościelą, ochraniaczami i wypełnieniem... i jak zwykle nie wiem na które się zdecydować :P
Faktycznie wszystkie laski gdzieś wcięło... Pewnie leżą do góry brzuchami, przytulają się do mężów i głaszczą po brzuszku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam od lekarza i wieści sa takie mianowicie - torba ma być spokowana i jutro jadę sie zgłosić do szpitala na ktg i inne badania.

Może już zostane ale jeszcze nie wiadomo, jutro ocenią.

W każdym razie mam już rozwarcie ehh moje dziecko pcha się na ten świat

mam do Kinia telefon i bede was informowac jak bym została w szpitalu

teraz wciagam pierniki w czekoladzie na poprawe humoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia przerażasz mnie:P Najpierw Anitek a teraz jeszcze Ty do szpitala idziesz... Boże zaczęło się, już tak niedługo 🤪 🤪

Idę się położyć koło Mężusia 🙂 Może jeszcze zaglądnę ale po takich wrażeniach muszę ochłonąć:P

Buziaki Brzusie 😘 Nie róbcie niespodzianek bo moje serducho nie wytrzyma:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia przerażasz mnie:P Najpierw Anitek a teraz jeszcze Ty do szpitala idziesz... Boże zaczęło się, już tak niedługo 🤪 🤪

Idę się położyć koło Mężusia 🙂 Może jeszcze zaglądnę ale po takich wrażeniach muszę ochłonąć:P

Buziaki Brzusie 😘 Nie róbcie niespodzianek bo moje serducho nie wytrzyma:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula mnie swędzi bardzo brzuszek a najbardziej na kresce:P

Ja też mam pytanko. Czy każda z nas będzie musiała zgłosić się na ktg tak kontrolnie czy to tylko w jakichś szczególnych przypadkach? Bo ja to mam taką lekarkę że od niej to się nic nie dowiem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...